Soonfire MX75 тактички светилки за полнење со батерија, 2530 лумени - ултра -компактен и супер светла за секојдневно носење, работа, кампување, пешачење - идеално за употреба

Soonfire MX75 тактички светилки за полнење со батерија, 2530 лумени - ултра -компактен и супер светла за секојдневно носење,

DEN 707.20

Новак

Достапно за нарачка

USB C полнење со долгорочно време-Вградена порта за полнење Type-C и USB-C кабел, со индикатор за напојување во центарот на страничниот прекинувач, полнење за 15 минути до 3 часа осветлување!. Лесен за употреба-Користете го прекинувачот на опашката на прекинувачот за вклучување и тематски страничен прекинувач за прилагодување на режимот и осветленоста, шест режим на осветленост за употреба на полициски светла, работен напон 2.7-8.4 V за друга компатибилност на батеријата. Зависна - издржлива целата метална конструкција што е IP68 водоотпорна и отпорна на влијание. Може да толерира температури од -31 до 113 степени F. Фленер на која може да сметате без оглед на што. Супер светла фенерче - со една претходно инсталирана батерии испорачува максимален излез 2,5 часа на 2350 лумени или префрлете се на 8 лумен низок режим до 30 дена светлина, тоа е прв избор за полициски фенерџии без разлика дали сте на работа, на должност , Спроведување на законот, или за кампување и пешачење итн. Strobe Ready : Брзо кликнете со преклопување со двоен режим на лумен во секое време. Нелинеарните обрасци на строги предизвикуваат засилени вртоглави ефекти, многу ефикасни за дифузија на напната состојба. Флеј-светла на оган е забавно да се игра, ве молиме посетете нè за водство. Излез и траење на 6 режими : . Турбо - 2530 лумени 2,5 часа (кумулативно траење). Строб - 2530 лумени / 8 часа. Висока - 1000 лумени / 6 часа. Среден - 650 лумени / 30 часа. Ниско - 300 лумени / 60 ч. Firefly - 8 лумени / 35 дена. Црвена - Додека се полни. Сина - целосно наполнета. Трепкајќи црвено светло - грешки. Забелешка : Затегнете го крајното капаче и телото. Ажурирани перформанси. Ултра светла светлина. USB кабел за полнење. Футрола. Покрив на батеријата. Резервен о-прстен. Должина : 4,7 инчи. Ширина на телото : 1 инч. Ширина на главата : 1,1 инчи. Нето тежина 3.24 унци. Вклучена тежина на батеријата : 6,3 унци. Лесен комплет вметнат. Лесен комплет вметнат. Напојувана со батерија што може да се полни (претходно инсталирана), дозволувајќи до 500 часа траење.

Избор на клиент

Брег 21347 S20 обвивка за фенерче Новак
Брег 21347 S20 обвивка за фенерче

Вклопува светла приближно до 4,5 инчи високи и 1,25 инчи во дијаметар Има удобна јамка за појас за лесно мон

DEN 0.67
1 п.п. мини фенерче, 1200 високи лумени светла LED светло светло светло преносен џеб со големина на мини пенкало факел Новак Попуст
Фенерска светлина за полнење на WorkPro, LED светло за пенкало со 365 nm UV црна светлина, 450 лумен џеб, магнетски клип, за Новак Попуст
Flerslight Flashlight Darkbeam UV 365Nm Flashlight Blacklight Alermable usb Wood рачен ултравиолетово црно светло LED преносен Новак
Flerslight Flashlight Darkbeam UV 365Nm Flashlight Blacklight Alermable usb Wood рачен ултравиолетово црно светло LED преносен

Оваа фенерче е погодна за сите видови временски услови, без разлика дали е магла или дожд, за дополнител�

DEN 387.04
АСР Федерална 21 сијалица УВ светлина LED фенерче за црна светлина на криминалот Истражете Новак
АСР Федерална 21 сијалица УВ светлина LED фенерче за црна светлина на криминалот Истражете

21 LED UV светилки : Во кои има 21 УВ светло светилки, ASR Федерална УВ светлосна светлина црна светлина сјае ис

DEN 3.33
Surefire G2X Pro Dual-Output LED фенерче со прекинувач за кликнување, шума зелена Новак
Surefire G2X Pro Dual-Output LED фенерче со прекинувач за кликнување, шума зелена

