Lxdzxy славини, хромирани бели и водопади тапа за бања со тапа за мешање тапа топла и ладна вода резервоарот тапа-хром

Lxdzxy славини, хромирани бели и водопади тапа за бања со тапа за мешање тапа топла и ладна вода резервоарот тапа-хром

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

It Has Super Anti-Corrosion and Thermal Shock Resistance Performance : Cass Test for 4 Hours, Достигнување до национално ниво 10 стандард. ◆ Процес на производство : бакар ингота → растворање → леење (леење на гравитација за висококвалитетно тапа) → пост-каст за чистење → Инспекција за леење → Запеање → Инспекција за толеранција → Тест → Собрание → Тест за истекување на вода за тестирање → Инспекција на готов производ → Пакување → Испорака. ◆ Главното тело на тапа е избран висококвалитетен месинг, ја усвојува најнапредната технологија за леење на гравитацијата во светот и е произведена од прецизно значење, што е природно и трајно. “ Rust, Peel, Fade or Darken. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач; Ние ќе ги искористиме сите квалитетни проблеми за вас, а вашата набавка е апсолутно нула ризик. the Thickness of the Electroplating Layer is Greater Than 30Μm, the Coating is Smooth, Bright, Uniform, and Strong Adhesion. Поделено со VAE Core : може да се подели на гумано јадро, керамичко VAE јадро и не'рѓосувачки челик VAE Core. Според методот на отворање : може да се подели на типот на завртката, типот на клучот, типот на кревање и типот на индукција. Ако вашата тапа се користи во нова зграда, ве молиме внимавајте да ги отстраните остатоците од цевката пред инсталацијата. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Поделена според структурата : единечен тип, двоен тип, три тешки, единечни рачки и чешми со двојни рачки. Во случај на низок притисок на вода, отсечете го протокот на топла и ладна вода, користете клуч за нежно одвртете го капакот на филтерот за тапа на излезот од тапа, обично ќе Врати се во оригиналниот статус. the Thickness of the Electroplating Layer is Greater Than 30Μm, the Coating is Smooth, Bright, Uniform, and Strong Adhesion.◆ Прашања за гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите.installation and Одржување : При инсталирање, тапата треба да се обиде да избегне удирање на тврди предмети, за да не го оштети сјајот на површинската обвивка. ◆ Контрола на квалитет : Квалитетот во процесот на производство пред готовиот производ е контролиран од контролата на квалитетот, а делот за обезбедување на квалитет спроведува случајни инспекции од готовиот производ до пакувањето, главно за да се провери пакувањето и Поставување на производот. ◆ Контрола на квалитет : Квалитетот во процесот на производство пред готовиот производ е контролиран од контролата на квалитетот, а делот за обезбедување на квалитет спроведува случајни инспекции од готовиот производ до пакувањето, главно за да се провери пакувањето и Поставување на производот. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ако имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата услуга за продавач; Ние ќе ги искористиме сите квалитетни проблеми за вас, а вашата набавка е апсолутно нула ризик. После нормална употреба, избришете го Површина на тапа. Поделено со материјал : Може да се подели на не'рѓосувачки челик, леано железо, сите пластики, месинг, тапа за легура на цинк, полимер композитен тапа и така натаму. ◆ Главното тело на тапа е избран висококвалитетен месинг, ја усвојува најнапредната технологија за леење на гравитацијата во светот и е произведена од прецизно значење, што е природно и трајно. ◆ Процес на производство : бакар ингота → растворање → леење (леење на гравитација за висококвалитетно тапа) → пост-каст за чистење → Инспекција за леење → Запеање → Инспекција за толеранција → Тест → Собрание → Тест за истекување на вода за тестирање → Инспекција на готов производ → Пакување → Испорака.

Избор на клиент

Кингстон месинг KSD3542RKX Webb Faucet Faucet со push-up, полиран месинг Новак
Кингстон месинг KSD3542RKX Webb Faucet Faucet со push-up, полиран месинг

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација од 1 или 3 дупка со вклучена �

DEN 0.33
Кингстон месинг ks1160ax наследство широко распространета тапа за бања, мат црна Новак
Кингстон месинг ks1160ax наследство широко распространета тапа за бања, мат црна

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инста

DEN 2.00
Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome Новак
Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome

Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало кој работи со кој било стил на украсување во кујната...

DEN 3.00
Hansgrohe Talis S модерна безвременска лесна чиста 1 рачка 1 7-инчен висока тапа за мијалник за бања во Chrome, 32040001, мал Новак
Антички месинг палуба монтирани со двојни рачки широко распространета бања 3 дупки басени тапа за миксер Новак
Американски стандард 7075800.002 Colony Pro 8 in. Широко распространета тапа за бања со низок лак со 2 рачки со склопување на Новак
Неохиски тапаци, тапа за бања топла и ладна никел месинг басен тапа со водопад тапа за мијалник за мијалник Новак
Xyyxdd Басен тапа со единечна дупка топла и ладна тапа за мијалник Новак
Xyyxdd Басен тапа со единечна дупка топла и ладна тапа за мијалник

Име на производот : тапа на сливот Материјал : Метална легура, материјал Оваа тапа е погодна за повеќето �

DEN 2.67
Waterstone 1425h-MB Fulton Hot Hot само филтрација тапа мат црна боја Новак
Waterstone 1425h-MB Fulton Hot Hot само филтрација тапа мат црна боја

Suite Fulton Faucet Seriesthe Fulton Faucet е изграден за кујната денес Фултон тапа има модерен, но сепак преоден дизајн на �

DEN 1.00
КЕС Црна тапа за бања, тапа за водопади за мијалник за бања Една рачка, тапа за бања со единечна дупка, не'рѓосувачки челик Новак Попуст
Палуба поставена 3 дупки миксер за када за када, антички месинг, широко распространет 2 рачки, тапа за бања бања Новак
Jakarda единечна рачка водопад бања фуаут со мозоци собрано и ескутон, црна боја Новак
Jakarda единечна рачка водопад бања фуаут со мозоци собрано и ескутон, црна боја

Висина : 7,67 инчи Спајт дострел : 4,72 инчи Висина на плунката : 3,93 инчи Месингот го направи popup одводот со пр�

DEN 879.84