Бања за мијалник за мијалник чиста вода филтер кујнски тапа Повлечете ги филтрираните тапаци црн месинг кран со двојна рачка плука топла ладна миксер за чешма микс

Бања за мијалник за мијалник чиста вода филтер кујнски тапа Повлечете ги филтрираните тапаци црн месинг кран со двојна рачка

DEN 1043.20

Новак

Достапно за нарачка

Чиста вода филтер кујнски тапа, повлечете ги филтрираните тапаци црн месинг кран со двојна рачка плука топла ладна миксер чешма. Излезот со вода со високи перформанси обезбедува нежен и поздравен проток на вода, намалувајќи го отпадот од вода без да влијае на притисокот. Чиста вода филтер кујнски тапа, повлечете ги филтрираните тапаци црн месинг кран со двојна рачка плука топла ладна миксер чешма. Излезот со вода со високи перформанси обезбедува нежен и поздравен проток на вода, намалувајќи го отпадот од вода без да влијае на притисокот. Чиста вода филтер кујнски тапа влечење надолу филтрирани тапаци црн месинг кран со двојна рачка плука топло ладно миксер Тапто бара, за да се подобри. Никогаш не престануваме да следиме одличен квалитет и високи производи за перформанси за безброј потрошувачи.

Избор на клиент

Jakarda единечна рачка водопад бања фуаут со мозоци собрано и ескутон, црна боја Новак
Jakarda единечна рачка водопад бања фуаут со мозоци собрано и ескутон, црна боја

Висина : 7,67 инчи Спајт дострел : 4,72 инчи Висина на плунката : 3,93 инчи Месингот го направи popup одводот со пр�

DEN 879.84
Бања со тава за бања со цинк легура тапа кујна кујна бања бања единечна тапа за ладна вода Новак
Бања со тава за бања со цинк легура тапа кујна кујна бања бања единечна тапа за ладна вода

метал 【Материјал】 Направен од висококвалитетна легура на цинк, издржлив, убав и долг животен век...

DEN 169.44
Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome Новак
Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome

Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало кој работи со кој било стил на украсување во кујната...

DEN 3.00
Неохиски тапаци, тапа за бања топла и ладна никел месинг басен тапа со водопад тапа за мијалник за мијалник Новак
Moen 8414 Комерцијална M-Dura 4-инчен центри за лавална тапа со одвод 2,2 gpm, Chrome Новак
Moen 8414 Комерцијална M-Dura 4-инчен центри за лавална тапа со одвод 2,2 gpm, Chrome

Разновиден дизајн : Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало кој работи со кој било стил на укра

DEN 2.00