НУЏУЛОУН Вреќа За Спиење, Вреќа За Спиење За Бебиња, Вреќа За Спиење Со Мала Тежина, Ќебе За Носење Бебе, Вреќи За Спиење За Бебиња Со Стапала

НУЏУЛОУН Вреќа За Спиење, Вреќа За Спиење За Бебиња, Вреќа За Спиење Со Мала Тежина, Ќебе За Носење Бебе, Вреќи За Спиење За

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

Вискоза. Увезени. кот-тон. ВРЕЌА ЗА СПИЕЊЕ ЗА БЕБИЊА со СТАПАЛА Облечена преку ПИЖАМИ, оваа торба за спиење со повивач за носење ги заменува лабавите ќебиња за безбедно да го утеши вашето малечко цела ноќ. И бидејќи не може да се започне, вашето дете ќе спие подолго,така што повеќе не треба да станувате за да го навивате грбот повеќе пати навечер!. КАРАКТЕРИСТИКИ-вреќа за спиење за мали деца со стапала и прилагодливи странични должини овозможуваат најдобра подвижност кога вашето дете се движи наоколу. Пространиот дизајн им овозможува на децата да ги напикаат нозете за време на спиењето. Двонасочен патент е дизајниран за лесно менување пелени. МАТЕРИЈАЛИ : Изработен со врвна ткаенина без додадени хемикалии, достапен е во 100% памук (ТОГ 0,5), нуџулун пространа вреќа за спиење за мали деца е лесна и ја регулира температурата,може да работи за сите сезони, одржувајќи го вашето бебе удобно и добро одморено во текот на ноќта. ГОЛЕМИНА : нашата вреќа за спиење за бебиња има 4 големини, погодна за деца од сите возрасти, S, M, L, XL, соодветно, за деца НА ВОЗРАСТ ОД 12 M-2 T, 2 T-3 T, 3 T-5 T, 5 T-7 T. ТОПЛИ СОВЕТИ : ОВАА вреќа за спиење е дизајнирана да го олесни движењето на бебињата, така што големината на костимот за спиење во креветче работи малку поголема, препорачуваме да изберете една големина помала или да контактирате со услугата за клиенти за препораки за големина.

Избор на клиент

3дроза Слика На Цртан Филм Од Праска И Розова Жирафа За Бебиња Во Импресионизмот-Вреќи Со Вино Новак
3дроза Слика На Цртан Филм Од Праска И Розова Жирафа За Бебиња Во Импресионизмот-Вреќи Со Вино

13,5 инчи висок за 8,5 инчи широк, погоден за 1 или 2 (750мл) шишиња Изработена од врвна ткаенина од платно во пр

DEN 288.00
Павилија Носен Ќебе Дуксер Жени Мажи, Топла Пријатна Џиновска Качулка, Преголем Џеб За Ракави Шерпа, Возрасни Новак
Бебе Лесна Транзиција Спиење За Бебиња За Носење Ќебе За Спиење Со Патент Велкро Мали 3-6 Месеци ДО1. 0 Новак
Бебе Лесна Транзиција Спиење За Бебиња За Носење Ќебе За Спиење Со Патент Велкро Мали 3-6 Месеци ДО1. 0

Симпатична шема и многу мека ткаенина Повивајте ги рацете внатре, рацете в лице, едната или двете раце н�

DEN 319.84
Тадо МУСЛИН Вреќа За Спиење За Бебе 2-4Т, Органско Памучно Ќебе За Носење За Момчиња и Девојчиња Новак
Тадо МУСЛИН Вреќа За Спиење За Бебе 2-4Т, Органско Памучно Ќебе За Носење За Момчиња и Девојчиња

Оваа 100% органска вреќа за спиење со памук е направена со 4 слоја памучна газа за ултра меко и пријатно чу�

DEN 2.33
Кајт Бебе Унисекс Вискоза Вреќа За Спиење За Бебиња И Мали Деца, 1.0 Тог Новак
Кајт Бебе Унисекс Вискоза Вреќа За Спиење За Бебиња И Мали Деца, 1.0 Тог

Безбедна алтернатива на гломазните ќебиња во креветчето; вреќи за Спиење помагаат да се опуштат нозете

DEN 1.67
UXZDX CUJUX Плетено Ќебе Софа Ќебе Сиво Карирано Летно Ќебе, Модерно Ќебе Со Еднобоен Дизајн Новак
UXZDX CUJUX Плетено Ќебе Софа Ќебе Сиво Карирано Летно Ќебе, Модерно Ќебе Со Еднобоен Дизајн

Дизајн : модерното ќебе со еднобоен дизајн е практично во лето и зима Спецификации : 1 20х1 50см; 130х170см; 1 50х2

DEN 1782.72
Дуомијаомијао Унисекс Бебешка Вреќа ЗА Спиење ТОГ 1.0, Микро-Руно Цела Сезона Вреќа За Спиење За Бебиња Со Превртен Патент, Новак Попуст