Чоколадо Истурање Тенџере Издржлив САМ Чоколадо Истурање Тенџере Со Отстранлив капак Перат Чоколадо Топење Мувла Дома Кујна Алатки Греење Млеко

Чоколадо Истурање Тенџере Издржлив САМ Чоколадо Истурање Тенџере Со Отстранлив капак Перат Чоколадо Топење Мувла Дома Кујна

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Ова е добар подарок за вашиот пријател. Уживајте во вашето време за купување, имајте убав ден. Сосема нов и квалитетен. Направено од Флексибилен силикон, со отстранлив капак и истурање усна, може да се стави Во Микробранова печка. Издржлив и перат, совршен за топење на чоколадо и путер, загревање млеко и сосови итн. Карактеристики : Сосема нов и квалитетен. Направено од Флексибилен силикон, со отстранлив капак и истурање усна, може да се стави Во Микробранова печка. Издржлив и перат, совршен за топење на чоколадо и путер, загревање млеко и сосови итн. Ова е добар подарок за вашиот пријател. Уживајте во вашето време за купување, имајте убав ден! Опис : Материјал : Силиконска Боја : Red Size : (H) X (W) : 9, 5 X6, 5cm/(appr.) Дијаметар на вратот : 5,5 см(апр.) Капацитет : 100mltemperature Отпор : -40°C до 230°cpackage вклучени : 1 Компјутер Силиконски Топење Pot Notice : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.

Избор на клиент

Тескома Бен-Мари Јадење ДЕЛИСИЈА Новак
Тескома Бен-Мари Јадење ДЕЛИСИЈА

Одлично за подготовка на храна во бен – мари (водена бања) чоколадни премази, намази, топење путер, чоко�

DEN 1.33