SatoriConcept Плута Јога Мат- Еко Пријателски Плута &засилувач; гума, Лесен Со Совршена Големина и 4mm Дебели, Не Се Лизга, Отпорни На Пот, Иновативни Вежба Мат За Топла Јога

SatoriConcept Плута Јога Мат- Еко Пријателски Плута &засилувач; гума, Лесен Со Совршена Големина и 4mm Дебели, Не Се Лизга,

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

100% ЕКОЛОШКИ И ОДРЖЛИВИ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ-Секоја наша плута и гумена јога подлога е направена од 100% целосно природна, одржливо набавена органска плута и гума за рециклирање. Без пвц, ТПЕ, токсични лепила, силикон, фталати или други штетни хемикалии, тоа е 100% нетоксично за да помогне во спасувањето На Мајката Природа. ИДЕАЛНА КОМБИНАЦИЈА НА ДЕБЕЛИНА И ТЕЖИНА - Иновацијата На Концептот Сатори создаде совршена комбинација на идеална дебелина од 4мм со тежина од само 2,5 кг. Ова го прави значително издржлив, но полесен од повеќето екстра големи јога душеци. Ова е една од најпреносливите патни јога душеци против лизгање за практично носење во текот на целиот ден. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА СИТЕ ЈОГИ и СПОРТИСТИ — Иновативно дизајнирани да бидат екстра големи, екстра широки и екстра дебели, нашите јога душеци се совршени за сите јоги и спортисти. Без разлика дали ви треба надворешна подлога, гумена подлога, топла јога подлога, фитнес подлога, пилатес подлога за Аштанга, Вињаса, Бикрам или која било вежба, таа е совршена за се, во секое време и насекаде. Анти — ЛИЗГАЊЕ-Природната плута и гумените материјали ја балансираат продолжената свежина отпорна на пот и незаменливиот супериорен стисок, стабилност и поддршка. Топлината и потта можат дури и драматично да го подобрат стисокот. Спреј со вода во суви услови, исто така, може да го направи трикот. ВКЛУЧЕНА Е БЕСПЛАТНА ЛЕНТА ЗА ЈОГА И СРЕЌА ЗАГАРАНТИРАНА Со КОНЦЕПТОТ САТОРИ — Сатори Е премиум бренд закотвен на респектабилните Ориентални вредности отелотворени во неговиот уникатен дизајн и иконско лого. Нашиот бренд е инспириран од филозофијата На Сатори "Поврзете се со вашето вистинско јас". Ако некој од нашите премиум производи не помогне, можете да го вратите за замена или да добиете 100% од вашите пари назад. Без прашање праша!.

Избор на клиент

Симбол на јин јанг 72in x 24in јога мат 6мм 1/4 инчи дебелина, меки, tpe јога душеци Новак
Симбол на јин јанг 72in x 24in јога мат 6мм 1/4 инчи дебелина, меки, tpe јога душеци

Услуги за одржување на производи и по продажба : Чистете со влажни крпи и ладна вода Нашите душеци се изр

DEN 735.84
IFQHDD Прошири 1830 * 680 * 6mm Нелизгачки TPE Велур Јога Мат Тепих За Пилатес Фитнес Вежба Мат Новак
IFQHDD Прошири 1830 * 680 * 6mm Нелизгачки TPE Велур Јога Мат Тепих За Пилатес Фитнес Вежба Мат

Тип : Јога Мат Големина : 18368см6мм Материјал : ЕКО Пријателски ТПЕ и Велур Функција : Не се лизга, Апсорбира

DEN 3064.32
Секоја намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, цртан филм и мед Новак
Секоја намена за вежбање со јога мат и тренингот за јога, цртан филм и мед

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

DEN 0.33
Постелнина 5 Инчен Гел Мемориска Пена Душек, Цврст Душек, Кревет Со Низок Профил Полн Душек Од 5 Инчи Новак
Постелнина 5 Инчен Гел Мемориска Пена Душек, Цврст Душек, Кревет Со Низок Профил Полн Душек Од 5 Инчи

Општа Забелешка : ве Молиме дозволете 2472 часа за вашиот душек да ја врати својата целосна форма Секоја м�

DEN 3.33
Јога Мат Еднорог Шема Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби Новак
Јога Мат Еднорог Шема Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕ.Материјалот TPE нуд�

DEN 639.84
Јога Мат Љубов Модел Со Срца И Ленти Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби Новак