Рафлебутс Доенчиња/Мали Девојчиња Пеплум Краток Ракав Едноделен Костим ЗА Капење UPF 50+ Заштита Од Сонце

Рафлебутс Доенчиња/Мали Девојчиња Пеплум Краток Ракав Едноделен Костим ЗА Капење UPF 50+ Заштита Од Сонце

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 80% Најлон, 20% Спандекс. Увезени / Дизајнирани Во Сад Големина до ако помеѓу големини. Затворање на патент. Миење Раце Само. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН-Ги Содржи најслатките детали за стилска безбедност од сонце. Едноделниот дизајн со ракави со капачиња нуди покривање и удобност на сонцето заедно со поголема флексибилност додека вашето мало девојче расте. И, нашите возбудувања со потпис се на секој пар дно. ВГРАДЕНА ЗАШТИТА од СОНЦЕ - Нема повеќе солзи! Чувајте ја нежната кожа на вашето мало девојче безбедна на сонце со Возбудувања карактеристики вграден UPF 50+ значи, има повеќе играње и помалку загрижувачки за грубите УВ зраци. Совршен за плажа, езеро или базен!. БРЗИ ПРОМЕНИ ПРИЛЕПУВАЊА И промени на ПАТЕНТ - пелени се ветре со 3 прилепувања без никел на дното, додека удобен патент на вратот/грбот го прави вклучувањето/исклучувањето на овој костум искуство без повеќе солзи. ГАРАНЦИЈА ЗА СРЕЌА - сакаме нашите клиенти да бидат целосно среќни! Затоа нудиме 100% Гаранција За Среќа : ако не сте целосно задоволни со вашето купување, нашата поддршка за клиенти ќе го направи тоа правилно. КВАЛИТЕТНО Прво Дизајнирано Во САД, нашата облека е изработена од висококвалитетна ткаенина која е отпорна на бледнее и издржлива, додека сеуште се чувствува мека и удобна. Само рачно миење во ладна вода, а потоа исушете рамно за играње ден по денот на играта.

Избор на клиент

Размавта Среќен Девојки ' UPF 50+ Mindy Crossback Костим За Капење Новак
Размавта Среќен Девојки ' UPF 50+ Mindy Crossback Костим За Капење

83% Претставуваат Рециклиран Полиестер, 17% Спандекс Увезени Полиестер поставата Повлечете го затворањет

DEN 3.33