Снабдување за спиење на пациенти CPAP маски - 3 пакувања од 62 марамчиња

Снабдување за спиење на пациенти CPAP маски - 3 пакувања од 62 марамчиња

DEN 319.20

Новак

Достапно за нарачка

Нов 3 пакет! 62 Незаставени 5 ”x 8” марамчиња по канистер. Нежни, но ефикасни, биоразградливи и без алкохол и латекс. Чувајте ја маската CPAP чиста и мириса свежа, користејќи целосно природни средства за чистење на 100% марамчиња со памук. Пакет од 3 канистри, 62 незначија марамчиња по канистер. 5 ”x 8”. Чувајте ја маската CPAP чиста и мириса свежа, користејќи целосно природни средства за чистење на 100% марамчиња со памук. Нежни, но ефикасни, биоразградливи и без алкохол и латекс.

Избор на клиент

CARE Touch CPAP марамчиња | Чистач за CPAP без алкохол | 3 пакувања од 70 миризливи маски за маска CPAP Новак
CARE Touch CPAP марамчиња | Чистач за CPAP без алкохол | 3 пакувања од 70 миризливи маски за маска CPAP

Свеж мирис на цитрус : Шипките за чистење на маски за маска за допир CAPAP се миризливи со свеж цитрус Мирис

DEN 2.33
Спаринг шлемот Asixxsix, спаринг глава за глава траен апсорбиран шок мек со материјал за заштита на Ева за заштита Новак
Комплет за спојување на цревото со магнетско лесен крво Новак
Комплет за спојување на цревото со магнетско лесен крво

Medlock ја рафинира нашата технологија што се користи во мотоспортот за да создаде непречена и лесна врска

DEN 959.36
Перница/печат на назална маска Fisher & Paykel Eson Новак
Перница/печат на назална маска Fisher & Paykel Eson

Ова е перница / заптивка за замена со мала големина за F&P Eson Nasal Maskthe Eson 2 Nasal CPAP маска за маска со перничиња,

DEN 0.33
4 Замена на филтерот CPAP за ResMed S9 VPAP s Новак
4 Замена на филтерот CPAP за ResMed S9 VPAP s

Замена за Res Med S9 VPAP S CPAP филтер Количина : 4 филтри (2 пакувања 2 филтри по пакет) Хипоалергичните филтри се

DEN 328.00
Замена на лента за N30i & за P30i, прилагодлива лента за DW, лента w/поширока лента за подобра стабилност и вклопување Новак
Resplabs CPAP Mask Liners - Целосно лице CPAP маски за непропистувачи, лагер во стилот на Евора, голем - 4 пакет Новак
Resplabs CPAP Mask Liners - Целосно лице CPAP маски за непропистувачи, лагер во стилот на Евора, голем - 4 пакет

Нашата 3минутна чистачка за перниче за перничиња CPAP ви помага да ја одржите хигиената на вашите перничи�

DEN 319.84
Форма на Фишер и Пејкел Форма целосна маска од пена од пена Новак
Форма на Фишер и Пејкел Форма целосна маска од пена од пена

Заменска форма со целосна маска за лице од пена перница голема Оваа перница доаѓа во 4 големини мали, сре

DEN 1.67
Resplabs CPAP Mask Liner Новак
Resplabs CPAP Mask Liner

Изберете ја вистинската големина : Осигурете се дека ќе изберете лагер за маска што правилно одговара н�

DEN 319.84
Универзална глава на Atacesotaiv за маски за CPAP, назална CPAP маска за главни ленти за замена за замена за ResMed, Philip Новак