Северна држава село колекција Сина куќа Birdfeeder: Лесно пополнување и чисто. Вклучен кабел за доказ за верверица или монтирање на пол. Голем, капацитет на семе од 5 фунт

Северна држава село колекција Сина куќа Birdfeeder: Лесно пополнување и чисто. Вклучен кабел за доказ за верверица или монтирање

-140 %

DEN 209.92

Новак

Достапно за нарачка

Архитектонски детали : Шармантните детали за урда вклучуваат цветник и метла, како и бели врати и прозорци за следење на нивото на семето. Ќе даде одлична изјава самостојно или како дел од колекцијата на селските селски држави. Супериорен квалитет дизајниран за привлекување птици : Северните држави се лидер во индустријата во донесувањето на песни на дворови и палуби од 1953 година. Нашата мисија е да создадеме и да произведуваме иновативни производи за супериорен квалитет дизајнирани да обезбедат здраво место за да се соберат птиците, додека го подобруваат спокојството на нашата околина. Погодност : Селските колекции на птици може да се користат висечки (вклучен кабел за висина од челик, обложена со верверички, кој е вклучен) или пол-монтиран на северните држави од 6-метарски алуминиумски птици и сет на загради (продаден одделно). Голема фиока за семе/перка е отстранлив за лесно чистење. Лесно надополнување : Селските колекции на птици се карактеризираат со лесно полнење преку оџакот за подигнување. Користете ја лажичката за филер за птици од северните држави со инка за леснотија при полнење (продадено одделно). Има 5 килограми од вашата омилена дива птица или семе од сончоглед. Гордо направени во САД : Селските колекционерски птици се направени од трајни, УВ-заштитени, пластика отпорна на временски услови и вклучуваат 3-годишна гаранција. Димензии : високи 9,5 "x 10,25" x 13,25 ".

Избор на клиент

Американски комплет за адаптер за ловци за барел за 225 фунти. Фидер за поли -барел Новак
Американски комплет за адаптер за ловци за барел за 225 фунти. Фидер за поли -барел

Две загради за 3 швертирани нозе за фидер за барел (Вклучени завртки) Одговара на стандардно 30 галон поли

DEN 1.33
Laevish Garden Hummingbird фидери за отворено, 28oz рачно разнесена стаклена количка за количини за надворешни работи, 4 куки Новак Попуст
PopetPop 3 парчиња автоматски фидери за птици шишиња со вода шишиња со храна што висат во кафез за птици за папагали од кокатил Новак Попуст
Qtqgoitem пластична птица гулаб со тркалезна форма на вода за миленичиња чаша за пиење 2 парчиња зелена Новак
Qtqgoitem пластична птица гулаб со тркалезна форма на вода за миленичиња чаша за пиење 2 парчиња зелена

Име на производот : чаша за пиење миленичиња; Боја : Зелена Материјал : пластика; Содржина на пакет : 2 x чаш

DEN 262.40
Аспекти Hummzinger Highview 12 мл висина количка за колибри - 429, црвена боја Новак Попуст
Аспекти Hummzinger Highview 12 мл висина количка за колибри - 429, црвена боја

Фидерот вклучува перч со висок поглед што ги поканува колибри да се одморат удобно, бидејќи пијат од кое

DEN 375.20