Молив случај на морско длофин, држач за големи капацитети за пенкало, торбичка торба за шминка, голема организатор за складирање на канцелариски материјал со патен

Молив случај на морско длофин, држач за големи капацитети за пенкало, торбичка торба за шминка, голема организатор за складирање

DEN 1449.60

Новак

Достапно за нарачка

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер издржлива, ситно зашиена, лесна и стилска. Размачкајте водоотпорен и мазен цврст патент. 【Складирање на голем капацитет】 : 19x7.5x3.8cm/7.5x3x1.5in - Главниот оддел за голем капацитет, џебовите од мрежи се совршени за мали предмети, како што се мали белешки, картички, владетели. Исто така, има еластични слотови во средина за да се спречи пенкалото. Оваа торбичка со моливи ги одржува работите организирани и достапни. 【Мулти-намена】 : Тоа е мултифункционална торба за складирање за да се задоволат реалните потреби на различни луѓе, не само решетката за складирање на торбички со молив, туку и торба за складирање за канцеларијата, козметичка торба за девојчиња, жени, возрасни , убави торби за патувања и додатоци. Може да се користи секој ден во многу наврати. 【Креативни подароци】 : Прекрасно дизајниран и симпатичен по изглед, тоа е идеален подарок за патување, бизнис, дипломирање, роденден, назад на училиште или Божиќен подарок. 【100% задоволство од квалитетот】 : Нашиот случај со молив доаѓа со гаранција за квалитет, доколку не сте целосно задоволни од вашата набавка, ние ќе ви дадеме целосна наплата или ќе го замениме бесплатно. 【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер издржлива, ситно зашиена, лесна и стилска. Размачкајте водоотпорен и мазен цврст патент. 【Складирање на голем капацитет】 : 19x7.5x3.8cm/7.5x3x1.5in - Главниот оддел за голем капацитет, џебовите од мрежи се совршени за мали предмети, како што се мали белешки, картички, владетели. Исто така, има еластични слотови во средина за да се спречи пенкалото. Оваа торбичка со моливи ги одржува работите организирани и достапни. 【Мулти-намена】 : Тоа е мултифункционална торба за складирање за да се задоволат реалните потреби на различни луѓе, не само решетката за складирање на торбички со молив, туку и торба за складирање за канцеларијата, козметичка торба за девојчиња, жени, возрасни , убави торби за патувања и додатоци. Може да се користи секој ден во многу наврати. 【Креативни подароци】 : Прекрасно дизајниран и симпатичен по изглед, тоа е идеален подарок за патување, бизнис, дипломирање, роденден, назад на училиште или Божиќен подарок. 【100% задоволство од квалитетот】 : Нашиот случај со молив доаѓа со гаранција за квалитет, доколку не сте целосно задоволни од вашата набавка, ние ќе ви дадеме целосна наплата или ќе го замениме бесплатно. Големина : 19x7.5x3.8cm/7.5x3x1.5in Материјал : високо квалитетна кожна нето тежина : 65g структура на производот : двоен патент, еден главен џеб, еден мал џеб од мрежа и еластичен слот во средина до пенкалото од движење. Мултифункционално : Тоа е мултифункционална торба за складирање која ги задоволува вистинските потреби на различни групи на луѓе, не само решетката за складирање на канцелариски материјал, туку и торба за складирање во канцеларија, девојче, дама, козметичка торба за возрасни, убава торба за патувања и додатоци. Карактеристики : Основно печатење, дизајн со повеќе стилови, за да ги задоволите естетските потреби на различни луѓе, можете да пребарувате производи според темата што ја сакате. Подароци : убаво дизајниран и симпатичен изглед, идеален за патување, бизнис, дипломирање, роденден, подароци од училиште.

Избор на клиент

Тбиексфл Симпатична девојка меурчиња кукла држач за моливи држач за пенкало Новак
Тбиексфл Симпатична девојка меурчиња кукла држач за моливи држач за пенкало

1 Изработени од смола материјал 2 Чисто рачно изработени, мазни и без бруси 3 Цртаниот аватар на лицето се

DEN 5476.48
Иконикал lубител на пиштол за подароци за револвер цилиндар држач за моливчиња за пенкало Новак
Иконикал lубител на пиштол за подароци за револвер цилиндар држач за моливчиња за пенкало

Погоди го Булсеј кога ќе го подарите ова одлично пенкало за цилиндри на револвер и држач за моливи од Ик�

DEN 1.00
Производи Романоф ROM60204BN кутија за моливи, сина, пакет од 12 Новак
Производи Романоф ROM60204BN кутија за моливи, сина, пакет од 12

Оваа кутија може да спакува многу моливи Исто така совршено за пенкала и маркери Одлично за идеи, украси

DEN 1.00
Кутија За Моливи Со Квадратен Капак Со Шема Новак Попуст
Кутија За Моливи Со Квадратен Капак Со Шема

Кутија за моливи (моливи не се вклучени) Мерки 8.25" х 4.5" х 2" Цврсто Добро за оранизација Транспарентен...

DEN 79.84