Respironics TrueBlue - ситна перница и размавта

Respironics TrueBlue - ситна перница и размавта

DEN 248.00

Новак

Достапно за нарачка

Оваа перница и размавта за маска за замена се за вашата маска за назална CPAP на True Blue. Тие се вклопуваат во внатрешноста на вашата маска за да обезбедат правилен заптивка. Оваа перница и размавта за маска за замена се за вашата маска за назална CPAP на True Blue. Тие се вклопуваат во внатрешноста на вашата маска за да обезбедат правилен заптивка. Respironics trueblue Nasal CPAP маска за замена на перница и размавта.

Избор на клиент

ResMed 62129 Mirage FX за нејзината глава, мала Новак
ResMed 62129 Mirage FX за нејзината глава, мала

Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Сингапур Број на дел : 62129 Димензии на пакетот : 10 "L x 10" W x 10 "H...

DEN 3.33
10 CPAP филтер замена за ResMed S9 VPAP ST Новак
10 CPAP филтер замена за ResMed S9 VPAP ST

Замена за Res Med S9 VPAP ST CPAP филтер Количина : 10 филтри (5 пакет 2 филтри по пакет) Хипоалергичните филтри се су

DEN 1.33
CPAP глава, лента за маски CPAP, резерви на CPAP за глава за респиратори - ResMed Airfit Strap, Ezzke Soft и дише Новак
CPAP глава, лента за маски CPAP, резерви на CPAP за глава за респиратори - ResMed Airfit Strap, Ezzke Soft и дише

Предност : Универзална лента за глава CPAP за повеќето маски за CPAP 1) Мека и удобна, создавајќи помазна внат

DEN 1372.80
Замена на лентата за глави за замена е погодна за F20, добра еластична, трајна одлична вредност со 2 капаци на ленти за глава Новак Попуст
Curmio Travel Thrage Tagn компатибилна со Resmed Airmini CPAP машина и додатоци, преносни резерви на CPAP за носење торба за Новак
Curmio Travel Thrage Tagn компатибилна со Resmed Airmini CPAP машина и додатоци, преносни резерви на CPAP за носење торба за

најлон Димензии на торбата : 11.2 "x 5.1" x 6.1 "& 11.3" x 4,5 "x 6.3", компатибилен со Resmed Airmini CPAP машина Главниот оддел пр

DEN 2.33
ResMed 36891 H5i Флип капак Новак
ResMed 36891 H5i Флип капак

Спијте подобро Број на единици : 1.0 Димензии на пакетот : 4.191 L x 16.256 H x 14.351 W (сантиметри) Направено во Синга�

DEN 404.80
ResMed Mirage FX Mask Persion, CPAP Замена на рамки за замена на носната заштитна замена со перница, погодна за ResMed Mirage Новак
ResMed Mirage FX Mask Persion, CPAP Замена на рамки за замена на носната заштитна замена со перница, погодна за ResMed Mirage

Уникатен дизајн : Дизајнот на перница е погоден за повеќето карактеристики на лицето и ги задоволува по�

DEN 1.67
8PCS капакот на лентата за глава, компатибилен со AirFit, компатибилен со AirTouch, компатибилен со DW, компатибилен со AV, Новак
Respironics pico headgear, намалена големина Новак
Respironics pico headgear, намалена големина

Код за надомест на HCPCS : A7038 Вклучено во полето : Заменска глава за целосна маска за лице Амара...

DEN 1.33