Хилинкер Женски О-Прстен Прекин Оглавник Едноделен Костим За Капење Со Висок Крој

Хилинкер Женски О-Прстен Прекин Оглавник Едноделен Костим За Капење Со Висок Крој

DEN 239.84

Новак

Достапно за нарачка

82% Полиестер, 18% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. [ТКАЕНИНА] : Едноделен костим за капење за жени изработен од мека и отпорна растеглива ткаенина, супер удобен. [КАРАКТЕРИСТИКИ] : костим за Капење жени едно парче, о-прстен, леопард гепард печатени, низок грб, неправилен исечок, висок сече. [ДИЗАЈН] : овој костим за пливање за жени со животински принт, отстранлива поместена чаша и висока нога, супер ласкави. [ПРИЛИКА] : симпатичниот костим за пливање е совршен за лето, плажа, забава во базен, тропски одмор, џет скијање, меден месец, пливање, спа центар. [ ЗАБЕЛЕШКА] : ве Молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да ја нарачате оваа секси костими за капење.

Избор на клиент

ЖЕНСКА Секси Танга Исечок Монокини Вратоврска Плажа Едноделен Костим За Капење Костим За Капење Новак
ЖЕНСКА Секси Танга Исечок Монокини Вратоврска Плажа Едноделен Костим За Капење Костим За Капење

100% сосема нов и во оригинален пакет ОД XXTAXN Лесен, мек и растеглив Уникатен стил, ве прави убави,модерни, с

DEN 399.84
Божица На Островот Ла Бланка Клучалка Со Висок Врат Едноделен Костим За Капење Новак
Божица На Островот Ла Бланка Клучалка Со Висок Врат Едноделен Костим За Капење

83% Најлон, 17% Еластан Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само ДИЗАЈНЕРСКИ ЛЕТНИ КОСТИМИ за КАПЕ

DEN 3.00
Дете дете бебе девојки за капење лак лак, костим за пливање за капење, костим за капење Новак
Дете дете бебе девојки за капење лак лак, костим за пливање за капење, костим за капење

80% најлон, 20% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Многу меко и брзо суво за вас �

DEN 121.60