Вермонт Американ 22025 5/8-инчен x 5/8-инчен HSS DBL флејта со директен рутер бит

Вермонт Американ 22025 5/8-инчен x 5/8-инчен HSS DBL флејта со директен рутер бит

DEN 1358.40

Новак

Достапно за нарачка

Остри рабови за сечење на жилет се дијамантски чесни за сатенски мазни парчиња. Радијалното олеснување ги елиминира триењето и џагорот. Оптимизирани агли на кука и смолкнување за побрзо расчистување на чипови и побрзи стапки на добиточна храна. Вистинските трчања со концентричност на + .000 "/-. 001" T.I.R. (вкупно истекување на индикаторот). Упатствата за лежишта на избраните парчиња за раб и исечување спречуваат горење и брак. Остри рабови за сечење на жилет се дијамантски чесни за сатенски мазни парчиња. Радијалното олеснување ги елиминира триењето и џагорот. Оптимизирани агли на кука и смолкнување за побрзо расчистување на чипови и побрзи стапки на добиточна храна. Вистинските трчања со концентричност на + .000 "/-. 001" T.I.R. (вкупно истекување на индикаторот). Упатствата за лежишта на избраните парчиња за раб и исечување спречуваат горење и брак. Од производителот Вермонт Американски рутер парчиња се прецизни инженерски за да се обезбеди најлесно, најточно сечење за сите професионални корисници. Постојат различни профили достапни во стилови на обложени со карбид, со голема брзина и титаниум.

Избор на клиент

Алатка за рутер за ЦПУ, гравура за замена на карбид Бит 3,175мм Шанк за акрилик за знаци на букви за ПЦБ Новак
Алатка за рутер за ЦПУ, гравура за замена на карбид Бит 3,175мм Шанк за акрилик за знаци на букви за ПЦБ

1 Флејт V гравура за гравура се погодни за алатки за гравура на ЦПУ, поседуваат висока работна ефикасност

DEN 177.92
Алатка Амана - држач за глава од 3мм завртка -61310 Новак
Алатка Амана - држач за глава од 3мм завртка -61310

Аланот Амана е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност кон постојано обезбедување на најв�

DEN 91.84
Белиот рутер парчиња 1013 директно бит со дијаметар за сечење 1/4-инчен и должина на сечење 3/4-инчи Новак
Белиот рутер парчиња 1013 директно бит со дијаметар за сечење 1/4-инчен и должина на сечење 3/4-инчи

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

DEN 1.00
MNA 18мм двојно флејта директно со 1/4 Шанк Новак
MNA 18мм двојно флејта директно со 1/4 Шанк

Брзо, ефикасно сечење и максимална издржливост Ги намалува сите материјали за состав, иверица, дрвени п�

DEN 415.84
Алатки за машина за сечење на карбид Aleyha CNC Carbide Mills Tunfsten 2 Bit Bit Metal Steel CNC рутер, D12X12X60X150L Новак
Алатки за машина за сечење на карбид Aleyha CNC Carbide Mills Tunfsten 2 Bit Bit Metal Steel CNC рутер, D12X12X60X150L

1 Примена за железо, леано железо, челик од мувла, легура челик, обработка на челик за заварување итн...

DEN 921.28
Тренд GB160 водич Буш со дијаметар од 16 мм Новак
Тренд GB160 водич Буш со дијаметар од 16 мм

Тренд Водич Буш Метал Додатоци за рутирање Гушевите за тренд на водичи можат да бидат прикачени на осно�

DEN 1.00
Нов LON0167 65мм долг прикажан 1/4 x 5/16 сигурна ефикасност двојно флејти за замена на рутерот за рутер Новак
Нов LON0167 65мм долг прикажан 1/4 x 5/16 сигурна ефикасност двојно флејти за замена на рутерот за рутер

Име на производот (издржлив во употреба) : директен рутер бит; материјал : (најнова технологија) метал...

DEN 1.00
10 парчиња V-Groove CNC рутер битови, 60 степени 0,1 mm гравура, парчиња 1/8 ”Шанк Нано сина облога остри битови за дрво МДФ Новак
CMT 801.627.11 Mortising Bit, дијаметар од 1/2-инчен, 1/4-инчен Шанк Новак Попуст
CMT 801.627.11 Mortising Bit, дијаметар од 1/2-инчен, 1/4-инчен Шанк

Должина на сечење 3 / 4инчи, вкупна должина 21 / 8инчи 2 HIгустина на карбид сечење на рабовите и негативен ди�

DEN 271.04
Топката нос затегнат цврст карбид за гравура на рутерот бит олеснување дрво метал обложена 3,175мм 4мм 1 парчиња Новак