10 парчиња SN74LS245N 74LS245 DIP-20

10 парчиња SN74LS245N 74LS245 DIP-20

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги продаваме сите се гарантирани со квалитет!. Квалитетот на нашите производи ќе биде строго контролиран. Квалитетот на професионалниот производ го прави секој клиент да се грижи бесплатно. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент квалитетни производи и професионални услуги. Имаме професионален тим за КК. За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори. Придружувајте ги вашите производи. Shenzhen Yuzhiyuanxin Electronics Co., Ltd. е компанија ангажирана во продажба на разни електронски компоненти и сродни услуги. Компанијата има професионален тим. Главните вработени во 'рбетот се ангажирани во оваа индустрија многу години и собраа богато и професионално искуство. Во моментов, компанијата главно е ангажирана во разни активни компоненти (интегрирано коло, диода, триод, итн.) И пасивни компоненти (капацитивност, отпорност, индуктивност, итн.). Електронските компоненти имаат широк спектар на апликации. Врз основа на начелото на интегритетот, компанијата создава услови за задоволување Заеднички развој!.

Избор на клиент

10 парчиња 74LS160 SN74LS160N HD74LS160P DIP160 Новак
10 парчиња 74LS160 SN74LS160N HD74LS160P DIP160

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 281.12
10 парчиња HD74LS01P 74LS01 DIP14 Новак
10 парчиња HD74LS01P 74LS01 DIP14

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 2.67
1 парчиња/многу AS5045ASST AS5045 SSOP-16 Новак
1 парчиња/многу AS5045ASST AS5045 SSOP-16

Состојба : Нов тип : Друг напон на снабдување : Меѓународен стандарден пакет : SOP IS_Customized : Да Енергија за д�

DEN 3.33
50pcs/многу ESD5Z3.3T1G ESD5Z3.3 158W 3.3V SOD-523 Новак
50pcs/многу ESD5Z3.3T1G ESD5Z3.3 158W 3.3V SOD-523

Состојба : Нов напон на снабдување : Меѓународен стандард моќност на дисипација : Меѓународна стандардн�

DEN 254.88
10pcs SN74CB3Q3257 SN74CB3Q3257PWR BU257 Новак
10pcs SN74CB3Q3257 SN74CB3Q3257PWR BU257

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 1062.40
10 парчиња HD74S135P SN74LS135N 74LS135 DIP-16 Новак
10 парчиња HD74S135P SN74LS135N 74LS135 DIP-16

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 2.00
10 парчиња SN74LS347N 74LS347 Новак
10 парчиња SN74LS347N 74LS347

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 389.28
10 парчиња/лот B09N03 до-252 EMP09N03A TO252 EMB0903 Новак
10 парчиња/лот B09N03 до-252 EMP09N03A TO252 EMB0903

Состојба : Нов напон на снабдување : Меѓународен стандард моќност на дисипација : Меѓународна стандардн�

DEN 0.33
Pololu Mini Maestro 24-канален USB серво контролер Новак
Pololu Mini Maestro 24-канален USB серво контролер

24каналот Mini Maestro 24 ја крева лентата за изведба за сериски серво контролори со карактеристики како што се

DEN 3.33
10 парчиња SN74LS30N 74LS30 DIP-14 Новак
10 парчиња SN74LS30N 74LS30 DIP-14

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 1.00
10 парчиња SN74LS06N DIP14 74LS06 Новак
10 парчиња SN74LS06N DIP14 74LS06

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 304.64
SN74LS175N - Логика 16 PDIP 74LS175 Новак
SN74LS175N - Логика 16 PDIP 74LS175

Пластичен пакет со двојна линија Логика ls ic (100 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови...

DEN 238.40
10 парчиња/лот 2SK2466 K2466 TO-220 Новак
10 парчиња/лот 2SK2466 K2466 TO-220

Состојба : Нов тип : Друг напон на снабдување : Меѓународен стандарден пакет : Други IS_CUSTOMIZED : Да Енергија �

DEN 285.76
10 парчиња SN74LS158N 74LS158 DIP16 Новак
10 парчиња SN74LS158N 74LS158 DIP16

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 974.40