Сандвик Коромант, Ц8-570-2Ц 40 089Р, Челик, Коро Сврти СЛ, Коромант Капто До Коро Сврти СЛ Адаптер, Десна Рака, Преку Течноста За Ладење

Сандвик Коромант, Ц8-570-2Ц 40 089Р, Челик, Коро Сврти СЛ, Коромант Капто До Коро Сврти СЛ Адаптер, Десна Рака, Преку Течноста

DEN 10601.44

Новак

Достапно за нарачка

Придобивки од семејството на овој производ : генијалниот интерфејс За Заклучување На Назабеност (SL) е исклучително робустен и ви овозможува да креирате широк спектар на комбинации на алатки од мал инвентар на адаптери и глави за сечење. Адаптери достапни и за внатрешна и за надворешна обработка. Високопрецизните млазници на главите за сечење ставаат течност за ладење точно таму каде што ви треба, за добро кршење чипови и долг век на траење на алатот. Абењето на алатот е главно на разменливата глава за сечење, продолжувајќи го животниот век на адаптерот. Брза промена Со Коромант Капто. Придобивки од семејството на овој производ : генијалниот интерфејс За Заклучување На Назабеност (SL) е исклучително робустен и ви овозможува да креирате широк спектар на комбинации на алатки од мал инвентар на адаптери и глави за сечење. Адаптери достапни и за внатрешна и за надворешна обработка. Високопрецизните млазници на главите за сечење ставаат течност за ладење точно таму каде што ви треба, за добро кршење чипови и долг век на траење на алатот. Абењето на алатот е главно на разменливата глава за сечење, продолжувајќи го животниот век на адаптерот. Брза промена Со Коромант Капто. Sandvik Coromant C8-570-2 C 40 089 R, Coromant Capto Да Coro Turn SL адаптер, е дел Од семејството coroturn SL производ. Coro Turn SL е универзален модуларен систем на адаптери со разменливи глави за сечење каде што можете да изградите прилагодени алатки за различни апликации за обработка.

Избор на клиент

ВИДИЈА ВИДИЈА Круг SCBI62565L SCBI Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Карбид Стебло Здодевен Бар, 0.625 Дијаметар Новак
WIDIA SSBCR2020K12 SSBC S-Стил Завртка Стегач Држач За Позитивни Инсерти, 75° Агол, Челик, 20 мм Квадратни Стебло, Десно, 125 Новак
10 парчиња Цпу Карбид Вметнува RPEW1003MO-BG OP1215 Обработка Од Нерѓосувачки Челик Новак
10 парчиња Цпу Карбид Вметнува RPEW1003MO-BG OP1215 Обработка Од Нерѓосувачки Челик

10 парчиња (1 пакет) Цпу Карбид Вметнува RPEW1003 MOBG OP1215 Обработка Нерѓосувачки Челик Слободен товарни...

DEN 2.67
Доријан МЕКЛЛ 16-4Д Држач За Алат За Вртење Струг 1 Стебло ЦН-43 Инсерти 6 ОАЛ ЦНМГ-АР6230ЛВР Новак
Доријан МЕКЛЛ 16-4Д Држач За Алат За Вртење Струг 1 Стебло ЦН-43 Инсерти 6 ОАЛ ЦНМГ-АР6230ЛВР

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ

DEN 0.33
Sandvik Coromant, QS-SMALR 083X-X, Челик COROCUT XS QS Стебло Алатка За Разделба И Жлеб, Десната Рака Сече, Без Течноста За Новак
Sandvik Coromant, QS-SMALR 083X-X, Челик COROCUT XS QS Стебло Алатка За Разделба И Жлеб, Десната Рака Сече, Без Течноста За

Придобивки од семејството на овој производ : Висока прецизност Блиски толеранции Лесно индексирање...

DEN 2032.00
Sandvik Coromant C6-PCLNR-27140-16hp T-Max P Сечење Единица За Вртење, CNMG 16 06 12 Господар Вметнете, Cx-PCLNR/L. Hp Алатка Новак
Sandvik Coromant C6-PCLNR-27140-16hp T-Max P Сечење Единица За Вртење, CNMG 16 06 12 Господар Вметнете, Cx-PCLNR/L. Hp Алатка

Коромант Капто сечење единици, внатрешна Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни И

DEN 2.00
SECO MVJNL-20-3D 06 Држач За Алатки За Вртење 1 1/4 X 1 Shank S20 DVUNL 3 6 1/2 OAL-AR6330AE2 Новак
SECO MVJNL-20-3D 06 Држач За Алатки За Вртење 1 1/4 X 1 Shank S20 DVUNL 3 6 1/2 OAL-AR6330AE2

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕН ОД М ХАРДВЕР ШТО НЕДОСТАСУВА ВИДИ СЛИКА Г�

DEN 959.84
Kennametal KTCN 644C Држач За Вртење алатка 1 x 3/4 Shank TP-43 Инсерти 5 5/8 OAL-MB11030BJ2 Новак
Kennametal KTCN 644C Држач За Вртење алатка 1 x 3/4 Shank TP-43 Инсерти 5 5/8 OAL-MB11030BJ2

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ

DEN 0.67