'Ренштајг 361 252 0 Сб Електричар Длето 250 мм

'Ренштајг 361 252 0 Сб Електричар Длето 250 мм

DEN 141.44

Новак

Достапно за нарачка

Тркачки качување : Секогаш подобра врска. Висококвалитетен материјал. Прецизност машински. Купете ја оваа корисна леплива лента по конкурентна цена врска-согласност со Ова Uberzeugung се специјални Rennsteig Од 1959 Година Професионални Рачни Алатки од идејата до серискиот производ.

Избор на клиент

Ампко Безбедносни Алатки Ц-12 Рачни Длета Новак
Ампко Безбедносни Алатки Ц-12 Рачни Длета

Рачни Длета, 6 1 / 2 Во Долги, 9 / 16 Во Сече Карактеристики : НеИскривувачки Немагнетни отпорни На Корозија Н�

DEN 669.12
Ренштајг 440 001 0 Лебдат Удар, 120 mm x 10 mm x 1 mm x 1 & nbsp; mm Новак
Ренштајг 440 001 0 Лебдат Удар, 120 mm x 10 mm x 1 mm x 1 & nbsp; mm

Тркачки качување : Секогаш подобра врска Висококвалитетен материјал Прецизност машински Купете ја ова�

DEN 69.44