Qtqgoitem S10K-SDXCR07 95 Степен Круг Индексирани Внатрешна Алатка За Навој Носителот

Qtqgoitem S10K-SDXCR07 95 Степен Круг Индексирани Внатрешна Алатка За Навој Носителот

DEN 564.80

Новак

Достапно за нарачка

Име на производ : Држач За Внатрешна Алатка За Навој;Модел : S10 K-SDXCR07;Агол На Олово : 100 Степен. Насока : Десно ;Одговара Инсерти : DCMT 07. Материјал : Легиран Челик;Боја : Црна. Дијаметар на стеблото : 10мм/0,4"; Вкупна Големина : 125 х 10мм/4,9 " х 0,4 "(Л*Макс.В). Нето Тежина : 109гр; Содржина На Пакетот : 1 х Држач За Внатрешна Алатка За Навој1 х Т8 Клуч. Име на производ : Држач За Внатрешна Алатка За Навој;Модел : S10 K-SDXCR07;Агол На Олово : 100 Степен. Насока : Десно ;Одговара Инсерти : DCMT 07. Материјал : Легиран Челик;Боја : Црна. Дијаметар на стеблото : 10мм/0,4"; Вкупна Големина : 125 х 10мм/4,9 " х 0,4 "(Л*Макс.В). Нето Тежина : 109гр; Содржина На Пакетот : 1 х Држач За Внатрешна Алатка За Навој1 х Т8 Клуч. S10 K-SDXCR07 95 Степен Круг Индексирачки Внатрешен Држач За Навојна Алатка8 вклучен клуч, вметнувањето на кабината со навој не е вклучено.Добра цврстина и цврстина, покажуваат совршен ефект на обработка.Аплицирањето за вртење, копирање вртење и соочување, е погодно за сечење течност. Се користи за вртење струг machine.It може да ги намали трошоците за мелење на алатот и да ја подобри ефикасноста на сечењето. Подобрете го површинскиот сјај на парчињата за сечење.Вклучен е клучот т8, вметнувањето на кабината со навој не е вклучено.Добра цврстина и цврстина, покажуваат совршен ефект на обработка.Аплицирањето за вртење, копирање вртење и соочување, е погодно за сечење течност. Се користи за вртење струг machine.It може да ги намали трошоците за мелење на алатот и да ја подобри ефикасноста на сечењето. Подобрете го површинскиот сјај на парчињата за сечење.

Избор на клиент

Микро 100 РРМ-200-30Х Алатка За Жлебување-Прстен За Задржување, 2,01 мм Ширина, 2,74 Мм Прој, 10 мм Мин Диа, 30 мм Максимална Новак
Келч - 586.0203.384-Индексирачки Држач За Алат За Вртење Конец, пск 63, Десна рака, 20.00 мм Ширина На Стеблото Новак
Келч - 586.0203.384-Индексирачки Држач За Алат За Вртење Конец, пск 63, Десна рака, 20.00 мм Ширина На Стеблото

Индексирачки Држач За Алат За Вртење Конец, пск 63, Десна рака, 20 Индексирачки Држач За Алат За Вртење Кон�

DEN 3.00
Qtqgoitem Квадратни Облик Струг Струг Надворешни Навој Алатка За Сечење Алатка Новак
Qtqgoitem Квадратни Облик Струг Струг Надворешни Навој Алатка За Сечење Алатка

Име на производ : Држач За Надворешна Алатка За Навој;Модел : SER2020 K16;Начин На Стегање : Стегач за Завртки...

DEN 526.40
ХИП 2208-0625 5/8 Х 5 Десна Рака С10К-Мгивр/Л2 Држач За Внатрешна Алатка За Жлебови Новак
ХИП 2208-0625 5/8 Х 5 Десна Рака С10К-Мгивр/Л2 Држач За Внатрешна Алатка За Жлебови

Десна рака Дизајнот на држачот на алатот обезбедува прецизно стегање и точност на индексирање на вметн�

DEN 2.67
Алатка Доријан-73310158355-Држач За Алат За Навој, С20У-МТОЛ-4-А, ЛХ Новак
Алатка Доријан-73310158355-Држач За Алат За Навој, С20У-МТОЛ-4-А, ЛХ

Индексирачки Држач За Алат За Вртење Конец, S20 UMTHOL4А, Лева Рака, TNMA432 оваа листа е за Индексирачки Држач За

DEN 2.33
Sandvik Coromant, C5-266LFG-35060-16, Челик Corothead 266 Сечење Единица За Нишка Вртење, Левата Рака Сече, Со Течноста За Ладење, Новак
Материјали Mitsubishi GYAR25K90B-H07 GY серија моно блок внатрешно држач за жлебови, десно, агол од 90 °, врат од 40 мм, 4,75 Новак
Материјали Mitsubishi GYAR25K90B-H07 GY серија моно блок внатрешно држач за жлебови, десно, агол од 90 °, врат од 40 мм, 4,75

Тежина на пакет : 1,0 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Mitsubishi Material USA Corporation произведува алатки з�

DEN 3979.04