6 ft претходно украсена елка лесна склопување новогодишна елка со светла црвена и златна претходно осветлена елка вештачки празник Повлечете го Божиќното дрво со у?

6 ft претходно украсена елка лесна склопување новогодишна елка со светла црвена и златна претходно осветлена елка вештачки празник

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Лесно за инсталирање : Поп -елката е новогодишно усвојување дизајн на влечење; Само ставете ја претходно украсената база на новогодишна елка на цврстата пластична штанд, повлечете ја директно и приклучете ја; Целосно украсената претходно осветлена елка може лесно да се собере за неколку минути и старите лица можат да го сторат тоа лесно, едноставно и удобно. Целосно украсена претходно осветлена елка : украсената елка со светла и украси може брзо да се промени од скоро рамна во идеална декорација; Околу 6 стапки постепено Божиќно дрво со светла е погодно за многу простори и може целосно да го прикаже шармот на Божиќниот празник. Сет на новогодишни елка вклучува : вештачка празнична елка е висока околу 6 метри и црвено злато Божиќно дрво доаѓа со 6 парчиња панделки, 10 парчиња златни божиќни топки, 10 парчиња црвени Божиќни топки, 12 парчиња златни Божиќни цвеќиња, 24 парчиња, 24 парчиња на мали црвени лакови, 2 парчиња големи црвени лакови и 150 LED светла. Цврсто и еднократно : Оваа елка со украси е изработена од сигурни ПВЦ и метални шипки, кои ја прават новогодишната елка да изгледа реална и убава, а исто така го зголемува и неговиот капацитет против здроби; ПВЦ материјалот е безбеден, мек и удобен, без да се повреди раце; Металниот статив е изработен од густа челична цевка, што е цврсто за подобрување на стабилноста на елката што се појавува. Декорација за Божиќни празници : Поп -доп елката е прекрасна со своите светкави светла, панделки, лакови и топки и погодни за аголот помеѓу трпезаријата и дневната соба; Како убав подарок за Божиќ за вашето семејство и пријатели, црвена и златна претходно украсена елка со украси ќе биде идеална декорација за Божиќ. Карактеристики : Широка употреба : Поп -до -вештачката елка со светла е погодна за аголот помеѓу трпезаријата и дневната соба. Пред украсената елка лесно се чува под кревет или во плакарот за тие жители на станови, а исто така може да биде убав подарок за Божиќ за вашето семејство и пријатели. Дизајн на склопување : Ова околу 6 метри се повлекува елката на елката лесно се распаѓа кога ќе завршат празниците. Едноставно можете да ја чувате вашата претходно осветлена претходно украсена елка со украси во торба за складирање, со што сетот е подготвен повторно да блесне следната година. Спецификации : Главен материјал : ПВЦ и метална боја : како слики прикажани со големина во висина : приближно. 6 ft пакет вклучува : 1 x претходно осветлена претходно украсена елка со украси Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Избор на клиент

Моден дизајн на Ропит 43,3 мачки дрвја со куќи за мачки, сива Новак
Моден дизајн на Ропит 43,3 мачки дрвја со куќи за мачки, сива

Основна големина : 16.54 "L*12.6" W*43.3 "H Известување : Ве молиме, обидете се да го поставите наспроти wallидот Вис

DEN 1496.00
Прашок Свиња 2022 Божиќен Керамички Приврзок За Украсување На Елката Новак
Прашок Свиња 2022 Божиќен Керамички Приврзок За Украсување На Елката

Дизајн На Свињи Во Прав Забелешка : Двострано Високо Печатење Со Целосна Ширина, Еколошки Керамички Мат�

DEN 2.33
Божиќни украси 6 нозе собрани новогодишна елка природно распрснати дрвја Новак
Божиќни украси 6 нозе собрани новогодишна елка природно распрснати дрвја

1 Повеќе Treetops 750 гранки се внимателно дизајнирани за да покажат живописно и целосна бор 2 Пореални Лисја

DEN 3424.00