Дрвени цигари од цигари, убав рустикален 2 во 1 фиока за виски и држач за цигари што може да се одвојат за канцеларија за бар за дома

Дрвени цигари од цигари, убав рустикален 2 во 1 фиока за виски и држач за цигари што може да се одвојат за канцеларија за бар

DEN 681.60

Новак

Достапно за нарачка

Опсег на примена : Овој додаток на рустикален виски е одличен додаток на домот, канцеларијата или бар. Подобро е од типичните опции за керамика или не'рѓосувачки челик. Совршен подарок : Овој придружник на виски со држач за цигари е идеален подарок за сопруг, ден на татко, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста или забава, додавајќи брилијантност во вашата колекција цигари и виски. Одвојување : Одвојувањето на виски и држачот на цигари можат лесно да се отстранат кога е потребно и да се врати по чистењето, едноставно и удобно. Дрво материјал : Цигарскиот пепелник е изработен од дрво со висок степен за заштитената структура и изглед. Солиден и издржлив, ќе ви даде долг сервисен живот. 2 Во 1 дизајн : Дрвените цигари од цигари ги комбинираат двете радости на животот, цигарите и виски, во ретро луксузен, софистициран изглед. 1. 2 Во 1 дизајн : Дрвените цигари од цигари ги комбинираат двете радости на животот, цигарите и виски, во ретро луксузен, софистициран изглед.2. Дрво материјал : Цигарскиот пепелник е изработен од дрво со висок степен за заштитената структура и изглед. Солиден и издржлив, ќе ви даде долг сервисен живот.3. Одвојување : Одвојувањето на виски за виски и држачот на цигари можат лесно да се отстранат кога е потребно и да се врати по чистењето, едноставно и удобно.4. Опсег на примена : Овој додаток на рустикален виски е одличен додаток на домот, канцеларијата или бар. Подобро е од типичните опции за керамика или не'рѓосувачки челик.5. Совршен подарок : Овој придружник на виски со држач за цигари е идеален подарок за сопруг, ден на таткото, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста или забава, додавајќи брилијантност во вашата колекција цигари и виски. Спецификација : Тип на артикал : Дрвени цигари Ашрејс Корстерматеријал : Тежина на дрво : Приближно. 559-648 G/19.7-22.9ozpackage список : 1 x држач за стакло од вино 1 x ashtraynote : рачно мерење, ве молиме дозволете некои грешки.

Item Type: Wooden Cigar Ashtrays Coaster
Material: Wood
Gross Weight: Approx. 559-648g/19.7-22.9oz
Package List:
1 x Wine Glass Holder:
1 x Ashtray:
Note:
Manual measurement, please allow some errors.:

Избор на клиент

Неранане Аштрај на отворено во затворен метален пепел од 5,1 инчи Новак
Неранане Аштрај на отворено во затворен метален пепел од 5,1 инчи

Тркалезна метална пепелник; 5,1 инчи / 13 см (дијаметар) висина 0,55 инчи Криви страни и валани рабови...

DEN 1.33
Кошарка цигара од пепел фиока за пепел Новак
Кошарка цигара од пепел фиока за пепел

Новина во форма на кошарка, уникатна и смешна пепелник, исто така може да биде одлична декорација...

DEN 0.33
Кула кожа од ананас од пепел за цигари тркалезни ленти за пепел за домашна канцеларија и ресторани Новак
Кула кожа од ананас од пепел за цигари тркалезни ленти за пепел за домашна канцеларија и ресторани

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

DEN 1.67
Yuanflq Ashtray for Weed Ceramics Ashtray со капаче ретро цигара пепелник за затворено или надворешно користење на држач за Новак
Јас го извадив денес Аштрај за цигара цигара пушејќи го држачот на пепел модерна таблета за таблета за пепел Новак