Xhsesa Professional 64MB мемориска картичка со FMCB функција за додатоци за конзола за игри PS2

Xhsesa Professional 64MB мемориска картичка со FMCB функција за додатоци за конзола за игри PS2

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

Професионална мемориска картичка од 64 MB со функција FMCB за додатоци за конзола PS2 игра. ? Висококвалитетна мемориска картичка за професионална употреба. ? Едноставен и лесен за употреба, брз приклучок во вашата конзола и игра. Тоа е посветена мемориска картичка за конзолата за игри PS2, компатибилна со сите игри, посветена на архивите на игри. Не ја исклучуваме мемориската картичка додека се користи за меморија (во спротивно може да ги уништи постојните архиви). USB кабел. USB кабел. Како да користите : Само вметнете ја мемориската картичка на местото каде што мемориската картичка е вметната на машината, обично кога играта заврши или ќе заврши играта, играта ќе ве поттикне дали да снимате. Начинот да ја отворите мемориската картичка е да ја вклучите конзолата за игри кога не сакате да го ставите дискот за игра, а потоа ќе има 2 англиски зборови по некое време, а потоа изберете го првиот англиски збор што ќе го внесете. Откако ќе влезете, ќе ја видите иконата за рекорд на играта. Ако сакате да го избришете, притиснете го копчето X на иконата. По притискање на X, ќе има две опции на англиски јазик : Копирајте и избришете : Ако изберете копија, рекордот на играта ќе биде копиран во друга меморија. На картичката, изберете Избриши за да ја избришете спецификацијата за рекорд на играта : Боја : бела, жолта, зелена, сина, виолетова, портокалова, црвена (по избор) капацитет за складирање : 64 MB Големина : приближно. 5.6*4.2*0,7 см применлив модел : За PS2 Пакет : 1x мемориска картичка.

Color: White, Yellow, Green, Blue, Purple, Orange, Red (Optional) Storage Capacity
Applicable Model: for PS2
Package:
1x Memory Card:

Избор на клиент

Игра Картичка Кертриџ Случај За Gameboy Класичен GB Игра Карта Кертриџ Домување Школка Случај Новак
Игра Картичка Кертриџ Случај За Gameboy Класичен GB Игра Карта Кертриџ Домување Школка Случај

1 Модел За Гејмбој Класичен оригинален Картичка Пхб Одбор Не можеме да гарантираме компатибилност на не

DEN 1.67
Генерички замена далечински управувач за Chigo PSC-12HP-20101 PSC-14HP-20101 PSC-14HP-01 преносен просторија за прозорци за Новак
Генерички замена далечински управувач за Chigo PSC-12HP-20101 PSC-14HP-20101 PSC-14HP-01 преносен просторија за прозорци за

Далечински замена на BrangNew Проверете пред испорака, враќање без проблеми, 90 дена гаранција за квалитет, б

DEN 255.68
Sealey AK8453 Брза промена на внатрешно/надворешно сет на клешти за циркули, сребро Новак
Sealey AK8453 Брза промена на внатрешно/надворешно сет на клешти за циркули, сребро

Circlip клешти со брз промена на механизам за внатрешен / надворешен прекинувач Произведено од челик Chrome Vana

DEN 697.60
Devone Super Punch Out Eur верзија RPG игра картичка за заштеда со кутија за малопродажба Новак
Devone Super Punch Out Eur верзија RPG игра картичка за заштеда со кутија за малопродажба

Супер удар Сосема нов и најдобар квалитет Касета за печатење и игри со висина Сите игри RPG / ARPG со функциј

DEN 2.00
Yinke Случај За Филипс Norelco Повеќегодишна Серија 3000/5000/7000, MG3750/60, MG5750/49, MG7750/49, Брада Тример &засилувач; Новак
Yinke Случај За Филипс Norelco Повеќегодишна Серија 3000/5000/7000, MG3750/60, MG5750/49, MG7750/49, Брада Тример &засилувач;

Вклучен пакет : 1*Случај 1*Четка 1*Лента За Зглоб 1*Должина Велкро 2*Малото Велкро Доаѓа со ремен за раце го �

DEN 3.33
Силиконски подлога за анти-лизгање на вигерс не остава трага и остаток за PS VR2 контролер LR/LR1/LR2 копчиња Новак
Силиконски подлога за анти-лизгање на вигерс не остава трага и остаток за PS VR2 контролер LR/LR1/LR2 копчиња

ИВОДЕН КВАЛИТЕТ АНТИИСКИ СЛИКИНСКИ СИЛИКОНСКИ ВЛАДИ специјално дизајнирани за контролори PS VR2 (копчиња

DEN 3.00
Самрад 16bit игри змеј потрага I & II USA верзија англиски превод Новак
Самрад 16bit игри змеј потрага I & II USA верзија англиски превод

Потрага по змеј I и II 16bit, верзија на САД Овој кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба допо

DEN 1.33
За PS4 Pro - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил Новак
За PS4 Pro - Game Grand GTA Theft и Auto PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декал Винил

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

DEN 0.33
Хо Б/У куќата на acksексон Новак
Хо Б/У куќата на acksексон

Вклучени се 2 фигури Целосно насликан, собрани и осветлен американски дом Одделно применети детали Вклу

DEN 447.68
Romgame Mortalkombat 16 -бит Sega MD картичка со малопродажна кутија за Sega Mega Drive за генеза Новак
Romgame Mortalkombat 16 -бит Sega MD картичка со малопродажна кутија за Sega Mega Drive за генеза

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив 2 Сите предмети се тестирани 3 Касети за игра само како

DEN 590.40
NC Kaiseng плочи, 3PCS 1,9M прилагодливи додатоци за комплет за прозорци за климатик Ветерниот штит за преносен климатик Новак
Самрад 16bit игри Terranigma USA верзија англиски превод Новак
Самрад 16bit игри Terranigma USA верзија англиски превод

Теранигма 16bit, верзија на САД Овој кертриџ има функција за зачувување на чипови и не треба дополнителна �

DEN 846.40
ClassicGame Total Carnage - Акциска игра картичка Евро верзија на англиски јазик Новак
ClassicGame Total Carnage - Акциска игра картичка Евро верзија на англиски јазик

Сосема нов и најдобар квалитет Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е

DEN 1.00