150W UV LED LED ламба за нокти, професионална фен за гел за нокти Светло брзо лекување Полесирање на прсти на прсти на прсти на прсти на прсти на прсти на прсти на прсти на ?

150W UV LED LED ламба за нокти, професионална фен за гел за нокти Светло брзо лекување Полесирање на прсти на прсти на прсти

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Мултифункционални : УВ -LED светлата за нокти имаат автоматско вклучување/исклучување. Паметен допир, ставете ја раката во ламбата за нокти, ламбата за нокти автоматски ќе се осветли. Фен за нокти се појавува автоматски за 10, 30, 60 секунди по вашите потреби со LCD дисплеј. LED ламбата за нокти користи професионално дизајниран LED извор на двојна светлина, кој е издржлив и може да ја имитира сончевата светлина, да ги повредува очите, а не црните раце. LED диоди од 57 парчиња : UV LED LED ламбата за нокти има 150 W Super Power, UV LED LED ламба за нокти 57 PCS мониста обезбедува уникатни брзи, својства, многу енергетски ефикасни, авто -сензор за лакот за удобно лекување гел за нокти. Фен за ламби за нокти го носи вашето искуство со маникир и педикир до сосема нов леб. Широк простор : Доволно голем простор на УВ -фен за нокти може да лекува 5 нокти во исто време. LED ламбата за нокти 150 W обезбедува уникатни својства, брза, многу енергетска ефикасна и издржлива конструкција, решавањето ја направија ламбата за нокти паметни и пријателски расположени за корисниците. Лекување на сите полиња за нокти на гел : Оваа фен за нокти може брзо да се лекува со сите бренд за гел за нокти, горниот капут, гел во боја, тврди гелови, градител, акрилик, гел за скулптури. Голем простор, лечи 5 нокти или нокти на нозете во исто време. И, исто така, убав подарок за вашите пријатели. Ефективно : Светилката за гел за нокти има 57 лесни чипови, инфрацрвена интелигентна индукција, без зрачење на мртов агол, брзина на печење на лепак, вашето време за маникир е значително намалено. И, ако брзате, нема да потрошите време, а фен за нокти ќе се направи брзо веднаш штом ќе ја однесете раката. Мултифункционални : УВ -LED светлата за нокти имаат автоматско вклучување/исклучување. Паметен допир, ставете ја раката во ламбата за нокти, ламбата за нокти автоматски ќе се осветли. Фен за нокти се појавува автоматски за 10, 30, 60 секунди по вашите потреби со LCD дисплеј. LED ламбата за нокти користи професионално дизајниран LED извор на двојна светлина, кој е издржлив и може да ја имитира сончевата светлина, да ги повредува очите, а не црните раце. LED диоди од 57 парчиња : UV LED LED ламбата за нокти има 150 W Super Power, UV LED LED ламба за нокти 57 PCS мониста обезбедува уникатни брзи, својства, многу енергетски ефикасни, авто -сензор за лакот за удобно лекување гел за нокти. Фен за ламби за нокти го носи вашето искуство со маникир и педикир до сосема нов леб. Широк простор : Доволно голем простор на УВ -фен за нокти може да лекува 5 нокти во исто време. LED ламбата за нокти 150 W обезбедува уникатни својства, брза, многу енергетска ефикасна и издржлива конструкција, решавањето ја направија ламбата за нокти паметни и пријателски расположени за корисниците. Лекување на сите полиња за нокти на гел : Оваа фен за нокти може брзо да се лекува со сите бренд за гел за нокти, горниот капут, гел во боја, тврди гелови, градител, акрилик, гел за скулптури. Голем простор, лечи 5 нокти или нокти на нозете во исто време. И, исто така, убав подарок за вашите пријатели. Ефективно : Светилката за гел за нокти има 57 лесни чипови, инфрацрвена интелигентна индукција, без зрачење на мртов агол, брзина на печење на лепак, вашето време за маникир е значително намалено. И, ако брзате, нема да потрошите време, а фен за нокти ќе се направи брзо веднаш штом ќе ја однесете раката. Specification : Item Type : Manicure lamp Material : ABS Product Power : 150 W Product Voltage : 100~240 V Number of Lamp Chips : 57 PCS Light Source Band : 365nm, 405nm/UVLED dual light source Timing : 10 S, 30 S, 60 S three speed mode Applicable : Дома, салон за нокти, итн.

Item Type:  Manicure lamp
Material: ABS
Product Power: 150W
Product Voltage: 100~240V
Number of Lamp Chips: 57PCS
Light Source Band: 365nm, 405nm/UVLED dual light source
Timing: 10S, 30S, 60S three speed mode
Applicable: Home, nail salon, etc.
Package List:
1 x Manicure Lamp :
1 x P ower Plug :

Избор на клиент

SXNBH LAMP LAMP-LAMP-LAMP-ламба за автоматско сензори за гел лак со тајмер Поставување на лампи за лампи за нокти за фен за Новак
Мини УВ светлина за гел нокти со еден прст и едната раце УСБ -фен за нокти Новак Попуст
Мини УВ светлина за гел нокти со еден прст и едната раце УСБ -фен за нокти

【УВ лесни лежишта за лекување мини】 : Широка апликација : Оваа УВ фенерче може да се користи за лекувањ

DEN 256.00