Полнење на фаровите,2 Пакет 2000 Лумен Ултра Светла Предводена Светилка, 16 Режими Сензор За Движење Светилка За Глава, Водоотпорна Лесна Бела Црвена ПРЕДВОДЕНА Фенер?

Полнење на фаровите,2 Пакет 2000 Лумен Ултра Светла Предводена Светилка, 16 Режими Сензор За Движење Светилка За Глава, Водоотпорна

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Quer super LIGHT RECHALLABLE & ДОЛГОРОЧНО време q - фарот на полнење користи 17 моќни премиум LED чипови за да произведе максимална осветленост од 2000 лумени, лесно да осветли цел шатор и пат, дури и планината.Фарот има вградена батерија на полнење од 2000 mah која ви овозможува да ја полните и вклучите светлината во исто време. Нема потреба да чекате за целосно полнење или замена на батеријата.Индикаторот за батерија ќе ви помогне да ја совладате употребата на батеријата. За РАЗЛИКА од другите фарови, нашиот фар додаде функција за долго притискање и ДВИЖЕЊЕ. Во секој режим, ако го држите копчето за режим на клуч 3 секунди, можете директно да ја исклучите светлината, повеќе не треба да ги циклирате сите режими. полнењето на фенерчето има режим на сензор за движење, лесно можете ДА ГИ ВКЛУЧИТЕ/ИСКЛУЧИТЕ светлата со мавтање со раката, што е поудобно и избегнува извалкање на фарот кога вашите раце се валкани. €€УНИКАТЕН ДИЗАЈН МАГНЕТ ФУНКЦИЈА & ВОДООТПОРЕН q-нашата ново подобрена светилка за глава може да се отстрани. Користете ги вградените куки за да ги закачите на ѕидот или шаторот за да ја осветлите целата просторија.Главата светилка е опремена со 2 силни магнети кои можат да бидат прикачени насекаде со магнети.Батериската ламба на полнење има водоотпорна стапка IPX6.Висококвалитетната обвивка е повеќе запечатена и отпорна на истекување, која е погодна за дожд или снег, во затворени простории или на отворено. €_ПОВЕЌЕ РЕЖИМИ НА СВЕТЛИНА И ПРИЛАГОДЛИВ ултра-СВЕТЛО-предводениот фар има 16 режими за да ги задоволи сите ваши потреби.8 ЛЕД клучни режими и 8 режими на сензор за движење, лесно можете ДА ГИ ВКЛУЧИТЕ/ИСКЛУЧИТЕ светлата со мавтање со раката.Фарот без раце е само тежина 1,76 МЛ, удобен и лесен.Главата на светилката може да се ротира 60° и цврсто фиксирана за да се избегне тресење и лизгање при трчање. - Бесплатно КУПУВАЊЕ БЕЗ РИЗИК и НАЈДОБРА УСЛУГА по ПРОДАЖБАТА-Ве Молиме, не Грижете се за Периодот на Враќање од 30 дена. Секој Производ На Нашиот Бренд HOATWOU Има 365 Дена Продолжена Гаранција Со Цел Секој Клиент Да Ужива Во Нашите Производи Во Потполност. Можете Да Купите Со Доверба. БАРАТЕ СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НЕКОЈ ШТО САКА АКТИВНОСТИ НА ОТВОРЕНО? Нашиот фар е совршен подарок За секоја пригода,Без разлика дали Тоа Е Денот На Таткото, Денот на Вљубените,Велигден,Ноќта на Вештерките,Денот на Благодарноста,Божиќ или која било друга посебна пригода.Нашиот фар е дизајниран да обезбеди сигурно и моќно осветлување за секоја авантура,Што го прави совршен подарок за Вашиот Татко/Мајка/сопруг/син/или момче.Нашиот фар сигурно ќе impress.It подарок што ќе се цени и користи во годините што доаѓаат. 2 € фаровите. СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ ФАРОВИ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ. УЛТРА СВЕТЛА - НАШИТЕ моќни светилки ЗА кампување ПРЕДВОДЕНИ ОД главата генерираат брилијантен, долготраен зрак со дневна боја и дефиниција. Тие дури имаат траење до 8 + часа (на ниско поставување). НАДГРАДЕНА ФУНКЦИЈА ЗА ДОЛГО ПРИТИСКАЊЕ-фенерчињата на фаровите додадоа функција за долго притискање. Во кој било режим, држете го копчето за режим на клуч 3 секунди, светлата ќе се исклучат директно, без да мора да ги вртите сите режими. ДИЗАЈН НА ПОЛНЕЊЕ и ДОЛГОРОЧНО ВРЕМЕ - фарот на полнење користи 17 моќни премиум ЛЕД чипови за да произведе максимална осветленост од 2000 лумени, лесно да осветли цел шатор и пат, дури и планината. И доаѓа со вградена батерија на полнење од 2000мах. Лед-фарот има 2 копчиња за режим за да контролира 16 режими одделно.Различните режими ќе ги задоволат сите ваши потреби во различни средини, ова е одличниот фар што некогаш ќе ви треба. 8 LED Клучни Режими+8 Режими На Сензор за Движење.

