Божиќни еднорози ела стаклени пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

Божиќни еднорози ела стаклени пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Стакло. Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба. 3 жлеб : Постојат 3 дизајн на креветот на жлебот на пепелниците за цигари, што совршено ќе се вклопи со цигари за да спречи цигарите да се спуштаат во пепелта или на масата, да ја чуваат вашата работна површина чиста. Лесно чистете : Смешните пепелници од цигари се наоѓаат во мазен стаклен материјал во тркалезна форма, што е лесно да се чисти, одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Апликација : Симпатичната пепелник за табели не само што одговара на затворен простор за фаќање пепел, туку и префект за отворено, како што се дворот, забавата, паркот итн. Покрај тоа, печатената фиока за пепел е совршен подарок за дома, канцеларија, пријатели, тато, сопруг сопруг , момче како Божиќ, карневал, Денот на таткото, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, роденденскиот подарок. Симпатични пепелници за цигари, држач за таблети за пепел од цигари за пушачи, затворен, отворен, внатрешен двор, дом, канцелариски пушења мажи, карактеристики со дизајн шема отпечатена на неа.

Избор на клиент

Тропски хибискус цвет стакло од пепел, тркалезни цигари, држач за фиока за пепел Новак
Тропски хибискус цвет стакло од пепел, тркалезни цигари, држач за фиока за пепел

Материјал : Оваа стакло за печатење е изработено од еколошки стакло без олово, кое е издржливо и кристал�

DEN 271.84
Yang1mn.ornaments Современа пепелска креативна мода мултифункционална декорација на дневна соба Новак
Yang1mn.ornaments Современа пепелска креативна мода мултифункционална декорација на дневна соба

Материјал : порцелан, површинска технологија : позлата, методи на производство : рачно изработени Големи

DEN 1258.24
Светот на чуда Канаблис лист 420 Новина од пепел. Новак
Светот на чуда Канаблис лист 420 Новина од пепел.

Преглед : Нашата „Канаблис“ пепел може да се користи за цигари, цигари и тутун Оваа новина од пепел може

DEN 1.33
Нуркање хипо цигари пушачи стаклени пепелници за пепел за таблета за домашни таблети Новак
Нуркање хипо цигари пушачи стаклени пепелници за пепел за таблета за домашни таблети

Стакло Овој пепелник е изработен од стакло, кристално чист, без меурчиња 3 те степени дистрибуирани на р�

DEN 287.84
Рачно изработен стилски цврст метал метал метал, спирален дизајн, златна боја, дијаметар: 12 см Новак
Рачно изработен стилски цврст метал метал метал, спирален дизајн, златна боја, дијаметар: 12 см

Елегантен цврст метал метал метал, маса или канцеларија додаток за биро Стилски спирален дизајн во пол�

DEN 0.33
Bonsai Tree Leather Ashtray за цигари тркалезни ленти за пепел за домашна канцеларија и ресторани Новак
Bonsai Tree Leather Ashtray за цигари тркалезни ленти за пепел за домашна канцеларија и ресторани

кожа Направени во САД или увезени Големина : Оваа сопствена кожа пепелник мери 3,1x4 инчи инчи, може да дон�

DEN 3.33
Quesheng црна керамичка цигара држач за пепелници, личност и креативна мода со двојно слот за пепел Новак
Quesheng црна керамичка цигара држач за пепелници, личност и креативна мода со двојно слот за пепел

Материјал : Направено од керамика, рачно изработена, многу издржлива Процес : фиоката за пепел е издржли�

DEN 5307.52