Homoyoyo Roll Tisse Tissue Forter Decor Decor Decor standелеата за стојални кутии за складирање на хартија, држач за хартија tissидно ткиво, кутија за диспензерот за диспензери, држач за држач

Homoyoyo Roll Tisse Tissue Forter Decor Decor Decor standелеата за стојални кутии за складирање на хартија, држач за хартија

DEN 643.20

Новак

Достапно за нарачка

Колкови+злато позлата. Држач на ткиво за бања : Оваа решетка за ткиво е симпатична, изгледа креативно и може да биде декорација во вашата бања. Кутија за држачи на кујна за хартија : Нежните рабови се безбедни за вас и вашите деца и ве штитат од гребење. Складирање на хартија од тоалетно ткиво : Одлично за кујна, тоалет, тремот, гаража, ресторан, кафуле, која е полна со шарм. Држач за хартија за монтирање на wallидови : Лесни инсталации- Овој држач за тоалетна хартија од не'рѓосувачки челик со целиот хардвер за монтирање за лесна и едноставна инсталација. После неколку месеци користење, ќе видите дека нашата ставка сè уште ќе остане цврсто на вашиот wallид. Држач за пластични кутии за ткиво : дизајн поставен на wallидови, безбеден и заштеда на простор, што го олеснува вашиот живот во голема мерка. Колкови+злато позлата. Држач на ткиво за бања : Оваа решетка за ткиво е симпатична, изгледа креативно и може да биде декорација во вашата бања. Кутија за држачи на кујна за хартија : Нежните рабови се безбедни за вас и вашите деца и ве штитат од гребење. Складирање на хартија од тоалетно ткиво : Одлично за кујна, тоалет, тремот, гаража, ресторан, кафуле, која е полна со шарм. Држач за хартија за монтирање на wallидови : Лесни инсталации- Овој држач за тоалетна хартија од не'рѓосувачки челик со целиот хардвер за монтирање за лесна и едноставна инсталација. После неколку месеци користење, ќе видите дека нашата ставка сè уште ќе остане цврсто на вашиот wallид. Држач за пластични кутии за ткиво : дизајн поставен на wallидови, безбеден и заштеда на простор, што го олеснува вашиот живот во голема мерка. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на диспензерот на тоалетно ткиво - Материјал : Колкови+злато Поглавување Бања за тоалетот за тоалети. - Дизајнот на површината на цртаниот филм Антлер е пострашен, што одговара со држачот на тоалетот на wallидот за домашен стил. - Дизајнот на самоуправа му овозможува на производот да биде цврсто фиксиран на кутијата за ткиво на wallидот. - Дизајн на структура поставена на wallидови, помагајќи ви да користите целосна употреба на вертикалниот простор, сигурен и одличен држач за ролна ткиво. - Има разни намени, погодни за домаќинства и хотелска бања како практичен држач за хартија за сопственост на ткиво. - Овој држач за тоалетна хартија е изработен од колкови со злато позлата, докажана од 'рѓа во влажни услови wallидно монтирање на железо ткиво. Носител Во споредба со традиционалните држачи за тоалетни хартии, оваа решетка за ткиво е посилна и потрајна. Држач за тоалетна хартија со бања со дизајн на wallид, не треба да се грижите за заземање премногу простор од вашата ограничена бања.

Избор на клиент

Знаме на држачот на ткивото на автомобилот-ново-mexico-bigf-oot ткиво за лаптоп за салфетка држач за грб Новак
Знаме на држачот на ткивото на автомобилот-ново-mexico-bigf-oot ткиво за лаптоп за салфетка држач за грб

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни

DEN 1.33
Држач за ткиво на автомобилот сликарство-виолетово-фламинго-цветно ткиво дистрибутер држач за салфетка Новак
Покријте кутија за кучиња за кучиња, украсен држач за салфетка за салфетка Новак
Покријте кутија за кучиња за кучиња, украсен држач за салфетка за салфетка

❤ Оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна пикожа, која е отпорна на абење и издржливо, уредно ш�

DEN 1.33
ДОДЕЛНИЦИ ДОБИВНИЦИ НА ТИКСОТ НА ТИКСОТ Новак
ДОДЕЛНИЦИ ДОБИВНИЦИ НА ТИКСОТ НА ТИКСОТ

Стр Држач на правоаголно ткиво : Дизајнот на изгледот е едноставен и стилски, што може да помогне да се с�

DEN 291.20