Гукуџи скара за скара од скара, вреќи со скара, отпорни на топлина, не стапчиња, вреќи за печење, лесни за чистење, компјутери 2 - Погодни за јаглен, гас, електрични ска

Гукуџи скара за скара од скара, вреќи со скара, отпорни на топлина, не стапчиња, вреќи за печење, лесни за чистење, компјутери

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

❤ [Безбедност на храна] : БПА бесплатно, изработено од премија отпорен на топлина што не е стакнат (-40 до 260 ° C) одделение за храна PTFE. Повторно употреба-не-стап дури и по 3000 употреби, лесно да се исплакне со чиста вода. ❤ Пакет од 2 парчиња црни тостер -торбички торби, големина 37,5x28cm (14,7 "x 11"), дупки за мрежи се големини околу 4х4мм. ❤ Разновидна примена за BBQ, леб од тостер, ракчиња, жариште, бифтек, риба, ракчиња, домати, чипови, зеленчук, хамбургер, пици и повеќе храна, дехидраторски чаршафи за овошје или цвеќиња. ❤ Уникатен дизајн за фаќање, не мора да се грижите за испарувањето на храната. Не за отворен оган - треба да се стави на решетката на тавата за употреба. ❤ [Услуга по продажба] : Нашата брза испорака и добар квалитет ќе ве направат задоволни. 100% гаранција за враќање на парите!. ❤ [Безбедност на храна] : БПА бесплатно, изработено од премија отпорен на топлина што не е стакнат (-40 до 260 ° C) одделение за храна PTFE. Повторно употреба-не-стап дури и по 3000 употреби, лесно да се исплакне со чиста вода. ❤ Пакет од 2 парчиња црни тостер -торбички торби, големина 37,5x28cm (14,7 "x 11"), дупки за мрежи се големини околу 4х4мм. ❤ Разновидна примена за BBQ, леб од тостер, ракчиња, жариште, бифтек, риба, ракчиња, домати, чипови, зеленчук, хамбургер, пици и повеќе храна, дехидраторски чаршафи за овошје или цвеќиња. ❤ Уникатен дизајн за фаќање, не мора да се грижите за испарувањето на храната. Не за отворен оган - треба да се стави на решетката на тавата за употреба. ❤ [Услуга по продажба] : Нашата брза испорака и добар квалитет ќе ве направат задоволни. 100% гаранција за враќање на парите!. ❤ 100% брза испорака! ❤ 100% сосема нов и висок квалитет! ❤ 100% гаранција за враќање на парите!.

Избор на клиент

Неско Фд-1040 Градинар Дигитален Про дехидратор, За Непредвидливи И Закуски, Бели Новак
Неско Фд-1040 Градинар Дигитален Про дехидратор, За Непредвидливи И Закуски, Бели

ДУРИ И ДИСТРИБУЦИЈА НА ТОПЛИНА : 1000 вати моќ на сушење обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина за

DEN 1.67
Nesco FD-1018A Gardenmaster Pro Dehydrator, за erkерки и закуски, White & Nesco LM-2-6 Тркалезна пластична мрежа 13 1/2 чисти-а-скриени, Новак
Nesco FD-1018A Gardenmaster Pro Dehydrator, за erkерки и закуски, White & Nesco LM-2-6 Тркалезна пластична мрежа 13 1/2 чисти-а-скриени,

Производ 1 : 1000вати на моќност суши храна во часови, а не денови Производ 1 : Системот за сушење на проток н

DEN 3.33