Cubeway Drywall Sander со вакуум, ротирачки и одвојлив прашина за прашина до wallидното пескарење, електричен сандер за сув ид со променлива брзина и LED светло, наведена ETL

Cubeway Drywall Sander со вакуум, ротирачки и одвојлив прашина за прашина до wallидното пескарење, електричен сандер за сув

DEN 236.80

Новак

Достапно за нарачка

Иновативно : Враќање на часови на рачно пескарење во минути со малку расчистување од страна на електричен сув wallид Sander. Постигнете брз поврат на инвестициите во врска со времето и заштедата на трудот. Прилагодливото бирање за напојување на брзината овозможува прилагодување на перцепираната тежина на овој вакуумски суров ид Sander. Вклучување на главата што лебдеше движење на главата автоматски ќе ја прилагоди подлогата за да има рамномерно пескарење; Ротари за прашина и сегмент на четки за брзо ослободување овозможуваат да се песат различни рабови на насоки. Изградена во вакуум LED светлото што се обвиткува околу главата е светло, но не и блескаво и ви помага да ја видите површината и да го проверите резултатот од пескарење, јасно, особено работењето како таванот Sander во слаба состојба. Што ќе добиете : 1 x Power Drywall Sander со вакуум, 36 x дискови за пескарење, дискови за пескарење од 19 x, 1 x сет на безбедносен комплет (1 x Goggle 1 x Earplugs, 1 x маска), 1 x носачка торба, 1 x кука и прицврстувач за јамка, 1 x торба за собирање прашина, 2 x конектори за црево со вакуум, 1 x конвертор на цревото, црево за екстракција на прашина, 1x хексадецимален клуч, четки од 2 x јаглеродни четки, 1 x прирачник и гаранција за квалитет на една година. Иновативно : Враќање на часови на рачно пескарење во минути со малку расчистување од страна на електричен сув wallид Sander. Постигнете брз поврат на инвестициите во врска со времето и заштедата на трудот. Иновативно : Враќање на часови на рачно пескарење во минути со малку расчистување од страна на електричен сув wallид Sander. Постигнете брз поврат на инвестициите во врска со времето и заштедата на трудот. Cubeway Drywall Sander со вакуум, ротирачки и одвојлив прашина за прашина до wallидното пескарење, електричен сандер за сушење wallид со променлива брзина и LED светлина, наведена ETL.

Избор на клиент

Нов LON0167 2 ПЦС бела пластична поправка на делови за поддршка за 4510 Sander (2 Stück Weiße Kunststoff-ersatzteie für ma-ki-t-a Новак
Нов LON0167 2 ПЦС бела пластична поправка на делови за поддршка за 4510 Sander (2 Stück Weiße Kunststoff-ersatzteie für ma-ki-t-a

Име на производот : Поддршка; Fit Model : 4510 Sander Вкупна големина : 78 x 22 x 36m_m / 3.1i_n x 0.87i_n x 1.4i_n (lwh); ​​дијаметар на

DEN 115.68
Drywall Sander 7.2 A, 900W Engindot Electric Wallид Sander, 14 дискови за пескарење, 6 брзини 900-1800rpm, црево за собирање Новак Попуст
Drywall Sander 7.2 A, 900W Engindot Electric Wallид Sander, 14 дискови за пескарење, 6 брзини 900-1800rpm, црево за собирање

Верзија за ажурирање : Нов дигитален дисплеј, 6степен менувањето е јасно видливо Motor Мотор со високи перф

DEN 1759.84
Занаетчија CMXPTSG1014NB 6-инчен двојно дејство воздушен диск Сандер, црвена Новак
Занаетчија CMXPTSG1014NB 6-инчен двојно дејство воздушен диск Сандер, црвена

Одделение за изведувачи : Создава финиш без вртење од двојната осцилирачка акција Корисни карактеристи

DEN 0.67
BHTOP 20V безжичен сув wallид Sander, 600-2600rpm преклопен wallиден sander со вакуум, сандер со батерија со рачка, LED светло, Новак
BHTOP 20V безжичен сув wallид Sander, 600-2600rpm преклопен wallиден sander со вакуум, сандер со батерија со рачка, LED светло,

Sander со напојување со батерии Sander Sander Drywall усвојува безжичен дизајн, овозможувајќи ви да се ослободите о�

DEN 975.84
3-инчен Сандер + 3-инчен заштитник на подлогата / 5 парчиња Новак
3-инчен Сандер + 3-инчен заштитник на подлогата / 5 парчиња

Станете мајстор Сандер со Mirka Deros Случајна орбита Сандер : Од професионалци за професионалци и оние кои с

DEN 159.84