Зибзех Апстрактна Геометриска Форма Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови На Вежбање Јога И Пилатес

Зибзех Апстрактна Геометриска Форма Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За

DEN 1267.20

Новак

Достапно за нарачка

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густина и висока еластичност. Материјалот ТПЕ е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема ЕВА, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. ●Димензии на подлогата ● долги 72 инчи, широки 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница. €Лесно За Преклопување И Носење Quoga mat може лесно да се преклопи, што ја прави идеална патна јога мат. Тоа мора да биде совршен комплет за патување за секого. Совршено одговара за вашата топла јога, пилатес, семеен пикник и патување. Покрај тоа, можете да се одморите после вежбање. ●Повеќенаменски●ова е одлична НАДВОРЕШНА И внатрешна ПОДЛОГА, идеално за употреба како поден тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се релаксира и да игра на неа. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!. ●Машина За Перење, Подлогата може да се пере, лесно може да се исчисти со машина за да се заштитат вашето тело и облека од несакана нечистотија. Чувствувајте леснотија да уживате во вежбањето во секое време. Фантастична Еколошка Јога Мат! Мека текстура површина, Голема удобност, обезбедува амортизација за вашето тело, кога лежите на нашата подлога ја чувствувате мекоста што ќе направи да се чувствувате опуштено. Димензии на подлогата : долга 72 инчи, широка 24 инчи и дебелина од 0,6 см, доаѓа во различни бои. Оваа јога е направена од еко-свесни состојки. Како резултат на тоа, ова е разноврсна и високо издржлива јога мат е одличен избор за секаков вид практика, и ако издржливоста е проблем, секогаш можете да ја рециклирате, бидејќи е толку неутрална за околината. Дополнително густа и мека, оваа подлога овозможува удобна практика на јога со обезбедување амортизирање на колената, глуждовите и другите чувствителни области. Апсолутно не е токсичен-изработен Од еко-свесни материјали! Исто така, печатените јога душеци може да ослободат безопасен мирис кога првпат ќе се одвиткаат. За најдобри резултати одмотајте ја и проветрете ја подлогата 2-3 дена пред употреба.

Избор на клиент

Образец жолти сончогледи со лисја дополнително густ јога мат - еко -пријателски не -лизгање вежба и фитнес мат Новак
Симбол на јин јанг 72in x 24in јога мат 6мм 1/4 инчи дебелина, меки, tpe јога душеци Новак
Симбол на јин јанг 72in x 24in јога мат 6мм 1/4 инчи дебелина, меки, tpe јога душеци

Услуги за одржување на производи и по продажба : Чистете со влажни крпи и ладна вода Нашите душеци се изр

DEN 735.84
Мамакул јога мат египетска пирамид еко -пријателска не -лизгачка фитнес вежба Мат за пилатес и вежби за подот Новак
ОРЕВ Јога Мат Фитнес Теретана Вежбање Спорт Апсорбира Пот Влошки 183х80см Јога Душеци Новак
ОРЕВ Јога Мат Фитнес Теретана Вежбање Спорт Апсорбира Пот Влошки 183х80см Јога Душеци

Сликите со висок контраст се јасни и стабилни благодарение на технологијата за печатење на екран...

DEN 1.67
IFQHDD Прошири 1830 * 680 * 6mm Нелизгачки TPE Велур Јога Мат Тепих За Пилатес Фитнес Вежба Мат Новак
IFQHDD Прошири 1830 * 680 * 6mm Нелизгачки TPE Велур Јога Мат Тепих За Пилатес Фитнес Вежба Мат

Тип : Јога Мат Големина : 18368см6мм Материјал : ЕКО Пријателски ТПЕ и Велур Функција : Не се лизга, Апсорбира

DEN 3064.32
Јога Мат Еднорог Шема Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби Новак
Јога Мат Еднорог Шема Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕ.Материјалот TPE нуд�

DEN 639.84
Вежба и вежбање со јога мат за јога, шарена полко -точка модерна прекрасна шема Новак
Вежба и вежбање со јога мат за јога, шарена полко -точка модерна прекрасна шема

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

DEN 767.84
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, сини графити мермер Новак
Ткаенина од цвет од сончоглед Шарена подлога За вежбање Долга 72х24во Вежбање Нелизгачка Фитнес Подна Подлога Новак