Cabilock 5 парчиња кутија со акрилна хартија кутија автомобили ткива канцеларија биро украси за автомобили декорација на ткиво кутија салфетка кутија чиста салфетка д

Cabilock 5 парчиња кутија со акрилна хартија кутија автомобили ткива канцеларија биро украси за автомобили декорација на ткиво

DEN 772.80

Новак

Достапно за нарачка

Акрилик. Држач за салфетки за салфетка за бања- држач за патување на ткивото на ткивото, акрилно ткиво кутија, јасно носител на држачот за салфетка за салфетка за ресторани за домашни канцеларии. Држач на кутии за ткиво на автомобили- Случај за складирање на ткива е совршен за ресторан, канцеларија, дом, автомобил, хотел за складирање на ткиво и игра декоративна улога. Клирен држач за ткиво- кутија за складирање на домородни кутии за чување на салфетки за чување на салфетка, произведен припимен акрилен материјал, кутијата за ткиво е мазна и. Кутија за квадратно ткиво- има шик изглед, модерен и дарежлив, може да биде убава декорација за вашиот дом. Десктоп декор- Исчистете ги акрилните маски се едноставни и дизајнирани, зголемувајќи ја топла и удобна атмосфера во вашиот дом. Акрилик. Држач за салфетки за салфетка за бања- држач за патување на ткивото на ткивото, акрилно ткиво кутија, јасно носител на држачот за салфетка за салфетка за ресторани за домашни канцеларии. Држач на кутии за ткиво на автомобили- Случај за складирање на ткива е совршен за ресторан, канцеларија, дом, автомобил, хотел за складирање на ткиво и игра декоративна улога. Клирен држач за ткиво- кутија за складирање на домородни кутии за чување на салфетки за чување на салфетка, произведен припимен акрилен материјал, кутијата за ткиво е мазна и. Кутија за квадратно ткиво- има шик изглед, модерен и дарежлив, може да биде убава декорација за вашиот дом. Десктоп декор- Исчистете ги акрилните маски се едноставни и дизајнирани, зголемувајќи ја топла и удобна атмосфера во вашиот дом. Список на пакети 5 x Карактеристики на кутијата со акрилно ткиво -Материјална : акрилна кутија за ткиво монтирани со автомобили -Големина : 20.50x12.00x9.00cm/8.06x4.72x3 транспарентно ткиво контејнер. -Којност : Транспарентна акрилна кутија -висока класа и здрав акрилен материјал, мазно, добро чувство на рака, безбедно е да се користи транспарентно. -Селеата шик изглед, модерен и дарежлив, може да биде убава декорација за држачот на кутијата за домашно ткиво. -Се може да биде како практичен подарок за домаќинство на вашите пријатели, тие ќе бидат многу среќен организатор на ткиво. -Подобро во складирање на пешкири за хартија за домашна десктоп, исто така може да биде во кутии за ткиво на автомобили, кутија за употреба на ткиво на ткиво со висока и разноврсна дневна соба. -Оваа кутија за ткиво е лесна за употреба и чиста, само треба да ја избришете површината со диспензерот за влажна крпа за хартија.Organizer се вашиот најдобар избор.

Избор на клиент

Држач Новак
Држач

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни

DEN 0.67
ygqzm бања тоалетна хартија решетката wallид организатор голем држач за ткиво на ткиво што виси крпи Новак
ygqzm бања тоалетна хартија решетката wallид организатор голем држач за ткиво на ткиво што виси крпи

Издржлив ABS материјал, многу издржлив Исцедете вода за да ги задржите четката за заби и хартијата суви и

DEN 1747.84
Покријте ја кутијата за патувања, декоративни држачи за салфетка за салфетка за хартија Новак
Покријте ја кутијата за патувања, декоративни држачи за салфетка за салфетка за хартија

❤ Оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна пикожа, која е отпорна на абење и издржливо, уредно ш�

DEN 191.84
ДОДЕЛНИЦИ ДОБИВНИЦИ НА ТИКСОТ НА ТИКСОТ Новак
ДОДЕЛНИЦИ ДОБИВНИЦИ НА ТИКСОТ НА ТИКСОТ

Стр Држач на правоаголно ткиво : Дизајнот на изгледот е едноставен и стилски, што може да помогне да се с�

DEN 291.20
Држач за ткиво на автомобилот сликарство-виолетово-фламинго-цветно ткиво дистрибутер држач за салфетка Новак
Llly Lether Multi-Function 360 степени ротирачки дневна соба кафе маса за кафе, далечински управувач кутија за складирање на Новак
Кафеава цветно ткиво кутија Пу кожен држач за салфетка за садници за табела countertop домашна канцеларија автомобил Новак
Држач Новак
Држач

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен...

DEN 271.84
Држач Новак
Држач

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни

DEN 2.33
Christmanените КАК Божиќно ткиво кутија неткаени ткива кутија меки крпи градинарски кујнски Божиќни украси Новак
Лондон Ткиво кутија ПУ кожена салфетка за салфетка за табела за табели countertop домашна канцеларија автомобил Новак