Дебела вежба без лизгање и фитнес 1/4 јога мат со прекрасен печатење на праска за јога пилатес и вежба за фитнес на подот

Дебела вежба без лизгање и фитнес 1/4 јога мат со прекрасен печатење на праска за јога пилатес и вежба за фитнес на подот

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

★ [100% нетоксичен материјал] : Направено од висококвалитетен TPE материјал. Поскапо е да се произведува, но е побезбеден и помек од традиционалните душеци што не се зелени ПВЦ и Ева јога без никакви штетни хемикалии. Вежбата за вежбање е погоден за сите вежби за јога, пилатес и вежби за подот. ★ [Совршен анти-лизга] : Предниот и задниот дел од оваа јога-матка се изработени од третман против лизгање, што може да обезбеди добар зафат колку што е можно повеќе. Дебелината од 1/4 "го прави да има добро чувство на стапало и е поудобно. Може да вежбате послободно на неа, што е побезбедно, издржливо и помека од другите обични душеци за јога. се отпечатени на предната страна. Имаме различни обрасци. Различни стилови на обрасци ви овозможуваат секогаш да го изберете оној што ви одговара во нашата продавница. По миењето, избришете го суво или исушете го на ладно и вентилирано место. Бидете внимателни да не го изложувате на сонце долго време. Можете да го чувате по употреба, што е поудобно и уредно и поудобно за носење. Може да го однесете на кое било место што сакате. Поскапо е да се произведува, но е побезбеден и помек од традиционалните душеци што не се зелени ПВЦ и Ева јога без никакви штетни хемикалии. Вежбата за вежбање е погоден за сите вежби за јога, пилатес и вежби за подот. ★ [Совршен анти-лизга] : Предниот и задниот дел од оваа јога-матка се изработени од третман против лизгање, што може да обезбеди добар зафат колку што е можно повеќе. Дебелината од 1/4 "го прави да има добро чувство на стапало и е поудобно. Може да вежбате послободно на неа, што е побезбедно, издржливо и помека од другите обични душеци за јога. се отпечатени на предната страна. Имаме различни обрасци. Различни стилови на обрасци ви овозможуваат секогаш да го изберете оној што ви одговара во нашата продавница. По миењето, избришете го суво или исушете го на ладно и вентилирано место. Бидете внимателни да не го изложувате на сонце долго време. Можете да го чувате по употреба, што е поудобно и уредно и поудобно за носење. Може да го однесете на кое било место што сакате. Навистина сакате да поседувате еден? Употребата на висококвалитетни TPE материјали нема никакви штетни хемикалии и е побезбедна од традиционалните душеци за јога. Предните и задните страни се изработени од третман против лизгање, што во голема мерка гарантира безбедност. Дебелината од 1/4 "го прави да има добро чувство на стапалото, а меката перница исто така може да ве заштити од повреда. Различни отпечатоци се достапни. Постојат најразлични обрасци во нашата продавница. Можете да ја изберете шемата што ја сакате слободно . Совршената шема одговара на совршено вас. Вие сте во фокусот на училницата по јога. Што чекате? Дојди и изберете! изработен од висококвалитетен TPE материјал, TPE има голема густина и висока еластичност. TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Нема EVA, без ПВЦ, нетоксичен и нема штетни хемикалии. ★ Функција ★ Се користи за јога , Пилатес, вежби за подот. ★ Област за печатење ★ Единствено печатење ★ Белешки ★ Забележете дека мерењата може да се разликуваат по големина. Поради бојата на дисплејот, бојата на шемата што секој ја гледа може да има некои отстапувања, сè е предмет На вистинскиот производ, се надевам дека можете да разберете. ★ Услуга по продажбата ★ Ако не сте задоволни од производот од која било причина, ве молиме известете ни го задоволителното решение што го сакате и ние брзо ќе се справиме со тоа. Ние ќе ги заштитиме вашите интереси колку што е можно повеќе.

Избор на клиент

Јога Мат Еднорог Шема Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби Новак
Јога Мат Еднорог Шема Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат За Пилатес И Подни Вежби

Еколошки Материјал : јога душекот Ана Каупер е направен со пријателски материјал ТПЕ.Материјалот TPE нуд�

DEN 639.84
Stвездена ноќна уметност јога мат преклопување на патување и вежбање мат Новак
Stвездена ноќна уметност јога мат преклопување на патување и вежбање мат

Патнички јога мат : Овој не токсичен Јога Мат со дебелина од 2 мм лесно се склопува на квадрат од 10 инчи x 12

DEN 316.80