АУНЕВН Двоглед 10-120Х50 Двоглед Двоглед Компактен Водоотпорен Двоглед За Деца Возрасни Со Торбичка За Носење, Појас За Набљудување Птици, Лов, Опрема За Сафари Призми

АУНЕВН Двоглед 10-120Х50 Двоглед Двоглед Компактен Водоотпорен Двоглед За Деца Возрасни Со Торбичка За Носење, Појас За Набљудување

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Професионалниот Телескоп Ја Подобрува Подобрената Леќа на Призмата Во Материјалот Бак4, Фмц Оптички Слој Со Целосна Површина На Зелениот Филм, Осветленоста на Сликата, Контрастот и Квалитетот.Неговиот Висок Индекс на Прекршување Може Ефикасно Да Ги Избегне Аглите и Да ја Направи Сликата Посветла и Појасна. Издржливи Преносни Двогледи : Ergономска Рачка Изработена Од Еколошка Гума За Стомачни Мускули, Не Само Што Пристоен Изглед На Отпорен На Абење и Отпорен на Влага, Туку И Совршен за Удобно Држење и Лесно Носење, Ќе Ве Придружува Да Го Истражувате Светот. Лесен Фокус : Подобреното Прилагодливо Копче Го Олеснува Фокусирањето На Вашата Цел, Само Што Ги Имате Овие Средства Копчето За Фокусирање На Компактниот Двоглед, Поставено Околу Фокусната Точка за Фокус. Прилагодливи Очни Капаци : Окуларот Обложен со Гума може да се Ротира нагоре и надолу до Различни Луѓе Поставете Соодветно Олеснување На Очите.Носителот може Да го Прилагоди Растојанието за Гледање Со Растечки Очни Капаци и Да се Чувствува Удобно. Идеален Него, И Татко и За Тинејџери.Овој Двоглед на Отворено Е Задолжителен За Гледање Птици, Пешачење, Лов, Патување, Разгледување Знаменитости, Театар, Кошаркарски Рагби или Какви било Спортски Игри. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.

Избор на клиент

7Х35 Свифт Нептун МАРК ВТОРИ ДВОГЛЕД В СЛУЧАЈ Новак
7Х35 Свифт Нептун МАРК ВТОРИ ДВОГЛЕД В СЛУЧАЈ

7Х35 ДВОГЛЕД ПРЕДНИ И ЗАДНИ КАПАЧИЊА ЗА ЛЕЌИ КАФЕАВА КОЖНА ЛЕНТА И СЛУЧАЈ СЛУЧАЈ МЕРКИ 7 3 / 4 X 6 1 / 2 X 3 3 / 8 ИНЧ

DEN 2.67
ДВОГЛЕД КУЈЈ Отпорен На Удари Прилагодливи Мини Лесни Двогледи за Деца Атомска Мечка 6х30мм Новак
ДВОГЛЕД КУЈЈ Отпорен На Удари Прилагодливи Мини Лесни Двогледи за Деца Атомска Мечка 6х30мм

Овој производ има широко видно поле од 6 пати Не поддржува прилагодување на зголемувањето Лесен за носе�

DEN 0.33
Атлон Оптика 8х42 Неос Г2 ХД Двоглед со Олеснување На Очите За Возрасни И Деца, Двоглед Со Голема Моќност За Лов, Набудување Новак Попуст
Сузата Возрасни Двоглед, Светлина Преносни &засилувач; Лесен Двоглед За Отворено Концерти Новак
Сузата Возрасни Двоглед, Светлина Преносни &засилувач; Лесен Двоглед За Отворено Концерти

Вграден напреден високорефлектирачки диелектричен филм, високорефлектирачки диелектричен филм ќе ја �

DEN 2063.84
Бинокуларна Црна / 6.5 / Средна Новак
Бинокуларна Црна / 6.5 / Средна

Гумен ѓон Петицата мери приближно 2" Нашата љубов кон чизмите до колена никогаш нема да умре, па затоа го

DEN 1718.56