Алаза Божиќни чорапи Божиќни снегулка Класик Персонализирани големи декорации за порибување за семејни сезонски празници Декор 1 пакет, 17,7 ''

Алаза Божиќни чорапи Божиќни снегулка Класик Персонализирани големи декорации за порибување за семејни сезонски празници Декор

DEN 79.84

Новак

Достапно за нарачка

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир на мантилот, нејзините графики и бои даваат многу Божиќно чувство што се идеални за прикажување на вистинската природа на сезоната, тој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост Во вашиот дом, одличен додаток на украси за одмор, висат јамка, лесно закачете го Божиќното порибување на Божиќни дрвја, камини, закачалки. Со најсовремена технологија за дигитално печатење, долготрајни смели бои висат јамка, лесно закачете го Божиќното порибување на Божиќни дрвја, камини, закачалки. Со најсовремена технологија за дигитално печатење, долготрајни задебелени бои и јасна слика, машина за перење, може да има мали разлики во бојата помеѓу сликата и она што го добивте. Можете да соберете неколку од овие чудесни божиќни чорапи, како подарок за секој член во вашето семејство и да ги поставите да го чекаат пристигнувањето на Дедо Мраз со Божиќните добрите, да им дадат на членовите на семејството свое посебно чувство за исчекување. Овој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост во вашиот дом, префект Божиќниот декор за вашето семејство, го прави вашиот дом полн со Божиќна атмосфера. Со голема големина, ова супер слатко порибување е видливо од кој било агол на собата, доволно простор за да се одржат повеќе Божиќни подароци и бонбони. Сите детали се исклучителни, висококвалитетно шиење и завршна обработка, убав и уникатен дизајн, полу-изработен. Изработено е од крвава ткаенина од плишано руно, кристално кадифе + арктички кадифе + праска на кожата кадифе. И одново секоја година. Машина за перење. Чувајте ги вашите подароци и Божиќни изненадувања. Декориран со различни Божиќни карактери и симболи. Оваа година, висат симпатична божиќна порибување над огништето! Додадете топол и мек допир на вашиот декор за одмор. Подготвени да бидат полнети со добрите подароци за целото семејство.

Избор на клиент

6 парчиња божиќни држачи за порибување за мантија, закачалки за порибување на лека Новак
6 парчиња божиќни држачи за порибување за мантија, закачалки за порибување на лека

Списоци со пакети : getе добиете 1 држач за порибување на снегулки од снегулки, држач за порибување на снеж

DEN 1.67
Руз Тролс одмор Божиќно сатенско порибување со кадифен манжетен 18 инчи Новак
Руз Тролс одмор Божиќно сатенско порибување со кадифен манжетен 18 инчи

Тролови 18 инчи Божиќно сатенско порибување со кадифен манжетен Се чувствуваше наредено Сезонски чувар

DEN 3.33
Пица Божиќ што виси порибување симпатична санта чорап за украси за украси од Божиќ Новак
Пица Божиќ што виси порибување симпатична санта чорап за украси за украси од Божиќ

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

DEN 0.33
Курт С. Адлер Курт Адлер 7,5-инчен држач за порибување на дрвја Новак
Курт С. Адлер Курт Адлер 7,5-инчен држач за порибување на дрвја

Направено од метал Мерки 7,5 инчи Држач за порибување Мерки 7,5 инчи Направено од метал и полиестер...

DEN 894.40
Божиќна медицинска сестра Божиќно порибување 18 инчи Божиќ што виси чорап класичен празник за украсување чорапи Новак
Мексико Тако Божиќ виси порибување на слатка садо Мраз за украси за украси на Божиќ Новак
Мексико Тако Божиќ виси порибување на слатка садо Мраз за украси за украси на Божиќ

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

DEN 1.00
Пимилагу симпатична мечка Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација Новак
Пимилагу симпатична мечка Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација

кадифе Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи Материј�

DEN 1.33
Аугенски Божиќни чорапи сатенски финиш сина уметност двострана камин што виси чорапи Новак
Аугенски Божиќни чорапи сатенски финиш сина уметност двострана камин што виси чорапи

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 143.84