Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome

Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало кој работи со кој било стил на украсување во кујната. 5-1/2 внатре висина на плунката. 4 in. Центарскиот сет дизајн овозможува лесна инсталација. Аериран проток е идеален за секојдневни задачи за бања, како четкање заби и миење раце. Спецификации за Законот за Американци со посебни потреби (АДА). Поддржана од ограничената гаранција за живот на Моен. Од финишите што се гарантираат да траат цел живот, до чешми кои совршено го балансираат вашиот притисок на водата, Мун го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн. Донесете елеганција во вашиот дом со премиум селекции од Мун. Од софистицираноста на периодот традиционален до рационализираното рафинирање на минималистичката современа, ќе најдете голем број на неверојатни начини да го искажете вашиот стил со производи од Мун.

Избор на клиент

Moen 8414 Комерцијална M-Dura 4-инчен центри за лавална тапа со одвод 2,2 gpm, Chrome Новак
Moen 8414 Комерцијална M-Dura 4-инчен центри за лавална тапа со одвод 2,2 gpm, Chrome

Разновиден дизајн : Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало кој работи со кој било стил на укра

DEN 2.00
Бања со тава за бања со цинк легура тапа кујна кујна бања бања единечна тапа за ладна вода Новак
Бања со тава за бања со цинк легура тапа кујна кујна бања бања единечна тапа за ладна вода

метал 【Материјал】 Направен од висококвалитетна легура на цинк, издржлив, убав и долг животен век...

DEN 169.44
Кујна тапа Абсорбента Мат 4 парчиња акварел рози Peonies тапа за мијалник за мијалник Новак
Кујна тапа Абсорбента Мат 4 парчиња акварел рози Peonies тапа за мијалник за мијалник

【4 пакувања со пакувања со чешма за прскање】 микрофибер тапа за абсорбента за абсорбента на мат мерка п

DEN 0.33
Jakarda единечна рачка водопад бања фуаут со мозоци собрано и ескутон, црна боја Новак
Jakarda единечна рачка водопад бања фуаут со мозоци собрано и ескутон, црна боја

Висина : 7,67 инчи Спајт дострел : 4,72 инчи Висина на плунката : 3,93 инчи Месингот го направи popup одводот со пр�

DEN 879.84
Pfister Capistrano Бања за мијалник за бања, 8-инчен широко распространет, 2 рачки, 3-дупки, самото место одбрана на никел, Новак
Ciencia Bare Faucet Faucet со единечна рачка мемиња за мијалник 360 ° ротирачки миксер за миксери од басен, црна црна, BB6112C Новак
Мат црна единечна рачка тапа за бања и рачна глава за туширање Новак Попуст
Мат црна единечна рачка тапа за бања и рачна глава за туширање

Show Изложба на висок притисок со 78 млазници без затнување】 Рачната глава за туширање е дизајнирана со ми

DEN 879.84