3Д Снегулка за Божиќни порибници за мантил за мантил Цврст сребрен метал, зачудувања за забивање на камиони за порибување на камиони за украси за Божиќни празници

3Д Снегулка за Божиќни порибници за мантил за мантил Цврст сребрен метал, зачудувања за забивање на камиони за порибување на

DEN 255.84

Новак

Достапно за нарачка

? Големина : Божиќните закачалки за снегулка се 5,1 x 2,8 x 5,1 инчи, поголеми од другите божиќни закачалки, можат да носат во рамките на тежина од 2,5lb за безбедно држење на вашите полнети чорапи, дното на држачот има дизајн што не е лизгање и не бара лепила да го задржи држачот за порибување. ? Висок квалитет : држачите за порибување на снегулка се изработени од висококвалитетен метален, исклучителен дизајн на снегулка, не 'рѓосан, траен и силен, така што може да се користи повторно. Додавање уникатна празнична атмосфера во вашата Божиќна декорација. ? Совршена декорација : Барачот на порибување на Божиќ е совршена декорација за Божиќен празник, погоден за мантија, декорација на маса. Тоа е совршен Божиќен подарок за вашето семејство и пријатели. ? Исклучителен дизајн : Едноставни, убави и исклучителни божиќни закачалки ги држат дури и целосните чорапи безбедно. Поголем дизајн, софистициран дизајн со низок профил нема да се меша со друг Божиќен декор на мантилот. ? Совршена услуга : Божиќните закачалки се користат со високо ниво на пакување за да се спречи гребење на божиќни мантили. Овие уникатни, елегантни носители на Божиќни чорапи ќе ги додадат на вашиот одмор и Божиќен декор. Совршена гаранција за задоволство. Барачот на порибување на Божиќ е совршена декорација за Божиќен празник, погодна за мантија, декорација на маса. Тоа е совршен Божиќен подарок за вашето семејство и пријатели.

Избор на клиент

Мексико Тако Божиќ виси порибување на слатка садо Мраз за украси за украси на Божиќ Новак
Мексико Тако Божиќ виси порибување на слатка садо Мраз за украси за украси на Божиќ

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

DEN 1.00
Cutedwarf Swiss Flag Flag Crisping Xmas Decoration Classic 18 инчи камин виси чорап Новак
Cutedwarf Swiss Flag Flag Crisping Xmas Decoration Classic 18 инчи камин виси чорап

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи Закачете ги чорапите на камин, мантил, врата, скалила, wal

DEN 1.33
Нафтено сликарство на Пимилагу Ван Гог, Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација Новак
Нафтено сликарство на Пимилагу Ван Гог, Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација

кадифе Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи Материј�

DEN 143.68
Курт С. Адлер Курт Адлер 7,5-инчен држач за порибување на дрвја Новак
Курт С. Адлер Курт Адлер 7,5-инчен држач за порибување на дрвја

Направено од метал Мерки 7,5 инчи Држач за порибување Мерки 7,5 инчи Направено од метал и полиестер Прекра�

DEN 894.40
Божиќна медицинска сестра Божиќно порибување 18 инчи Божиќ што виси чорап класичен празник за украсување чорапи Новак
Beistle Polyester Fabric Black Lace Spider Web Cobweb камин мантил шамија украси за Ноќта на вештерките за домашен декор, 18,5 Новак
Beistle Polyester Fabric Black Lace Spider Web Cobweb камин мантил шамија украси за Ноќта на вештерките за домашен декор, 18,5

Вклучува : 1 декор на манжели за манжели со ткаенини во пакетот во пакетот Големина : мери 18,5 инчи долги ш�

DEN 3.00
6 парчиња божиќни држачи за порибување за мантија, закачалки за порибување на лека Новак
6 парчиња божиќни држачи за порибување за мантија, закачалки за порибување на лека

Списоци со пакети : getе добиете 1 држач за порибување на снегулки од снегулки, држач за порибување на снеж

DEN 1.67