6мм Екстра густа јога мат, GPLD starsвезди шема гранџ сина принт-пријателска еко-пријателска вежба душеци за вежбање пилатес мат со јога, тренингот, основно фитнес и веж?

6мм Екстра густа јога мат, GPLD starsвезди шема гранџ сина принт-пријателска еко-пријателска вежба душеци за вежбање пилатес

DEN 799.84

Новак

Достапно за нарачка

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење. Дизајн дебел 6мм, фитнес -душеците обезбедуваат повеќе перница за да обезбедат удобност и безбедност за време на вежбање. Одлично за сите видови на фитнес и рутини за вежбање, вклучувајќи јога, пилатес и какво било вежбање, каде што се ценат дополнителна перница и поддршка. Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0,6см. Имајте различни стилови убава шема, разновидни бои за вашиот избор. Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење. Дизајн дебел 6мм, фитнес -душеците обезбедуваат повеќе перница за да обезбедат удобност и безбедност за време на вежбање. Одлично за сите видови на фитнес и рутини за вежбање, вклучувајќи јога, пилатес и какво било вежбање, каде што се ценат дополнителна перница и поддршка. Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0,6см. Имајте различни стилови убава шема, разновидни бои за вашиот избор. Нашиот јога мат со материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење, нуди одлична флексибилност, издржливост и потпирање. Секогаш ќе се врати во иста форма без оглед колку и да го притиснете. , Вежба за подот. Имајте различни стилови Убава шема, разновидни бои за ваш избор.

Избор на клиент

Wxvovxw јога мат 72 x 24 цветаат огномет за еко -пријателски вежби за фитнес за пилатес и вежби за подот Новак
Wxvovxw јога мат 72 x 24 цветаат огномет за еко -пријателски вежби за фитнес за пилатес и вежби за подот

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

DEN 243.20
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, еднорог виножито Новак
Foxes Animal Animal Doss Yoga Mat - Eco Priendly Не -лизгање Вежба и фитнес Мат Новак
Foxes Animal Animal Doss Yoga Mat - Eco Priendly Не -лизгање Вежба и фитнес Мат

Големина : 72 × 24 × 0,25 во / 183 × 61 × 0,6 см, екстра долга густа мат обезбедува удобност за луѓето од сите форми

DEN 2.67
Секоја намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, цртан филм и мед Новак
Секоја намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, цртан филм и мед

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

DEN 0.33