Шикел од никел од 3 -тата 3 дупка широко распространета тапа за мијалник за бања модерна 2 рачка од месинг вентил миксер Допрете за мијалник 8 инчи алишта за перење су?

Шикел од никел од 3 -тата 3 дупка широко распространета тапа за мијалник за бања модерна 2 рачка од месинг вентил миксер Допрете

DEN 1020.64

Новак

Достапно за нарачка

【Ветување за квалитет】 : Произведено од висококвалитетен материјал со извонредни антикорозии и анти-подуени перформанси, цврсти и издржливи, за обезбедување на долг живот. Материјалот без олово може да ги задржи вас и вашето семејство безбедни од штетни хемикалии. 【Месинг вентил】 Вентилот е клучот за одредување на квалитетот на тапа. Разликувајте од обичниот вентил што е лесно да се оштети. Мидајана користеше собрание на месинг вентил за запечатување за значително подобрување на издржливоста и перформансите без капење на тапа. 【Генијален дизајн】 : Повеќекратно филтрирање Спајт обезбедува мека и чиста вода. Мултислојните електропланирани завршувања се спротивставуваат на оцрнување и пилинг предизвикано од корозија. Две рачки за прилагодување на протокот и температурата едноставна и лесна. 【Лесна инсталација】 : Пакетот доаѓа со потребните додатоци, вклучете чекор-по-чекор инструкции, кои ја прават инсталацијата како ветре, заштедете многу време за инсталација под мијалникот и водоводџија. 【Гаранција】 : Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било проблеми поврзани со тапа за мијалник за бања, ние дефинитивно ќе ви помогнеме да го решите проблемот и ќе ви дадеме најзадоволителен одговор одеднаш. 【Ветување за квалитет】 : Произведено од висококвалитетен материјал со извонредни антикорозии и анти-подуени перформанси, цврсти и издржливи, за обезбедување на долг живот. Материјалот без олово може да ги задржи вас и вашето семејство безбедни од штетни хемикалии. 【Месинг вентил】 Вентилот е клучот за одредување на квалитетот на тапа. Разликувајте од обичниот вентил што е лесно да се оштети. Мидајана користеше собрание на месинг вентил за запечатување за значително подобрување на издржливоста и перформансите без капење на тапа. 【Генијален дизајн】 : Повеќекратно филтрирање Спајт обезбедува мека и чиста вода. Мултислојните електропланирани завршувања се спротивставуваат на оцрнување и пилинг предизвикано од корозија. Две рачки за прилагодување на протокот и температурата едноставна и лесна. 【Лесна инсталација】 : Пакетот доаѓа со потребните додатоци, вклучете чекор-по-чекор инструкции, кои ја прават инсталацијата како ветре, заштедете многу време за инсталација под мијалникот и водоводџија. 【Гаранција】 : Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било проблеми поврзани со тапа за мијалник за бања, ние дефинитивно ќе ви помогнеме да го решите проблемот и ќе ви дадеме најзадоволителен одговор одеднаш. Произведен од месинг со висока чистота со извонредни перформанси отпорни на корозија за обезбедување на врвен квалитет и подобра издржливост. Материјалот без олово не само што може да го спречи оцрнувањето и 'рѓата, туку и вие и вашето семејство да биде безбедно од штетни хемикалии. Заврши тип : четкан никел. Тип на рачка : рачка на ниво. Број на рачки : 2. Број на дупки : 3.

Избор на клиент

Миксер за миксер за бања со вода за бања со вода мијалник за бања миксер од вода, матична црна тапа Новак
Миксер за миксер за бања со вода за бања со вода мијалник за бања миксер од вода, матична црна тапа

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1.33
Pfister Capistrano Бања за мијалник за бања, 8-инчен широко распространет, 2 рачки, 3-дупки, самото место одбрана на никел, Новак
Новато NBF-101orb Pud Paucet прилози, бронза на триење на масло Новак
Новато NBF-101orb Pud Paucet прилози, бронза на триење на масло

Двојна рачка со тапа од одделение со цврст дренажа од месинг од месинг Цврста конструкција на месинг; Ке

DEN 3744.00
Масло нанесуваат бронзени единечни рачки за бања за мијалник за миксери за миење садови Новак
Масло нанесуваат бронзени единечни рачки за бања за мијалник за миксери за миење садови

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 2.33
Делта Faucet RP6397 Bonnet, Chrome Новак
Делта Faucet RP6397 Bonnet, Chrome

За употреба со тапаци за палуби Количина на 1 оригинален дел за поправка на делта Од името на брендот : Де

DEN 2.67
Бања басен тапа за водопад тапа за миење садови од мијалник од топла вода од ладна вода Новак
Бања басен тапа за водопад тапа за миење садови од мијалник од топла вода од ладна вода

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1984.00
Essence Essence 23798001 Миксер за миење садови со единечна линија Допрете DN 15m со големина хром, сребро Новак
Essence Essence 23798001 Миксер за миење садови со единечна линија Допрете DN 15m со големина хром, сребро

Grohe Silkmove 28 mm керамички кертриџ Вртење на плукање со ограничувач на стоп Со притисокотворен мозоци што се

DEN 1984.00
KES BALY FAUCET & BALY SINE DRINE со прелив и, мат црна, L3156ALF-BK-C3+LA225BK-22 Новак
KES BALY FAUCET & BALY SINE DRINE со прелив и, мат црна, L3156ALF-BK-C3+LA225BK-22

Sне'рѓосувачки челик Rustproof & Cup C NSF Сертифициран : Оваа тапа за бања е изработена од врвно одделение Sне'рѓо

DEN 2.33
Масло триење на бронзен водопад стил единечна рачка бања сад за мијалник за миксери за миксер Новак
Масло триење на бронзен водопад стил единечна рачка бања сад за мијалник за миксери за миксер

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1168.00
Валвула за контрола на вода за бања за домаќинства, хром позлатен вентил за агол на тапа Новак
Валвула за контрола на вода за бања за домаќинства, хром позлатен вентил за агол на тапа

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 3.00
Антички месинг палуба монтирани со двојни рачки широко распространета бања 3 дупки басени тапа за миксер Новак
Кингстон месинг KSD3542RKX Webb Faucet Faucet со push-up, полиран месинг Новак
Кингстон месинг KSD3542RKX Webb Faucet Faucet со push-up, полиран месинг

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација од 1 или 3 дупка со вклучена �

DEN 0.33