Практично неупотреблив LED емитер регулиран за да се зголеми излезот на светлина и траење Две излезни ни�

DEN 1.00
LED комбо надградба II Новак
LED комбо надградба II

Комплет за надградба на LED II & PUSH Вклучување / исклучување на капакот на капакот на опашката Го продолжув�

DEN 136.00
Fenix ​​E12 v2.0 EDC Flashlight, 160 лумен со 1x AA батерија и организатор на батерии Lumentac Новак
Fenix ​​E12 v2.0 EDC Flashlight, 160 лумен со 1x AA батерија и организатор на батерии Lumentac

Компактна светлина на ЕДЦ со тежина под 1 унца и долга само 3 инчи, E12 V2 произведува зрак од 160 лумен со фрл�

DEN 487.20
PlusInto COB CLEECHAIN ​​Working Light, USBC Mini Mini Small Flashlight 1000lumens, 4 режими на светлина, преносна џебна светлина, Новак
PlusInto COB CLEECHAIN ​​Working Light, USBC Mini Mini Small Flashlight 1000lumens, 4 режими на светлина, преносна џебна светлина,

? Lsnisni исто така го разгледа фактот дека светилката може да не се вклопи во вашиот џеб, така што ние обезб�

DEN 1.33
4 во 1 повеќебојна фенерче, 300 лумен зумирање Еден режим бело црвено зелена сина светлина, ловна светлина Новак
Flarslys Flashlys High Lumens, Super Bright LED Flerslight 8000 Lumens, Zoomable IPX4 Водоотпорна светлина на блиц, рачна тактичка Новак
Flarslys Flashlys High Lumens, Super Bright LED Flerslight 8000 Lumens, Zoomable IPX4 Водоотпорна светлина на блиц, рачна тактичка

【5 режим и еден клик Затвори】 УСБ светла USB полнење 5 режими : Силен, среден, низок, блиц, СОС / итен случа�

DEN 1.67
Maglite 108-032 D Spring Torchupgrades компатибилни/замена за Maglite Silver 108000025 108000025 Новак
Maglite 108-032 D Spring Torchupgrades компатибилни/замена за Maglite Silver 108000025 108000025

Маглит Д ќелија пролет Официјален производ на маглит Погодно само за маглит Д клеточни факели...

DEN 0.67
Вектор LED фенерче TL450PV, полнач, водоотпорен, 800 лумени, USB порта за полнење + USB PowerBank за полнење на уредот Новак
Вектор LED фенерче TL450PV, полнач, водоотпорен, 800 лумени, USB порта за полнење + USB PowerBank за полнење на уредот

Полнење на фенерчето во движење портата за полнење USB овозможува лесно полнење на литиумската батерија

DEN 748.80
Goodsmann Spotlight Hunting Camo Преносна рачна светлина 1500 лумен на отворено халогенско осветлување 12V со тактика на торба Новак
77OutDoor Flashlight Flash, Sofirn IF22A 2100 High Lumen 690M Max Thonger Flashlight Flash Liber со SFT-40 LED, TIR леќи, излез Новак
77OutDoor Flashlight Flash, Sofirn IF22A 2100 High Lumen 690M Max Thonger Flashlight Flash Liber со SFT-40 LED, TIR леќи, излез

Долг фрлање и ултра светла : еден SFT40 LED со TIR леќи, излез од 2100 лумен и 690м (околу 6 фудбалски полиња) долг до

DEN 799.84
CIWIC 2 PCS COB мали фенерчиња 1000lumens со 1 опсег за глава и зглоб, Flanglyles на тастатурата за прицврстување на ковчегот Новак
NightFox Spectrum Triple LED инфрацрвена инфрацрвена светлина | IR Illuminator за уреди за ноќно гледање | Три LED диоди во Новак
NightFox Spectrum Triple LED инфрацрвена инфрацрвена светлина | IR Illuminator за уреди за ноќно гледање | Три LED диоди во

Spectrum Spectrum е напредна инфрацрвена светлина со три интегрирани LED диоди Две моќни инфрацрвени LED диоди 850nm

DEN 2.67