2 пакувања канцеларија домашна автомобилска ароматерапија есенцијално масло дифузер светло еднорози starsвезди морнарички мит автомобил освежувач на воздухот за в?

2 пакувања канцеларија домашна автомобилска ароматерапија есенцијално масло дифузер светло еднорози starsвезди морнарички мит

DEN 271.68

Новак

Достапно за нарачка

【Два дифузери и 4 x влошки за полнење】 Големина на клипот за впуштање на автомобили : Прибл. 1,33 инчи. 【Лесен материјал】 Направен од лесен материјал Ева. Затворањето на стаклото е тесно, така што не мора да се грижите за содржината на дифузерот на автомобилот што паѓа. 【Опуштете го расположението】 Аромата околу вас, ви донесе добро расположение. Ослободете го стресот и бидете предупредувајте кога возите. 【Лесен за употреба】 Додадете ги есенцијалните масла на заменливата почувствувана подлога и клип ја во вентилаторот за автомобили и вклучете ја вентилацијата на вашиот автомобил за поттикнување на мириси. 【Широка употреба】 Дифузер за ароматерапија може да се користи во автомобили, канцеларии, домови, бањи .. држете се подалеку од непријатниот мирис, да го ослободите вашиот притисок и да создадете шармантна атмосфера. 【Два дифузери и 4 x влошки за полнење】 Големина на клипот за впуштање на автомобили : Прибл. 1,33 инчи. 【Лесен материјал】 Направен од лесен материјал Ева. Затворањето на стаклото е тесно, така што не мора да се грижите за содржината на дифузерот на автомобилот што паѓа. 【Опуштете го расположението】 Аромата околу вас, ви донесе добро расположение. Ослободете го стресот и бидете предупредувајте кога возите. 【Лесен за употреба】 Додадете ги есенцијалните масла на заменливата почувствувана подлога и клип ја во вентилаторот за автомобили и вклучете ја вентилацијата на вашиот автомобил за поттикнување на мириси. 【Широка употреба】 Дифузер за ароматерапија може да се користи во автомобили, канцеларии, домови, бањи .. држете се подалеку од непријатниот мирис, да го ослободите вашиот притисок и да создадете шармантна атмосфера. Вклучен пакет за повеќе детали : 2 x Car Diffuser Brocket.4 x Повтори за полнење. Забелешка : -Влошките се мали, така што клиповите за дифузери се посоодветни за употреба на мали простори, како што е внатре во автомобилот.-Почувствуваните влошки не содржат мирис. Треба да ги додадете омилените капки за вкус на него. -Се зависи од тоа колку капки есенцијално масло применувате и каков вид на есенцијално масло користите. Ако сакате посилен мирис, па можеби би можеле да пробате некои есенцијални масла кои имаат силен мирис. Clicвездите на дифузерот може да се користат каде и да сакате. Можете да го ставите во автомобилот, да го ставите на климатик, да го ставите на работното место и да го ставите во вашата дневна соба. Cl клипот на вентилаторот за дифузер на автомобили не само што може да го украси вашиот автомобил, туку и да го олесни вознемиреноста и заморот. И, многу е важно клипот за дифузер за дифузер на воздухот да ве предупреди кога возите ноќе или возите долго време. - е погодно за вашиот автомобил, има мал простор и уникатна шема. Тоа е одличен подарок за себе, за вашето семејство или вашите пријатели.

Избор на клиент

Пако Рабан еден милион за мажи со калај кутија со 2 парчиња Новак Попуст
Пако Рабан еден милион за мажи со калај кутија со 2 парчиња

Незолаен кожен зачин Плени прво, а потоа освојувај Машка розацинамана Руса кожа, бело дрво Мандарински �

DEN 1548.64
Pranarôm Природна дифузија Зен 30мл Новак
Pranarôm Природна дифузија Зен 30мл

Комплексот на есенцијални масла за дифузер pranarôm природна дифузија Зен го предиспонира телото да се сми

DEN 2.33
Biaihqie срцев дифузер есенцијално масло парфем Парфем ѓердан влошки како подарок Новак
Biaihqie срцев дифузер есенцијално масло парфем Парфем ѓердан влошки како подарок

♥ Материјал : Заштита на животната средина 316 L изработен од не'рѓосувачки челик, издржлив, безобразен, н�

DEN 211.20
Biaihqie 30mm магнетски дифузер приврзок ѓердан парфем парфем ѓердан есенцијално масло накит бесплатни влошки Новак