Возач 10 x 14 инчи алуминиумска рамка за печатење на свилен екран со 110 бела мрежа за печатење на екран

Возач 10 x 14 инчи алуминиумска рамка за печатење на свилен екран со 110 бела мрежа за печатење на екран

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Вклучен пакет : 1 рамка за печатење на алуминиум свилен екран врзана со 110 бела мрежа. Големина (приближно) : Внатрешните димензии на рамката за печатење на свилен екран е 10 x 14 инчи, со вкупна дебелина од 0,7 инчи. Материјал : Рамката е конструирана од висококвалитетен изшкуркан алуминиум за максимална мазност. 110 бела мрежа е составена од најлон и тефлон - и двете обезбедуваат одлична еластичност и стабилност на напнатоста. Карактеристики : Издржлива и лесна алуминиумска рамка обезбедува леснотија на употреба. Силната отпорност на брчки и исклучителната еластичност е резултат на фината жица, која е отпорна на абразија и деформација, нудејќи издржливост. Апликации : Оваа рамка за печатење на свилен екран е совршена за печатење на широк спектар на површини, како што се ткаенини, хартија, платно, торби, елеци и сите видови на рамни, подготвени за мастило. Вклучен пакет : 1 рамка за печатење на алуминиум свилен екран врзана со 110 бела мрежа. Големина (приближно) : Внатрешните димензии на рамката за печатење на свилен екран е 10 x 14 инчи, со вкупна дебелина од 0,7 инчи. Материјал : Рамката е конструирана од висококвалитетен изшкуркан алуминиум за максимална мазност. 110 бела мрежа е составена од најлон и тефлон - и двете обезбедуваат одлична еластичност и стабилност на напнатоста. Карактеристики : Издржлива и лесна алуминиумска рамка обезбедува леснотија на употреба. Силната отпорност на брчки и исклучителната еластичност е резултат на фината жица, која е отпорна на абразија и деформација, нудејќи издржливост. Апликации : Оваа рамка за печатење на свилен екран е совршена за печатење на широк спектар на површини, како што се ткаенини, хартија, платно, торби, елеци и сите видови на рамни, подготвени за мастило. Вклучена рамка за печатење на алуминиумски свилен екран од 10 x 14 инчи со 110 бела мрежа за пакет за печатење на екран Вклучен : 1 x Алуминиумски екран Мерење на рамката за печатење : Внатрешната големина на рамката е 10 x 14 инчи, целокупната дебелина е 0,8 инчен материјал : Алуминиумска рамка со 110 мрежа Карактеристики на свилена нето : висококвалитетна алуминиумска рамка е издржливост и лесна за лесно работење со раце. Ситната жица мрежа со силна отпорност на брчки, добра еластичност и не е лесно деформирана. Тој е лепак отпорен на растворувач, доказ за отпорност на абразија, има долго време на употреба.

Избор на клиент

Дел за поправка на конекторот 72 и 3,8мм безбедносен возач за Nintendo NES NEW Новак
Дел за поправка на конекторот 72 и 3,8мм безбедносен возач за Nintendo NES NEW

Замена 72 конектор за слот за кертриџ и шрафцигер од 3,8 мм Алатка вклучена за лесно расклопување Вклучено

DEN 716.80
Блаузберг Бебе-Перница Во Собата За Трип Трап Висок Стол На Стокке-Сина Ѕвезда Новак
Блаузберг Бебе-Перница Во Собата За Трип Трап Висок Стол На Стокке-Сина Ѕвезда

Се вклопува на секој трип Трап висок стол На Стокке Употребливи Со И без Стоке Бебе Во собата 100% Памук, О�

DEN 798.40
Devone Super Punch Out Eur верзија RPG игра картичка за заштеда со кутија за малопродажба Новак
Devone Super Punch Out Eur верзија RPG игра картичка за заштеда со кутија за малопродажба

Супер удар Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG со функциј

DEN 2.00
Армада ДЕВИЗНИ Тркачи | Игра Момче Боја-Игра Случај Само-Нема Игра Новак
Армада ДЕВИЗНИ Тркачи | Игра Момче Боја-Игра Случај Само-Нема Игра

Висококвалитетни случаи направени по нарачка за да одговараат на вашата Игра момче боја игри...