Избор на клиент

ЛУКС-ПРО ЛП345 210 ЛУМЕН ДВОЈНА ПРЕКИНУВАЧ ПРЕДВОДЕНА Фарови Новак
ЛУКС-ПРО ЛП345 210 ЛУМЕН ДВОЈНА ПРЕКИНУВАЧ ПРЕДВОДЕНА Фарови

210 ЛУМЕН ПРЕДВОДЕНА Двојна Прекинувач Фаровите Се одликува Со Прилагодлива Лента за Глава Што не Се Лиз�

DEN 2.67
Flashlight Flashlight Maxopro LED 1 пакет - 4 режими ShockProof IPX4 Водоотпорна глава ламба со прилагодлива LED лента за глава Новак
Flashlight Flashlight Maxopro LED 1 пакет - 4 режими ShockProof IPX4 Водоотпорна глава ламба со прилагодлива LED лента за глава

Супер светла Осветленоста на оваа ламба за кампување е 120 лумени и може да го осветли патот до 50 метри Св

DEN 3.33
XysRZ црвен светлосен светла 3 режими Широк зрак црвен фарови за пешачење за кампување на астрономија Новак Попуст
XysRZ црвен светлосен светла 3 режими Широк зрак црвен фарови за пешачење за кампување на астрономија

Црвена светлина : Црвената светлина им овозможува на очите брзо да се прилагодат на темната околина и да

DEN 367.84
Streamlight 61420 Enduro pro -вклучи 3 акални батерии на ААА, еластична глава и жолта фасција - мида - 200 лумени Новак
Streamlight 61420 Enduro pro -вклучи 3 акални батерии на ААА, еластична глава и жолта фасција - мида - 200 лумени

Бели излезни режими = ниски, средни, високи и исклучени Режими на црвена излез = ниска, висока и исклучена

DEN 390.40
Censgo Fightlamp Beanie додатоци USB LED -светло за полнење, Unisex Beanie со светло лесно инсталирање брза замена на рацете Новак
Censgo Fightlamp Beanie додатоци USB LED -светло за полнење, Unisex Beanie со светло лесно инсталирање брза замена на рацете

LED светло за попис се состои од 4 светилки, кои се многу светли и можат да работат 58 часа на едно целосно п�

DEN 0.33
Ограничено уредување: Nitecore Nu33 Triple излез USB-C полнење мистичен виолетова фарови- 700 лумени Новак
Ограничено уредување: Nitecore Nu33 Triple излез USB-C полнење мистичен виолетова фарови- 700 лумени

Nitecore 15 годишнина, ограничено уредување Максимален излез : 700 лумени Макс зрак : растојание 135 м...

DEN 591.20
Black3.5x420cm loupes лупини за зголемување на растојанието 16 -инчи/420мм со алуминиумска кутија со фарови Новак
Black3.5x420cm loupes лупини за зголемување на растојанието 16 -инчи/420мм со алуминиумска кутија со фарови

Користејќи ја батеријата на литиум што може да се надополнува, мала тежина Долговечноста и поудобното н

DEN 815.84
4-парчиња женска ноќна капаче капа за коса свилена капа Новак
4-парчиња женска ноќна капаче капа за коса свилена капа

【Мекиот материјал】 : Направено од 100% полиестер, мека, дише, мала тежина и добра еластичност Ја штити ваш

DEN 0.33
СВЕТЛА ЗА Полнење WOKOWARE за Crocs-2pcs Ултра Светли Фарови За Чевли Crocs, Прицврстување НА Abs Croc Фенерче со 4 Режими На Новак
ArmyTek Wizard Pro V3 XHP50 USB магнет за полнење на фаровите -2300 лумени Новак
ArmyTek Wizard Pro V3 XHP50 USB магнет за полнење на фаровите -2300 лумени

Предниот дел на фазата се прицврстува на кабелот со магнет / USB, кој потоа е вклучен во USB порта за полнење

DEN 1120.00
Унимирео Зголемување двогледи за стоматолошки преносен клип lupe хируршки лупа на медицинска операција Loupe Lamp Новак
Forchlagable Forgild Pro, 30W LED супер светли фарови, 4 режими, зумирање, дигитален дисплеј за напојување, IPX6 водоотпорни Новак
Митаки-јапонија 1 Вати Предводена Светилка-ЕЛХДЛТ1 Новак
Митаки-јапонија 1 Вати Предводена Светилка-ЕЛХДЛТ1

Супер Светла ЛЕД Булбаприлагодлива Лента За Глава Бара 3 Ааа Батерии (не ад Супер Светла ЛЕД Булбаприлаг

DEN 1.67
XTAR H3R 1000 лумен магнетна LED Flylamplaml Flanglam, IPX7, отпорни на вода, светло на главата со високи перформанси за отворено Новак
Браунинг нитро фарови Новак
Браунинг нитро фарови

Мерки приближно 3 "x 2" x 2 " Еден бел LUXEON Rebel LED, плус две црвени, и две зелени LED диоди Високи (255 лумени, 2 HR), ни�

DEN 1.00