Maf Whistler Black Comb Vinyl Decal White 5 - Налепница за лаптопи wallsидови за лаптопи за лаптопи

Maf Whistler Black Comb Vinyl Decal White 5 - Налепница за лаптопи wallsидови за лаптопи за лаптопи

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Боја : Бела. Големина : 5 ". Боја : Бела. Големина : 5". Налепницата е единствена боја и нема позадина. Сите налепници се со најдобар квалитет на винилскиот филм што ќе трае многу години надворешна употреба без да бледнее, лупи или пука. Нашите решенија се совршени за сите лаптопи, таблети, прозорци, браници, огледала, шкафчиња, wallsидови или која било рамна мазна површина! Примената на налепницата е многу лесна, трае само неколку минути. Вашиот декларација има три дела : поддршка на хартија, винил декларација и чиста лента за пренесување. Исчистете ја површината каде ќе се постави декорацијата. Полека ја отстранив поддршката на хартијата, осигурувајќи се дека вашата декларација останува заглавена на лентата за трансфер. Ако дел од вашата декорација се крева со поддршката, притиснете ја хартијата што се повлекува надолу против неа додека не остане заглавена на лентата за трансфер. Откако вашата декларација е излупена од поддршката, поставете ја и поставете ја вашата декларација на површината на која ќе се примени. Користете кредитна картичка како прикривање, или нешто слично на изедначување на вашата декларација, осигурувајќи се дека е целосно заглавена на површината. Внимателно и полека, извадете ја лентата за пренесување од вашиот декларација, осигурувајќи се дека вашиот декларација е на површината. Ако видите дека дел од декорацијата не се ослободува од лентата за пренесување, притиснете го надолу на површината и повторете го процесот. Ако имате какви било прашања, не двоумете се да прашате !! На сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Еди е мојот херој Винил налепница автоматски автомобил камион wallиден лаптоп | Налепница | 4 широк Новак
Еди е мојот херој Винил налепница автоматски автомобил камион wallиден лаптоп | Налепница | 4 широк

Мерки високи „широки x“ Направено од највисок квалитет на оракал 651 винил Едноставен процес на аплицир�

DEN 63.84
DAS низок dachshund decal vinyl налепница автоматски камион wallиден лаптоп | Бело | 5,5 x 3 Новак
DAS низок dachshund decal vinyl налепница автоматски камион wallиден лаптоп | Бело | 5,5 x 3

Мерки високи 5,5 "широк x 3" Направено од највисок квалитет на оракал 651 винил Едноставен процес на аплицир�

DEN 63.20
1984 година Понтијак Firebird Trans Am Decals & Stripes комплет - црна Новак
1984 година Понтијак Firebird Trans Am Decals & Stripes комплет - црна

1 птичји птици (луварен стил) и 2 птици со едриличарски панели 2 Транс Ам Фендер Имиња и 1 Транс Ам Име на бр

DEN 154.40
Javelin 1971 1972 1973 1974 1974 AMC AMX Decals & Stripes комплет - сина/црна Новак
Javelin 1971 1972 1973 1974 1974 AMC AMX Decals & Stripes комплет - сина/црна

1 аспиратор „Т“ лента со две бои 2 предни ленти за фендер Squeegee & упатства 1 аспиратор „Т“ лента со две бо�

DEN 1311.84