DEN 1204.80
Игра Картичка Кертриџ Случај За Gameboy Класичен GB Игра Карта Кертриџ Домување Школка Случај Новак
Игра Картичка Кертриџ Случај За Gameboy Класичен GB Игра Карта Кертриџ Домување Школка Случај

1 Модел За Гејмбој Класичен оригинален Картичка Пхб Одбор Не можеме да гарантираме компатибилност на не

DEN 1.67
Wiresmith Црна Замена Порта Опфаќа Вратата Во собата За Nintendo Gamecube Конзола Новак
Wiresmith Црна Замена Порта Опфаќа Вратата Во собата За Nintendo Gamecube Конзола

● ПОПРАВЕТЕ го — Лесно заменете ги оштетените и скршени капаци на портата ● ТЕШКА ДОЛЖНОСТ — Изработе�

DEN 223.84
ESM 1 RJ31X Телефон Jackек и кабел Адмко Виста Ге Конкорд Аларм Новак
ESM 1 RJ31X Телефон Jackек и кабел Адмко Виста Ге Конкорд Аларм

1 RJ31 X Телефон Jackек и Корд Адмко Виста Ге Конкорд Аларм Нов во кутија Опис : RJ31 X е за употреба со комуникат�

DEN 143.84
Случај за складирање картичка од 5 парчиња игра за кертриџ за игри на Sega Genesis Plable Shell Chall Новак
Случај за складирање картичка од 5 парчиња игра за кертриџ за игри на Sega Genesis Plable Shell Chall

【Еколошки материјал за животна средина】 Кутијата за складирање е изработена од еколошки материјали, о

DEN 311.52
PlayStation 2 Компактна адаптер за напојување на патот DC Новак
PlayStation 2 Компактна адаптер за напојување на патот DC

5.4 Монитор на боја со вградени стерео звучници Двојни приклучоци за слушалки за игри со повеќе играчи...

DEN 1049.60
JRSHOME адаптер за полнење Док Компатибилен w/3 USB порт за Nintendo Switch Console TV Video Video Video Video Video Новак
JRSHOME адаптер за полнење Док Компатибилен w/3 USB порт за Nintendo Switch Console TV Video Video Video Video Video

0) ви овозможува да поврзете дополнителни уреди како што се USB центри, жични контролори, адаптери за мреж�

DEN 2.67
Yinke Случај За Филипс Norelco Повеќегодишна Серија 3000/5000/7000, MG3750/60, MG5750/49, MG7750/49, Брада Тример &засилувач; Новак
Yinke Случај За Филипс Norelco Повеќегодишна Серија 3000/5000/7000, MG3750/60, MG5750/49, MG7750/49, Брада Тример &засилувач;

Вклучен пакет : 1*Случај 1*Четка 1*Лента За Зглоб 1*Должина Велкро 2*Малото Велкро Доаѓа со ремен за раце го �

DEN 3.33
Кунзе 10-парчиња небесни крилја на Дрезден Ангел, злато Новак
Кунзе 10-парчиња небесни крилја на Дрезден Ангел, злато

Лист од 10 големи крилја на Дрезден, секоја мерка 2 3 / 4 "x 2" Златна фолија од обете страни Направено во Герм�

DEN 0.33
Moidyskins кожата компатибилна со Nintendo JOY-CON CONTROLLER WRAP COVER COVER SKINS YIN и YANG Новак
Moidyskins кожата компатибилна со Nintendo JOY-CON CONTROLLER WRAP COVER COVER SKINS YIN и YANG

Додадете стил на вашиот контролер на Nintendo JoyCon Гордо направени во САД : Ние користиме само 3 милиони автом

DEN 425.60