Ирвари за порибување на ирваси за мантил, божиќен елен метал држач со куки, сет од 2, 6 инчи

Ирвари за порибување на ирваси за мантил, божиќен елен метал држач со куки, сет од 2, 6 инчи

DEN 574.08

Новак

Достапно за нарачка

Пост -кутијата на Дедо Мраз со црвена боја со потресена завршница и ги чита буквите до Дедо Мраз. Објави 'во бело. Материјал : Метал. Големина : 10,25 "L x 3,75" W x 15.25 "H. Вклучува магнетни затворања за да ја држите кутијата затворена. Совршен акцент за комплимент на вашиот Божиќен декор. Банер Божиќно знак читање Хохохо во црвена пишување на бела позадина со јаже што го држи заедно. Материјал материјал. Материјал материјал. : Метал и јаже. Големина : долга 36 ". Вклучува 2 јамкани краеви за да се направи лесно виси. Рустикално парче акцент да виси на влезната врата или во вашата дневна соба. Празнични држачи за свеќи со бели снегулки и елени над црвениот лакинг. Материјал : Полирезин. Големина : 8 "Висок. Слободен за лесно да се постави на маса. Користете само свеќа за столб - исечете го фитил на 1/4" пред да користите. Одличен подарок за ширење на одмор на одмор на најблиските. Божиќни кофи со бела позадина и црвени акценти кои читаат „Вози на ирваси за санки, само 5 центи, топли ќебиња, возења започнуваат од самрак“. Материјал : Метал. Големина : Голем - 6 "висок, мал - 4,5" висок. Слободно за лесно да се постави на бројачи, полици или табели. Празничен акцент за комплимент на вашиот декор за одмор. Цврсти носители на божиќни подигнувачи на ирваси, сет на 2. Тие мерат до 6 инчи високи. Симпатична и празнична декор за мантија или полица. Фигура за одмор на елени со мандат се монтираат на метална плоча со кука за лесно висење на чорапи. Совршен за виси над вашиот камин мантил пред да дојде Дедо Мраз да го наполни со неговите добрите. Одлично за сите возрасти и семејства! Совршено за чорапи на мама и татковци, или за деца. Цврсти носители на божиќни подигнувачи на ирваси, сет на 2. Тие мерат до 6 инчи високи. Симпатична и празнична декор за мантија или полица. Фигура за одмор на елени со мандат се монтираат на метална плоча со кука за лесно висење на чорапи. Совршен за виси над вашиот камин мантил пред да дојде Дедо Мраз да го наполни со неговите добрите. Одлично за сите возрасти и семејства! Совршено за чорапи на мама и татковци, или за деца.

Избор на клиент

Аугенски Божиќни чорапи сатенски финиш сина уметност двострана камин што виси чорапи Новак
Аугенски Божиќни чорапи сатенски финиш сина уметност двострана камин што виси чорапи

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 143.84