За PS4 Pro - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил ДУЦ -5256

За PS4 Pro - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии. Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Опис на производот : PS4 PS5 налепница на кожата Имаме целосни верзии како што се : PS4 Normal, PS4 SLIM, PS4 PRO, PS5 DISC, PS5 DIGITAL MODLE COLLESS SHICKER SKINCE за PS4 PS5 PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 5 лесен за употреба и лепење. Лесно е целосно да се отстрани. Отстранлив лепило поддржан винил. Заштитете ја вашата конзола и контролорот од прашина и гребнатини. Декорирајте ги и разубавете ја вашата конзола и контролор одличен избор за подароци за компатибилност на пријатели за PS4 PS5 Play Station 4 Play Station 5 Пакет Вклучен : 1 x Поставете ја кожата на конзолата PS. 2 x ps контролер кожи. Не вклучувајте ја конзолата и контролорот како да го користите : Чекор 1 : Измијте ги рацете и исчистете го контролорот. Чекор 2 : Извадете ги деловите на копчето од кожи. (Наместо тоа, можете да го користите ноктите или нешто друго) . Чекор 3 : Залепете го копчето за контролорот и вашата конзола бидете внимателни. И потоа користете фен за коса за мало затоплување и користете тврда картичка за да го исцедите. Почекајте 3 часа пред да го користите, треба да биде подобро. Можете да ја повторите операцијата многу пати, ако вискозноста се намали, користете фен за коса за да омекне, може да се врати !!!.

Избор на клиент

Куќиште на Ридгид 60692, ролерко Новак
Куќиште на Ридгид 60692, ролерко

60692 Домување, врвот на ролери Оваа ставка се користи за рачни алатки и организатори на алатки, Multi Tools...

DEN 3.00
Размавта среќно бебешки флопи сонце upf 50+, највисока овластена заштита од сонце на УВ, боја без азо Новак
Размавта среќно бебешки флопи сонце upf 50+, највисока овластена заштита од сонце на УВ, боја без азо

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Повлекување на за

DEN 271.20
Хо Б/У куќата на acksексон Новак
Хо Б/У куќата на acksексон

Вклучени се 2 фигури Целосно насликан, собрани и осветлен американски дом Одделно применети детали...

DEN 447.68
Моќност Рамнотежа СИЛИКОНСКИ Нараквица ГОЛЕМ Новак
Моќност Рамнотежа СИЛИКОНСКИ Нараквица ГОЛЕМ

Опремен со два, видливи Холограми За Рамнотежа на Моќноста Нараквица со дебелина од 3 мм направена од 100%

DEN 2.00
Силиконски подлога за анти-лизгање на вигерс не остава трага и остаток за PS VR2 контролер LR/LR1/LR2 копчиња Новак
Силиконски подлога за анти-лизгање на вигерс не остава трага и остаток за PS VR2 контролер LR/LR1/LR2 копчиња

ИВОДЕН КВАЛИТЕТ АНТИИСКИ СЛИКИНСКИ СИЛИКОНСКИ ВЛАДИ специјално дизајнирани за контролори PS VR2 (копчиња

DEN 3.00
Самрад 16bit игри Terranigma USA верзија англиски превод Новак
Самрад 16bit игри Terranigma USA верзија англиски превод

Теранигма 16bit, верзија на САД Овој кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна �

DEN 846.40
8M-256M мемориска картичка со голема брзина за Sony PlayStation 2 PS2 Access Games, црна боја Новак
8M-256M мемориска картичка со голема брзина за Sony PlayStation 2 PS2 Access Games, црна боја

▲ Оваа картичка е компатибилна за сите верзии на Sony PS2 Работи и со стандардот за PS2 и верзијата Slim Line...

DEN 1203.20
Возач 10 x 14 инчи алуминиумска рамка за печатење на свилен екран со 110 бела мрежа за печатење на екран Новак
Возач 10 x 14 инчи алуминиумска рамка за печатење на свилен екран со 110 бела мрежа за печатење на екран

Вклучен пакет : 1 рамка за печатење на алуминиум свилен екран врзана со 110 бела мрежа Големина (приближно)

DEN 0.67
ЕМИАОТО 0928400473 Електромагнетниот Вентил За Мерење Гориво Новак
ЕМИАОТО 0928400473 Електромагнетниот Вентил За Мерење Гориво

Оем Дел Броеви : 0928400473 [За применливите модели] ве Молиме проверете дали ОЕМ кодот се совпаѓа Ве молиме п�

DEN 1451.20
Дел за поправка на конекторот 72 и 3,8мм безбедносен возач за Nintendo NES NEW Новак
Дел за поправка на конекторот 72 и 3,8мм безбедносен возач за Nintendo NES NEW

Замена 72 конектор за слот за кертриџ и шрафцигер од 3,8 мм Алатка вклучена за лесно расклопување Вклучено

DEN 716.80