1 I.D. X 1 1/4 O.D. Мелење колет за редуктор за редуктор за редуктор ST1 1/4 -1 1.0 1,25 - JH2694Cln

1 I.D. X 1 1/4 O.D. Мелење колет за редуктор за редуктор за редуктор ST1 1/4 -1 1.0 1,25 - JH2694Cln

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Вие купувате ракав за сликање/редуктор. Sold By M & J Tooling Llcdayton, Охаопродукции Спецификации : Состојба : Користена и надворешна дијаметар : 1 "Inner1 1/4" Надворешниот колет е професионално чистење на должина и глава на надворешниот дијаметар на главата : 2 7/8 "ОАЛ глава O.d.set Завртки / слот / шема на дупки : Производител / Бренд : М & j алатки за вас, за вашиот бизнис! Локација : WB7-1-11-9.

Избор на клиент

Kennametal KM32BAI16276 1 I.D. KM32 Солиден држач за алатка за мелница со цврста крај 1.0 - MS4532LVR Новак
Kennametal KM32BAI16276 1 I.D. KM32 Солиден држач за алатка за мелница со цврста крај 1.0 - MS4532LVR

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

DEN 1110.40
Сојузничка алатка DB1-1-16R1D LATHE LATHE TURNER ALLODE 1 квадратен облик 6 OAL Новак
Сојузничка алатка DB1-1-16R1D LATHE LATHE TURNER ALLODE 1 квадратен облик 6 OAL

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДИКТ Спецификации : С�

DEN 0.67
Хаимер 81.163.02 Колет за моќност Колет Чак, ЕР 16, 2 мм Новак
Хаимер 81.163.02 Колет за моќност Колет Чак, ЕР 16, 2 мм

3 точност на микрони Направено во Германија од Хаимер Сертифициран квалитет ISO 9001 : 2008...

DEN 4717.44
Келч - 420.0279.291 - Ракав за намалување, ДИН 69871 АД, 25мм, СК 50 Новак
Келч - 420.0279.291 - Ракав за намалување, ДИН 69871 АД, 25мм, СК 50

Држач на алатката за затегнување, големина SK50 Оваа листа е за секоја од нив Држач на алатката за затегну�

DEN 0.33
Држете добро агол глава, CAT50,4000 MAX RPM, Max.15 Nm, AHD-CAT50-A2 Новак
Држете добро агол глава, CAT50,4000 MAX RPM, Max.15 Nm, AHD-CAT50-A2

Истегнување : 0,002 мм Материјал : Дуктилно леано железо Р.П.М : Макс 4000 вртежи во минута...

DEN 200.00
Lyndex C4005-0562 CT40 напнатост/компресија држач за чешма, 1 систем, 1,25 дијаметар Новак
Lyndex C4005-0562 CT40 напнатост/компресија држач за чешма, 1 систем, 1,25 дијаметар

Направено за да ги собере сите колекции на чешма со стандарден стил Билц Брза и лесна заменливост на кол

DEN 7947.04
Дигитален 3Д сензор Haimer - верзија на инч Новак
Дигитален 3Д сензор Haimer - верзија на инч

3димензионален пронаоѓач на работ се наоѓа во оската x, y и z Измерете ги димензиите на работното парче...

DEN 3.33
TM Smith 221-2171 лебдечки држач за слабеење Цврсто прислушување Чак 1 Auto Shank 3117 - AR9576LVK2 Новак
TM Smith 221-2171 лебдечки држач за слабеење Цврсто прислушување Чак 1 Auto Shank 3117 - AR9576LVK2

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : ко

DEN 1.67
YG-1 PH014 Стандарден никулец ARBOR, BT40-никулец 1-3,00 Новак
YG-1 PH014 Стандарден никулец ARBOR, BT40-никулец 1-3,00

YG1, високо квалитетни алатки за сечење Високи перформанси YG1 е со седиште во Јужна Кореја...

DEN 2053.28
Хаимер 78.250.08.1 Смалување на наставката од 25 до 8 без поставена завртка Новак
Хаимер 78.250.08.1 Смалување на наставката од 25 до 8 без поставена завртка

Продолжување на смалување на директно смалување Направено во Германија од Хаимер Сертифициран квалите

DEN 5913.92
Носител на алатка за вртење на валент CCLPL-16-4D 1 Shank CP-43 NVC-CLL-16-4D 6 OAL-AR5297AL1 Новак
Носител на алатка за вртење на валент CCLPL-16-4D 1 Shank CP-43 NVC-CLL-16-4D 6 OAL-AR5297AL1

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДИКТ Спецификации : С�

DEN 337.60
Haimer E40.183.05 Mini Shrink, дијаметар од 5 mm, ZG80, засилен, HSK-E40 Новак
Haimer E40.183.05 Mini Shrink, дијаметар од 5 mm, ZG80, засилен, HSK-E40

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.5 на 25.000 вртежи во минута...

DEN 2.00