Rhodia 318992c - малина родијарама тркалезна молив кутија - 21,5 x 5,5 см - Оригинален портокалово шиење - Внатрешноста на дрес од слонова коска - ФАУКС кожа - складирање за пенк?

Rhodia 318992c - малина родијарама тркалезна молив кутија - 21,5 x 5,5 см - Оригинален портокалово шиење - Внатрешноста на дрес

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Гаранцијата на производителот не смее да се применува. Практично : Мала големина и голем капацитет, за складирање на пенкала, моливи, бришачи, маркери .. неговата тркалезна форма дискретно се лизга во вашата торба без да ја натрупате. Како да се претвори една во торба за шминка. Безвременски дизајн и врвни завршувања : Италијанска имитација на италијанска кожа со кадифено чувство со врежано лого на Родија. Оригинални споеви, портокал патент и влечкач, внатрешна постава во дрес од слонова коска. Погоден за вегани. Постои во 32 бои во колекцијата Родијарама, од најневеројатните до најживописни. Одговара на другите додатоци за складирање и организација од колекцијата за домашни канцеларии на Родијарама : Случаи со моливи, папки на конференции, држачи за исечоци, ленти за ситници, случаи со моливи, држачи за моливи, држачи за букви, држачи за списанија, влошки за отпадоци, 4 сорти на фиоки, кутии за складирање. Обликувана и зашиена со рака на нашите работилници со прецизно изработка на занаетчиство.Иконично и автентично : Со своето амблематично лого, Родија, брендот со две ела дрвја, е гаранција за квалитет уште од 1934 година. Наследството и знаењето за хартија се отелотворени во нашите колекции на канцелариски материјал, организација и предмети за складирање со рафинирани линии, убави и функционални, вистински безвременски мора. Практично : Мала големина и голем капацитет, за складирање на пенкала, моливи, бришачи, маркери .. неговата тркалезна форма дискретно се лизга во вашата торба без да ја натрупате. Како да се претвори една во торба за шминка. Безвременски дизајн и врвни завршувања : Италијанска имитација на италијанска кожа со кадифено чувство со врежано лого на Родија. Оригинални споеви, портокал патент и влечкач, внатрешна постава во дрес од слонова коска. Погоден за вегани. Постои во 32 бои во колекцијата Родијарама, од најневеројатните до најживописни. Одговара на другите додатоци за складирање и организација од колекцијата за домашни канцеларии на Родијарама : Случаи со моливи, папки на конференции, држачи за исечоци, ленти за ситници, случаи со моливи, држачи за моливи, држачи за букви, држачи за списанија, влошки за отпадоци, 4 сорти на фиоки, кутии за складирање. Обликувана и зашиена со рака на нашите работилници со прецизно изработка на занаетчиство.Иконично и автентично : Со своето амблематично лого, Родија, брендот со две ела дрвја, е гаранција за квалитет уште од 1934 година. Наследството и знаењето за хартија се отелотворени во нашите колекции на канцелариски материјал, организација и предмети за складирање со рафинирани линии, убави и функционални, вистински безвременски мора. Rhodiarama Round Caus Faux Leather Color Anise - Димензии 21,5 x 5,5 см.

Избор на клиент

Организатор на торбичка за торбички со сонце од сонце, козметичка торба за работа, W8.2 × H4,7 × D0.3inch, сива Новак
Организатор на торбичка за торбички со сонце од сонце, козметичка торба за работа, W8.2 × H4,7 × D0.3inch, сива

Оваа торбичка може да се користи како независен џеб од предната и задната страна Идеално за употреба ка�

DEN 1.33
ミドリ ペンケース パルプストレージ パルプ Новак Попуст
ミドリ ペンケース パルプストレージ パルプ

Затворање на патент Одржлива футрола за моливи што се вклопува во вашиот ентериер Материјал : Тело : Рец�

DEN 713.28
Канцеларија молив Чаша со 3 Прегради, Црна Новак
Канцеларија молив Чаша со 3 Прегради, Црна

Елегантниот професионален дизајн го прави идеален за секое биро Организаторот со три оддели ги држи мо�

DEN 1.33