AEXIT 12mmx12mm HSS рутер парчиња директно Шанк 2 Флејт за мелење на мелење на мелење на мелење директно битови 83мм долг 83мм

AEXIT 12mmx12mm HSS рутер парчиња директно Шанк 2 Флејт за мелење на мелење на мелење на мелење директно битови 83мм долг 83мм

DEN 165.60

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : мелница за крајна завршница; Дизајн : 2 флејта. Материјал : HSS; Дијаметар на сечење : 12мм/ 0,4 ". Длабочина на сечење : 26мм/ 1"; дијаметар на Шанк : 12мм/ 0,4 ". Вкупна должина : 83мм/ 3.2"; боја : сива. Тежина : 63g; Содржина на пакет : 1 x Прави мелница за крај. Име на производот : мелница за крајна завршница; Дизајн : 2 флејта. Материјал : HSS; Дијаметар на сечење : 12мм/ 0,4 ". Длабочина на сечење : 26мм/ 1"; дијаметар на Шанк : 12мм/ 0,4 ". Вкупна должина : 83мм/ 3.2"; боја : сива. Тежина : 63g; Содржина на пакет : 1 x Прави мелница за крај. 2 флејти, груби заби, директно тресење, длабок спирален жлеб. Се широко во машините за мелење или машински алати за мелење на чекорите, вдлабнатини, вертикални рамнини површини, итн.

Избор на клиент

Белиот рутер битови SC90V Цврст карбид фиберглас бит со дијаметар од сечење 1/4-инчен и должина на сечење 3/4-инчи Новак
Магнат 235B директно 1/2 рутер за рутер со дијаметар од шипка - 1/2 дијаметар на сечење, 2 должина на сечење Новак
Магнат 235B директно 1/2 рутер за рутер со дијаметар од шипка - 1/2 дијаметар на сечење, 2 должина на сечење

2флут карбид врзан; 1 / 2 "дијаметар на сечење; 2" должина на сечење; 1 / 2 "дијаметар на шанк 2" должина на шанк..

DEN 254.56
X-Ree иверица 0,79 Должина на сечење директно рутер бит 1/4 x 1/4 Сребрен тон w кутија (компензатор DA 0,79 '' Fresa rettilinea Новак
CMT 865.802.11b Класичен панел Ogee Bit со радиус од 1-1/8-инчи, 1/2-инчен Шанк Новак Попуст
CMT 865.802.11b Класичен панел Ogee Bit со радиус од 1-1/8-инчи, 1/2-инчен Шанк

ДИјаметар од 5 / 32инчен, должина на сечење 1 / 2инчен, вкупна должина 219 / 64инчи 2 HIгустина на сечење на карби�

DEN 590.72
Ајви Класик 10810 1/2 Бит на рутер со директно карбид, 1/4 Шанк, 1/виси кутија, 1/2 ширина Новак
Ајви Класик 10810 1/2 Бит на рутер со директно карбид, 1/4 Шанк, 1/виси кутија, 1/2 ширина

Идеално за сечење иверица, табла за композиции, тврдо дрво и меко дрво Двоен флуитен, C3 микрогрен карбид

DEN 238.08
AUTEK 90 степени 0,3мм врв титаниум обложен карбид PCB гравура за гравура на CNC рутер алатка 10 парчиња Новак
AUTEK 90 степени 0,3мм врв титаниум обложен карбид PCB гравура за гравура на CNC рутер алатка 10 парчиња

Направено од карбид и волфрам челик, со голема цврстина Висока отпорност на абење, голема јачина, отпорн

DEN 159.84
Алатки за машина за сечење на карбид Aleyha CNC Carbide Mills Tunfsten 2 Bit Bit Metal Steel CNC рутер, D12X12X60X150L Новак
Алатки за машина за сечење на карбид Aleyha CNC Carbide Mills Tunfsten 2 Bit Bit Metal Steel CNC рутер, D12X12X60X150L

1 Примена за железо, леано железо, челик од мувла, легура челик, обработка на челик за заварување итн 2 Спи

DEN 921.28
Xiwalai 5-Pack 6x42mm 2-Flute Straight Slot End Milling Tools Новак
Xiwalai 5-Pack 6x42mm 2-Flute Straight Slot End Milling Tools

Материјал : карбид Дијаметар на Шанк : 6мм; Севкупна должина : 70мм Дијаметар на сечење : 6мм; Должина на сеч�

DEN 2.33