Сандвик Коромант ЦТФПР 1212ф 11 Држач За Вметнување На Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Стегач, Десна Рака, 12мм Ширина х 12мм Висина Стебло, 80мм Должина х 16мм

Сандвик Коромант ЦТФПР 1212ф 11 Држач За Вметнување На Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Стегач, Десна Рака, 12мм

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Димензии на пакетот : 2,4 H x 8,6 L x 2,4 W (милиметри). Тежина на пакетот : 0,101 килограми. Земја На Потекло : Шведска. Sandvik Coromant T-Max S Алатникот за керамички инсерти челик надворешно снабдување со течноста за ладење. 91 степени влегуваат агол.

Избор на клиент

Sandvik Coromant C5-MWLNR-27140-08 T-Max P Единица За Сечење За Вртење, WNMG 08 04 08 Господар Вметнете, Cx-MWLNR/L Стил Алатка, Новак
Sandvik Coromant C5-MWLNR-27140-08 T-Max P Единица За Сечење За Вртење, WNMG 08 04 08 Господар Вметнете, Cx-MWLNR/L Стил Алатка,

Коромант Капто сечење единици, внатрешна Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни И

DEN 1.67
VIDIA A40VPCLNR16 A-PCLN P-Стил Стегање Здодевен Бар За Негативни Инсерти, 95° Агол, Челик, 40mm Стебло Дијаметар, Десно, 400mm Новак
Sandvik Coromant, QS-SMALR 083X-X, Челик COROCUT XS QS Стебло Алатка За Разделба И Жлеб, Десната Рака Сече, Без Течноста За Новак
Sandvik Coromant, QS-SMALR 083X-X, Челик COROCUT XS QS Стебло Алатка За Разделба И Жлеб, Десната Рака Сече, Без Течноста За

Придобивки од семејството на овој производ : Висока прецизност Блиски толеранции Лесно индексирање...

DEN 2032.00
Sandvik Coromant, QS-1616, Steel, Стоп ЗА QS® Холдинг Систем, Новак
Sandvik Coromant, QS-1616, Steel, Стоп ЗА QS® Холдинг Систем,

Придобивки од семејството на овој производ : Лесна промена на алатката за намалено време на застој...

DEN 436.80
Алорис Алатка CXA - 16n Комбинација Вртење И Со Кои Се Соочува Носителот Новак
Алорис Алатка CXA - 16n Комбинација Вртење И Со Кои Се Соочува Носителот

Тип На Производ : Алатки За Сечење Димензии На Пакетот : 7.0 "Л Х 4.0" В Х 2.0 " Х.Земја На Потекло : Сад Тежина На

DEN 4634.08
Вметнувања за Вртење на карбид WNMG080404 WNMG080408 TM PC4125 WNMG 0804 Карбидни Влошки Висококвалитетна Алатка За Надворешно Новак
WIDIA PDNNR4025M15 PDNN P - Стил Стегање Алат За Негативни Инсерти, 62,5° Агол, Челик, 25 mm Квадратни Стебло, Десно, 150 Mm Новак
Fbella Хардвер Алатка SRDPN1010H10 SRDPN1212H10 SRDPN1616H10 Вртење Алатка Носителот Здодевен Бар Цпу Надворешниот Држач Алатка Новак
ВИДИЈА ВИДИЈА Круг SCBI62565L SCBI Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Карбид Стебло Здодевен Бар, 0.625 Дијаметар Новак