Бања со тава за бања со цинк легура тапа кујна кујна бања бања единечна тапа за ладна вода

Бања со тава за бања со цинк легура тапа кујна кујна бања бања единечна тапа за ладна вода

DEN 169.44

Новак

Достапно за нарачка

метал. 【Материјал】 Направен од висококвалитетна легура на цинк, издржлив, убав и долг животен век. 【Лесен за употреба】 Хоризонталната тапа на шипката е поудобна за контрола на волуменот на водата, а волуменот на водата може лесно да се прилагоди, поудобно за чистење и заштедува простор. 【Пакет и големина】】 Getе добиете единечна тапа за ладна вода; Големина : Должината е 5,11 инчи (13 см), висината на рачката на тапата до дното на конецот е 4,72 инчи (12 см) .g1/2 (20мм) конец врска компатибилна со брза и директна инсталација. 【Единствениот дизајн】 Современ басен Допрете со мазна облик на единечна рачка и плунка, лостовите се направени од цинк и сето тоа е завршено во заслепувачки хром. Допрете за контрола на протокот и температурата ви дава супер мазна работа. 【Апликација】 Совршена за бања, кичен, мијалник, садница или када за када. Уживајте во бањата и животот. метал. 【Материјал】 Направен од висококвалитетна легура на цинк, издржлив, убав и долг животен век. 【Лесен за употреба】 Хоризонталната тапа на шипката е поудобна за контрола на волуменот на водата, а волуменот на водата може лесно да се прилагоди, поудобно за чистење и заштедува простор. 【Пакет и големина】】 Getе добиете единечна тапа за ладна вода; Големина : Должината е 5,11 инчи (13 см), висината на рачката на тапата до дното на конецот е 4,72 инчи (12 см) .g1/2 (20мм) конец врска компатибилна со брза и директна инсталација. 【Единствениот дизајн】 Современ басен Допрете со мазна облик на единечна рачка и плунка, лостовите се направени од цинк и сето тоа е завршено во заслепувачки хром. Допрете за контрола на протокот и температурата ви дава супер мазна работа. 【Апликација】 Совршена за бања, кичен, мијалник, садница или када за када. Уживајте во бањата и животот. Бања тапа со цинк легура мијалник тапа кујна бања бања единечна тапа за ладна вода.

Избор на клиент

Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome Новак
Moen 6802 Dartmoor со два рачки со низок лак за бања, Chrome

Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало кој работи со кој било стил на украсување во кујната...

DEN 3.00
Басен тапа бања Супер долга цевка Две дупки бања тапа за мијалник за мијалник 360 степени тапа за ротација Новак
Антички месинг палуба монтирани со двојни рачки широко распространета бања 3 дупки басени тапа за миксер Новак