Eurotard 1043 девојки со краток ракав леотар со памук

Eurotard 1043 девојки со краток ракав леотар со памук

DEN 360.00

Новак

Достапно за нарачка

90% памук/10% ликра спандекс. Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Овој суштински танц леотард има умерен врат од лажичка, лажичка грб и кратки ракави. Направено со висококвалитетен памук, нашиот леотард со краток ракав не е само супер мек, туку е и неверојатно издржлив. Потписот на Еуротард, целосен фронт, брзо сушење и постава додава покриеност, јала влага и штити од мириси. Доаѓа со зголемено двојно игла за зашивање за силни издржливи шевови. Силните влакна ја одржуваат својата оригинална боја, вклопување и чувство, дури и по повторено миење и абење. Достапно во низа бои и големини XS (2-4), S (4-6), int (6x/7), m (7-10), L (10-12), XL (12-14). Содржина : 90% памук / 10% спандекс. Ова дете со кратки ракави од памук Основен леотард доаѓа во најразлични бои. Ова е дел од нашата колекција на вредности од Еуротард, премиерната памучна линија за леотард во Америка со најдобар квалитет и вклопување. Ibrивописните бои се задржуваат по повторено миење.

Избор на клиент

Zdhoor Kids Girls Criss-Cross Back Ballet Dance Leotard Sumpsuit без ракави гимнастика облека за танцување танцувачка облека Новак
Пума унисекс-дете-зраци 2 се лизга на патики Новак
Пума унисекс-дете-зраци 2 се лизга на патики

ткаенина и синтетички Suede единствено Горна мрежа со велур и синтетички кожни преклопувања Затворање на

DEN 0.33
Дама облека 3/4 ракав екипаж врат графички случајна капри врвна маичка есен летен памучен памук за жени J0 j0 Новак
Танкина резервоарот врвен леотар за дете и девојки Новак
Танкина резервоарот врвен леотар за дете и девојки

? 93% памук / 7% спандекс Повлечете го затворањето Машинско миење Дали одговара? Нејзината возбудена насме

DEN 1.33
Есен летен врвен женски краток ракав 2023 екипаж вратот на вратот памучен графички бренд врвен мета за дами QD QD Новак
Agoky Girls M Straps Leotard Tank Gymnistic Ballet Dance Leotard Active Wear Tops Dancewear Cospumes Новак
Agoky Girls M Straps Leotard Tank Gymnistic Ballet Dance Leotard Active Wear Tops Dancewear Cospumes

Леотард е изработен од полиестер и памучен материјал, миење на рацете Табела со големина значи опсег на

DEN 111.20
Лето Top Топ Женски Краток Ракав 2023 Памук Екипажот Вратот Брод Вратот Графички Бранч Блуза Маица За Дами 2А 2А Новак
Acsuss Девојки девојки 2 парчиња спортски балетски танц Гимнастички облека се потсмеваат на вратот со шорцеви Новак
Танцина Девојки Гимнастика Резервоарот Врвот Трико Танцова Облека Нови Дизајни И Отпечатоци Возраст 3-12 Новак
Ranrann Kids Girls Ene-Peeciate Dance Leotard Team Basic Ballet Dance Leotard Sumpsuit Gymnistic Bodysuit Dancewear Новак
Ranrann Kids Girls Ene-Peeciate Dance Leotard Team Basic Ballet Dance Leotard Sumpsuit Gymnistic Bodysuit Dancewear

полиестер памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Леотард е изработен од полиестер и памуч�

DEN 58.40
Есен лето врвна маичка за дами облека за кратки ракави, графички бренд бренд блуза Q3 Q3 Новак
Есен лето врвна маичка за дами облека за кратки ракави, графички бренд бренд блуза Q3 Q3

Маица за блуза за продажба на магацин за дами Womenените сатенски кошули за жени сатенски врвови за жени с�

DEN 63.84