Нов LON0167 2 ПЦС бела пластична поправка на делови за поддршка за 4510 Sander (2 Stück Weiße Kunststoff-ersatzteie für ma-ki-t-a 4510 Sander

Нов LON0167 2 ПЦС бела пластична поправка на делови за поддршка за 4510 Sander (2 Stück Weiße Kunststoff-ersatzteie für ma-ki-t-a

DEN 115.68

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Поддршка; Fit Model : 4510 Sander. Вкупна големина : 78 x 22 x 36m_m/ 3.1i_n x 0.87i_n x 1.4i_n (l*w*h); ​​дијаметар на дупката за завртки : 3.5m_m/ 0.14i_n. Материјал : пластика; боја : бела. Нето тежина : 19g (Nettogewicht : 19 g. Содржина на пакет : 2 x Поддршка (Paketinhalt : 2 x Unterstertzung. Име на производот : поддршка; одговара модел : 4510 Sander. Вкупна големина : 78 x 22 x 36m_m/ 3.1i_n x 0.87i_n x 1.4 i_n (l*w*h); ​​дијаметар на дупката за завртки : 3,5m_m/ 0.14i_n. Материјал : пластика; боја : бела 2 ПЦС Поддршка за поправка на делови од бела пластика за 4510 Sanderthis е не-OEM производ. Пластичната поддршка може да се одвои на основата. Погоден за 4510 Sander, а други завртки за инсталирање не се вклучени овде. Ma-ki-t-a 4510 sanderproduktname : поддршка; одговара модел : за ma-ki-t-a 4510 sandergesamtgröße : 78 x 22 x 36 mm / 3,1 x 0,87 x 1,4 (l * b * h); schraubenlochdurchmesser : 3,5 мм / 0,14Материјал : Кунстстоф; Фарбе : Веињетогвихт : 19 gpaketinhalt : 2 x unterstzzung.

Избор на клиент

3-инчен Сандер + 3-инчен заштитник на подлогата / 5 парчиња Новак
3-инчен Сандер + 3-инчен заштитник на подлогата / 5 парчиња

Станете мајстор Сандер со Mirka Deros Случајна орбита Сандер : Од професионалци за професионалци и оние кои с

DEN 159.84
BHTOP 20V безжичен сув wallид Sander, 600-2600rpm преклопен wallиден sander со вакуум, сандер со батерија со рачка, LED светло, Новак
BHTOP 20V безжичен сув wallид Sander, 600-2600rpm преклопен wallиден sander со вакуум, сандер со батерија со рачка, LED светло,

Sander со напојување со батерии Sander Sander Drywall усвојува безжичен дизајн, овозможувајќи ви да се ослободите о�

DEN 975.84
Drywall Sander 7.2 A, 900W Engindot Electric Wallид Sander, 14 дискови за пескарење, 6 брзини 900-1800rpm, црево за собирање Новак Попуст
Drywall Sander 7.2 A, 900W Engindot Electric Wallид Sander, 14 дискови за пескарење, 6 брзини 900-1800rpm, црево за собирање

Верзија за ажурирање : Нов дигитален дисплеј, 6степен менувањето е јасно видливо Motor Мотор со високи перф

DEN 1759.84
Занаетчија CMXPTSG1014NB 6-инчен двојно дејство воздушен диск Сандер, црвена Новак
Занаетчија CMXPTSG1014NB 6-инчен двојно дејство воздушен диск Сандер, црвена

Одделение за изведувачи : Создава финиш без вртење од двојната осцилирачка акција Корисни карактеристи

DEN 0.67
Cubeway Drywall Sander со вакуум, ротирачки и одвојлив прашина за прашина до wallидното пескарење, електричен сандер за сув Новак