6 листови за дехидраторски мрежи на екранот компатибилни со Magic Mill Pro Biochef Arizona, кои не се со стапчиња за сушење, за необични, овошје, билки, чипови, ленти за ленти чиста

6 листови за дехидраторски мрежи на екранот компатибилни со Magic Mill Pro Biochef Arizona, кои не се со стапчиња за сушење,

DEN 287.84

Новак

Достапно за нарачка

6 пакувања на екрани за мрежи за дехидрирачки послужавник - направени во САД! Одлично за - крекери и колачиња, дехидрирачки овошје и зеленчук, необични, билки, зачини. Храната лушпи веднаш кога се исуши. Полу ригидни за сила, а не облоги за флопи од шкаф што другите компании ги минуваат како „облоги за дехидратор“. Безбедно - 100% одделение за храна БПА бесплатно, не -тефлон! Нема потреба од масла или спрејови со овие нелепливи душеци- што може да се пеат- машината за миење садови, лесно исплакнете со сапун и вода, еднократно одново и одново. НАПРАВЕНО ВО САД. Точна големина - Компатибилен со Magic Mill Pro и компатибилен со Bio Chef Arizona 6 Dehydrators. 11,8 "x 10,6" димензии - точна големина за да одговара на многу брендови и модели на фиоки за дехидратор. Со седиште во САД - Светла кујна е компанија во Калифорнија, САД во сопственост на семејство и управувана компанија, повеќе генерации на нашето семејство кои работат овде секој ден за да донесат здраво живеење во вашето семејство. Почнавме светла кујна за да помогнеме во пронаоѓање на патот назад кон здраво живеење. Нашите производи се дизајнирани во САД, спакувани и испорачани од САД, со целосна поддршка на клиентите во САД, од нас до вас. Кликнете на името на кој било продавач за да потврдите каде се наоѓа нивната компанија. Гаранција за доживотно време. 100 % гаранција -светла кујна се единствените листови за дехидратор со целосна гаранција за живот и 100 % гаранција за задоволство. Ние сме тука за постојано да ве поддржуваме на вашето здраво живеење. Контактирајте нè со и прашања и проблеми за да можеме да ви служиме подобро. Равори работи од 2011 година, ние не сме нов продавач на летање по ноќ, кој нема да биде таму за да ве поддржи во иднина. Проверете го резултатот за повратни информации од нашиот продавач и споредете со тропање на продавачите!. Пакет од 6 листови со екрани со мрежи - светла кујна бренд - направен во САД, БПА бесплатен, не -тефлон! Овие се многу побезбедни од Тефлон! Перење, еднократно, сушење овошје, зеленчук, необичен. Исто така одлично за мали предмети, како што се билки и чипови на кеale, кои нормално би пропаѓале низ поголемите дупки во стандардните ленти на дехидраторот 11,8 "x 10,6" Димензии совршено се вклопуваат во компатибилни со Magic Mill Pro & Biochef Arizona 6 Dehydrators - светла кујнски листови одговараат Совршено на лентите на овие машини плус многу повеќе машини кои користат иста големина на фиоката! Само поставете ги овие мрежни облоги на врвот на металот /или пластичните ленти во вашиот дехидратор. Лесно за чистење! Додатоците „мора да имаат“ за вашиот дехидратор на храна. Полу-цврстите чаршафи ја држат својата форма и сила (не флопи како некои други брендови ,,,), но и полуфлексибилни за да нема да се скршат или пукаат. Издржлива конструкција, овие не се слаби претерано флексибилни облоги на шкаф што другите продавачи ги минуваат како „облоги за дехидратор“! Лесно исушете ја и излупете ја храната од листот без да кршите или лепите. Лесно за чистење, едноставно исплакнете со топла вода и тие веднаш се мијат чиста, брзо се суши воздухот од отровниот тефлон, овие чаршафи се конструирани со 100% материјал без храна БПА, изработен во САД. Не се користат други материјали, нема облоги или бои. Нема потреба од хартија за паркирање на еднократна употреба или масла за готвење и спрејови - овие нелепливи чаршафи се грижат за сè. Bright Kitchen е компанија управувана од семејство во Калифорнија и нуди животна гаранција за сите производи! Ние стоиме зад нашите производи и се залагаме за здраво живеење!.

Избор на клиент

Неско Фд-1040 Градинар Дигитален Про дехидратор, За Непредвидливи И Закуски, Бели Новак
Неско Фд-1040 Градинар Дигитален Про дехидратор, За Непредвидливи И Закуски, Бели

ДУРИ И ДИСТРИБУЦИЈА НА ТОПЛИНА : 1000 вати моќ на сушење обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина за

DEN 1.67
Nesco FD-1018A Gardenmaster Pro Dehydrator, за erkерки и закуски, White & Nesco LM-2-6 Тркалезна пластична мрежа 13 1/2 чисти-а-скриени, Новак
Nesco FD-1018A Gardenmaster Pro Dehydrator, за erkерки и закуски, White & Nesco LM-2-6 Тркалезна пластична мрежа 13 1/2 чисти-а-скриени,

Производ 1 : 1000вати на моќност суши храна во часови, а не денови Производ 1 : Системот за сушење на проток н

DEN 3.33