Ванвон H240-260см модерни мачки дрвја кула под таванот прилагодливи гребнатини на мачки со платформа за повеќе нивоа на табла Сисал Пост за затворен простор

Ванвон H240-260см модерни мачки дрвја кула под таванот прилагодливи гребнатини на мачки со платформа за повеќе нивоа на табла

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Помогнете им на мачките да ги заоструваат канџите и да ги задоволат желбите за гребење и претрупан. Може ефикасно да ја намали можноста мачките да го уништат домот. Може да се користи како табла за гребење за мачки, но и за спиење, триење и играње, што може да ги задоволи потребите на мачките. Тесна структура, силно оптоварување, задебелена основа што не се лизга и стабилна, отпорна на абење, без летачки остатоци, добро не е заглавено. Специјален концепт за дизајн, диверзифицирана употреба на партијата, за да се исполни iosубопитноста на миленичето, удобно и практично, уникатно. Моделирањето со висока вредност е полно со loveубов кон мачки, сместено каде било во домот е многу убаво. Помогнете им на мачките да ги заоструваат канџите и да ги задоволат желбите за гребење и претрупан. Може ефикасно да ја намали можноста мачките да го уништат домот. Може да се користи како табла за гребење за мачки, но и за спиење, триење и играње, што може да ги задоволи потребите на мачките. Тесна структура, силно оптоварување, задебелена основа што не се лизга и стабилна, отпорна на абење, без летачки остатоци, добро не е заглавено. Специјален концепт за дизајн, диверзифицирана употреба на партијата, за да се исполни iosубопитноста на миленичето, удобно и практично, уникатно. Моделирањето со висока вредност е полно со loveубов кон мачки, сместено каде било во домот е многу убаво. Modern Cat Tree Tower Floor to Ceiling Adjustable Cat Scratches with Board Multi-Level Platforms Natural Sisal Post for Indoorrascador gato arbre à chat Item Type : Cat trees Tower Style : Classic Color : Beige Weight : 24kg Feature : -Ceiling-to-ceiling cat scratcher tree with adjustable height from 240 до 260 см-Овој вид на стругалки ви овозможува да заштедите многу простор на земјата со тоа што ќе го добиете во висина со повеќе платформи-може да се прикачи на таванот со вклучена напонска лента-има повеќе платформи, сисал столбови, 1 пештера и 1 виси играчки; исто така со мала мачка за гребење на мачки како подарок! -Сесал столбови ги оставаат да ги заоструваат канџите, да ја заштитат вашата структура на агломерат од дрво, тешка и стабилна тапацир, му нуди на вашата мачка топол и мек простор за игра и Resthello, добредојде во мојата мала продавница, можете да ми се консултирате во секое време ако имате какви било прашања, ќе ви одговорам на 24 часа. Ви благодарам, ви посакувам среќен живот!.

Избор на клиент

СОИМИС 3 парчиња Украси За Дрвја Мини Новогодишни Елки Украси За Барови Новак
СОИМИС 3 парчиња Украси За Дрвја Мини Новогодишни Елки Украси За Барови

Со убав и жив дизајн, украсите На Новогодишната елка се многу привлечни и практични Додавање повеќе заб�

DEN 1.00
34GJ7O Персонализирана Декорација на новогодишни елки за новогодишна елка Новак
34GJ7O Персонализирана Декорација на новогодишни елки за новогодишна елка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 207.84
ТОЈАНДОНА Мини Маса Десктоп Вештачки Елка Декор Божиќ Бор Декорација Бонсаи Одмор Десктоп Украс Новак
ТОЈАНДОНА Мини Маса Десктоп Вештачки Елка Декор Божиќ Бор Декорација Бонсаи Одмор Десктоп Украс

Фина изработка и извонредни детали, не е лесно да исчезнат и деформираат."мини елка Одлично за дома, авто

DEN 3.33
Stuple Industries подобро на врвната авантура велејќи дека мечка сцена со дрвја, дизајн од Dishique Новак
Stuple Industries подобро на врвната авантура велејќи дека мечка сцена со дрвја, дизајн од Dishique

Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

DEN 0.33
Мини Елка Во Стаклена Купола Новак
Мини Елка Во Стаклена Купола

Beautifuland Cute : / Christmasthemedesign,elaoratecraftsmanshi,lightufestiveatmoshereandcreatesweettimewithyourfamilies. / Погоден за : / ерфект декор за божиќ

DEN 1.33
ПВЦ се собра на Сноин вештачко новогодишно дрво во метална штанд Спрус Шареа Xmas Tree Feel-Real за декор за одмор-а 6ft Новак
ДОИТУЛ 2 парчиња Мини Украс За Новогодишна Елка Симулирана Декорација На Новогодишна Елка Снежна Елка Новак
ДОИТУЛ 2 парчиња Мини Украс За Новогодишна Елка Симулирана Декорација На Новогодишна Елка Снежна Елка

Исклучителен дизајн, многу, ќе одговара на остатокот од вашата декорација Тие ќе ја направат Вашата Бож�

DEN 785.60
Креативно соработка 30 Рачно изработено банкарско спирално конусно дрво, беж Новак
Креативно соработка 30 Рачно изработено банкарско спирално конусно дрво, беж

Совршена големина за спална соба или бања Користете како позадина на други украси Завиткајте мали праз�

DEN 1359.84
ПРЕДИЗУМ Дрвена Самостојна Елка Мини Десктоп Крст Божиќна Елка Домашна Маса Украс За Новогодишна Елка Забава Новак