Seass црна извлечете ги тапаци за бања за бања, монтиран проток за миење мијалник, миксер за мијалник, бања со единечна рачка 360 тапа за ротација 2 места

Seass црна извлечете ги тапаци за бања за бања, монтиран проток за миење мијалник, миксер за мијалник, бања со единечна рачка

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Произведени миксери со басен. Мулти-ниво на електропланирање, без 'рѓа кога се користи стара. Поправете ја основата, стабилна како планината Таи без да се тресете. Топла и ладна двојна контрола, мазно отворање и затворање. Здрава тапа, уживајте во чист живот。. Произведени миксери со басен. Мулти-ниво на електропланирање, без 'рѓа кога се користи стара. Поправете ја основата, стабилна како планината Таи без да се тресете. Топла и ладна двојна контрола, мазно отворање и затворање. Здрава тапа, уживајте во чист живот。. Произведени миксери со басен.Малти-ниво на електро-ниво, без 'рѓа кога се користи старо.ФИКС основата, стабилна како планината Таи без да се тресе. И и ладна двојна контрола, мазно отворање и затворање. Месинг : како што се прикажува сликата, пакетот е вклучен : 1 *Faucetnotes : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикажува малку поразлична од реалниот предмет.

Избор на клиент

КЕС Црна тапа за бања, тапа за водопади за мијалник за бања Една рачка, тапа за бања со единечна дупка, не'рѓосувачки челик Новак Попуст
Кингстон месинг GKB608PL Реставрација 4-инчен центри за лавална тапа со малопродажба, четкан никел Новак
Кингстон месинг GKB608PL Реставрација 4-инчен центри за лавална тапа со малопродажба, четкан никел

Висококвалитетна конструкција на месинг Издржлив кертриџ без мијалник 1,2 gpm / 4,5 lpm Стипен проток на прот�

DEN 1.33
Тапа од мијалник со топла и ладна вода од топла и ладна вода, чешма Новак
Тапа од мијалник со топла и ладна вода од топла и ладна вода, чешма

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 2.67
Xyyxdd антички ретро -басен тапа жад топла и ладна тапа единечна дупка античка Новак
Xyyxdd антички ретро -басен тапа жад топла и ладна тапа единечна дупка античка

Нашата тапа е изработена од материјал и повеќеслоен филтер за ефикасно филтрирање на нечистотиите...

DEN 502.40
Кингстон месинг KSD3542RKX Webb Faucet Faucet со push-up, полиран месинг Новак
Кингстон месинг KSD3542RKX Webb Faucet Faucet со push-up, полиран месинг

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација од 1 или 3 дупка со вклучена �

DEN 0.33
Кингстон месинг KB8618NFL NUWAVE Француски 4 центри за лавална тапа со малопродажба, четкан никел Новак
Кингстон месинг KB8618NFL NUWAVE Француски 4 центри за лавална тапа со малопродажба, четкан никел

Тешка градба на месинг 1,2 gpm / 4,5 lpm стапка на проток на вода на 60 psi 1 / 4 вртете кертриџ без миење садови Дост

DEN 1.67
Басен тапа бања Супер долга цевка Две дупки бања тапа за мијалник за мијалник 360 степени тапа за ротација Новак
Bsxgse Universal Foaming Extension 360° Bending Faucet Lengthening Extender Adjustable Sink Extension Bathroom Faucet Extender Новак
Bsxgse Universal Foaming Extension 360° Bending Faucet Lengthening Extender Adjustable Sink Extension Bathroom Faucet Extender

【Една големина одговара на повеќето】 : Интерфејсот на меѓународниот G 1 / 2 "(2 см), погоден за повеќето сла

DEN 141.76
АА складирање LF201300 Две рачки за лавата за лавална, хром Новак
АА складирање LF201300 Две рачки за лавата за лавална, хром

Две рачки за лавална тапа со топли и ладни индикатори; Два дизајнирање на рачката за леснотија на употре

DEN 334.56
Fehun Faucets, бања басен масички од водопад миксер миксер од чешма монтирана единечна рачка топла и ладна вода чешма Новак
Антички месинг палуба монтирани со двојни рачки широко распространета бања 3 дупки басени тапа за миксер Новак